Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

29 gru 2008, 15:32

iwona83 pisze:Renia jak tam dzisiejsza drzemka Arturka wytrzymal do 12

do 11.30 wytrzymał i spał półtora godziny. WIęc od 13-tej do 20tej musi wytrzymać :-)

A co do fontanny to pewnie ma jakieś wady bo tyle tańsza, najlepiej jak ktoś się zainteresuje kupnem to do tego co ją kupił trzebaby napisać, ja tak czasem robię :ico_haha_02:

Aga super zdjecia, mnie się podoba najbardziej to usmarowane w czekoladzie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

29 gru 2008, 15:45

Dziewczyny rzuccie jakims fajnym przepisem na zapiekanke bo ja mam same wazywne lub cos co moglabym zrobic na sylwestra tylko ze na cieplo

musze wam napisac bo sie usmialam moja tesciowa z tesciem pojechali dzisiaj na pogrzeb do ciotki meza jeszcze nam nie zadzwonili tylko gadalam z znajoma i sie dowiedzialam no to maz dzwoni do nich co to za ciotka a oni teraz dzwonia ze ciotka dalej zyje normalnie pojechali jak w "samych swoich"

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

29 gru 2008, 15:52

Fintifluszka pisze:Ulka kąpielowa zabawnie wygląda-jak taka kaczuszka... w ogóle to Ona się strasznie zrobiła do Jarka podobna :-)

Dzięki :-) A do Jarka to ona podobna, wszyscy mi tak mówią, ponoć to dobrze dla dziewczynki :ico_oczko: znowu jakieś zabobony :ico_oczko:
Fintifluszka pisze:dzisiaj w biedronce sa 2szt bodów z dl, rekawem za 9zl-poisze zgabryskiem, dlatego tak byle jak :ico_oczko:

Widziałam dzisiaj, może się skuszę...
Fintifluszka pisze:Gabriel dzisiaj się wspiął na pufę i tak spadł, że sobie wargę rozciął-krew się polała, teraz ma spuchnięte usteczka :ico_olaboga:

Bidulek, Ula też tak zleciała parę dni temu, wspinała się na koci drapak, a z niego do swojego krzesełka, chwila moment i z tego drapaka spadła, na szczęście nie wysoko, ale warga przecięta też była.
Renia0601 pisze:to do tego co ją kupił trzebaby napisać, ja tak czasem robię :ico_haha_02:

To nie jest zły pomysł :-)
Aga super zdjecia, mnie się podoba najbardziej to usmarowane w czekoladzie :ico_haha_01:

Dziękuję... hehehe Ula czekoladę uwielbia, choć nie pozwalam jej za dużo, bo potem kropki ma na buzi :-)

[ Dodano: 2008-12-29, 15:22 ]
iwona83 pisze:Dziewczyny rzuccie jakims fajnym przepisem na zapiekanke bo ja mam same wazywne lub cos co moglabym zrobic na sylwestra tylko ze na cieplo

Kiedyś pisałam o zapiekance z makaronu rurki, tuńczyka, sera żółtego i brokułów... mniammmm, zaraz poszukam to wkleję Ci link

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

29 gru 2008, 16:24

Dziewczyny chcialam wam powiedziec ze juz coraz wiecej mowimy z mezem o drugim dziecku gdybym wiedziala ze bedzie chlopak to juz bysmy zaczeli starania ale chcialabym lapnac jakas prace a jak juz mi sie uda to zaraz bedziemy si starac :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

29 gru 2008, 16:32

http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... start=4650
http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... start=4700
Tu przepis i zdjęcie zapiekanki Iwonka, a co do drugiego dziecka, to ja jakoś na razie nie mogę o tym myśleć, chciałabym, żeby różnica wieku była około 2-3 lat, ale nie potrafię myśleć o ciąży, kolkach... chyba jeszcze czasu potrzebuję, za to Jarek już by chciał następnego dzidziołaka.

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

29 gru 2008, 16:38

Z tym wspinaniem maluchów.. dzisiaj ja się uśmiałam :ico_haha_01: - stoją u nas 2 fotele a nad nimi Rafał ma swoją półkę z pająkami (obecnie 4 sztuki). Norbert już wczoraj wspinał się na fotel i Rafał mówił, że tam te pająki stoją i Norbert się do nich zacznie dobierać. Dzisiaj siedziałam na necie, Norbert się wspiął na fotel, stanął i wziął sobie jeden pojemnik z pająkiem i zaczął nim trząchać. Ja dopiero wtedy zobaczyłam, że Norbert tam stoi i się bawi pojemnikiem z pająkiem :ico_haha_01: Rafał to by się wkurzył jakby to zobaczył.. a same wiecie jak dzieci machają jak coś trzymają w rączkach.. lekko to na pewno nie było :-D

Norbert sobie śpi ponad godzinę. Ja też już unormuję Norbertowi jedno spanie w ciągu dnia bo dwa nam ostatnio nie wychodziły. Położyłam go jakoś po 13. W ogóle się wkurzyłam bo chciałam mu obiad dać nim pójdzie spać, przed wczoraj ugotowałam zupę brokułowo-kalafiorową, przygrzałam ją, patrzę a ona się spieniła. Zupa mi się skwasiła i musiałam mu dać kaszkę. Na obiad robię gulasz wołowy z kaszą gryczaną to może podje od nas później.
Ohoo.. książę się zbudził.

No fajne te fotki Pinko. Norbertowi ostatnio też porobiłam fotki jak był czekoladą usmarowany - Mikołaja wcinał :ico_haha_01:

Fintifluszka pisze:leczo to dobry pomysł na ciepłe jedzenia na takiej imprezce

Szybko się robi, wiele nie potrzeba i nie wiem jak goście ale ja bardzo lubię :ico_oczko: :ico_haha_01:

pinko pisze:Ula czekoladę uwielbia, choć nie pozwalam jej za dużo, bo potem kropki ma na buzi :-)

Norbert też lubi, ale żadne kropki mu nie wyskakują (choć słyszałam, że może uczulać).

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

29 gru 2008, 16:41

Aga dzieki

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

29 gru 2008, 17:32

iwona83, :ico_brawa_01: jak już są rozmowy to bardzo dobrze

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

29 gru 2008, 17:44

Dziewczyny, jak spędzacie Sylwestra? Ja stwierdziłam, że będziemy samotni tego wieczoru :-| Nas nikt nie zaprosił, my też nikogo już nie zaprosimy bo wszyscy mają jakieś plany. Wczoraj koleżanka z którą kiedyś mieszkałam pytała się mnie o sylwka i się śmiała, że cały rok będziemy spali jak jej powiedziałam, że nie mamy żadnych planów. Myślałam, że ona może nam zaproponuje, ale się myliłam i po rozmowie poczułam się jakbym nie miała znajomych, na których mogłabym liczyć.
Wydaje mi się, że nasi współlokatorzy zaproszą tych znajomych, którzy byli u nas na Wigilii, ale wcale nas to nie cieszy a wręcz dołuje.
Jakoś tak smutno mi się zrobiło :cry:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

29 gru 2008, 18:28

CleoShe, nie martw się my też zostajemy w domu, w zeszłym roku też nigdzie nie byliśmy a cały rok nie spaliśmy :ico_oczko: pewnie jakiś dobry film ściągniemy i będziemy oglądać

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość