Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

08 sie 2007, 17:34

Kinga cudna jest ta Twoja Księzniczka :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

08 sie 2007, 18:03

Basiu zgadzam sie z Toba o tych 200% :-D :-D
U mnie z tym bolem cyckow tez tak bylo tyle ze moj facet tez to przezywal.Wiec ja ryczalam a on na tarasiku fajke za fajka jak lokomotywa palil.Ale wlasnie to juz przeszlosc :ico_sorki: :ico_sorki:
Ja sie wybralam na spacerek i tak szybko jaknposzlam tak szybko wrocilam bo Juli zachcialo sie cyca :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-08-08, 18:08 ]
Dziewczyny a Viola to miala naturalny porod,wywolywany czy cc?Wiecie cos o niej moze?Jak ona sie czuje?

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

08 sie 2007, 18:20

oj tak, z 200% pensji to by mi się przydało, tym bardziej, że z mojego genialnego macierzyńskiego muszę sobie jeszcze zus opłacić, ale tak to już jest w naszym kraju, że tylko kłody pod nogi i wyciąganie kasy od kogo się da

joasiu, a ja się nie przejmuję tylko karmię gdzie popadnie, nawet na ławeczce w parku

małolatko - z tym spaniem, to świetnie cię rozumiem, przechodziłam już taki scenariusz z Tadziem, tylko ja jeszcze mam drugą gwiazdę i nie mogę nie być w formie

justynko - ale twojej córuni ślicznie w sukienusiach, ja też bym chciała... :ico_placzek:

mam pytanko, czy wiecie gdzie można znaleźć jakieś fajne ubranka do chrztu dla chłopców, bo przeglądam internet i kompletnie nic fajnego nie widzę, ja nie chcę dziecka ubierać jak stary malutki (garnitur), a na polarek to trochę będzie za ciepło, a te satyny, czy atłasy - ohyda
a moze to ja jestem zbyt wymagająca? choć dla dziewczynek znalazłam mnóstwo ślicznych ubranek, więc chyba nie...

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

08 sie 2007, 18:21

moje dziecko wściekało się w łóżeczku - na ręku przeszły mu wszystkie boleści - oto efekt rozpieszczenia Jasia...
a ja jem posiłek - nie wiem czy to obiad czy kolacja, tyle pracy dziś że zapomniałam o jedzeniu...chyba za dużo przed się wzięłam... :ico_noniewiem:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

08 sie 2007, 18:29

no Basiu jedzonko trzeba wcinać, żeby Jaś nie był głodny, a i ty będziesz miała siłę do dźwigania pewnie już ciężkiego syneczka

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

08 sie 2007, 18:46

No właśnie, Basiu, jak znajdziesz coś fajnego do chrztu, to proszę, daj znać. My przymierzamy się do 16. września.

Nakarmiłam - choć dziś nie wiem czym, chyba bananem - i położyłam Jasia. Ale o spaniu nie ma co marzyć :ico_nienie:

Magdalena24
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 18 kwie 2007, 16:55

08 sie 2007, 20:17

Witam wszystkie serdecznie
U mnie czas bardzo szybko mija,przy takim maluszku dużo pracy szczególnie że pampersy używam tylko na wyjście.Atak po za tym Szymonek rośnie szybko.Ja niestety mam mało pokarmu wiec karmie maluszka bebilonem i tylko czasem piersią,a mam pytamko a te herbatko bardzo pomagają w wytwarzaniu pokarmu?i jakie są najlepsze?
Ciężko mi z tego powodu ze tak mało karmie piersią,bo Wy wszystkie tak karmicie :ico_placzek: :ico_placzek:
Szymonek od samego początku sypia w łóżeczku nie ma z tym problemu,tylko jak poczuje że jest sam w pokoju od razu płacze,więc jestem blisko.
Ale jest taki żywy :-D :-D dziś już sobie spał pierwszy raz na boczku.
Ja już ochszciłam Szymcia piątego sierpnia,ale byłam bardzo zdziwiona że był najmłodszy z wszystkich dzieci ,tamte były już dobrze po roczku.Dziwi mnie to że teraz rodzice tak długo czekają na chrzest.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 sie 2007, 20:53

[glow=red][size=200]viole wielke gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!! ciesze sie bardzo razem z toba i czekamy na was i foteczki milenki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size][/glow] :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

barbapuppa ja tez nie jestem za super eleganckim strojem do chrztu,,ale takim stylowym hihi co prawda nasz leos bedzie chrzczony dopiero na boze narodzenie ale uz mysle nad ubrankiem.. i wiesz ja chce zalozyc mu fajne spodnie (juz kupilam w pormocji ) i do tego kamizelke i koszule albo koszulke z dl rekawem.. nie wiem gdzie w polsce mozna cos takiego kupic.. ale napewno cos znajdziesz ladnego.. \u nas super ciuszki sa w nextcie
poszukaj cos na allegro

magdalena nie wolno ci myslec ze jestes gorsza matka bo piersia nie karmisz.. no cos ty.. przeciez to nie od nas zalezy ile mamy pokarmu.. a nawet jesli same decydujemy karmic butla to przeciez to nic zlego.. najwazniejsze ze maluszek glodny nie jest.. kazda z nas jest najlepsza matka na swiecie!!!

kinga a nasz leos to ma roznie.. dzis np byl super... wczoraj jak do nakarmilam o 22 to spal do 2.30, potem pobudk na jedzonka 5.30 i 8 .30 i spal az do 12.30.. a ja wraz z nim hih wdzien grzeczniutki dzis na maxa.. spal spokojnie albo nawet 2 godz lezal grzecznie hihi

a wczoraj to niezle dal mi popalic hihi az samej chcialo mi sie ryczec jak slyszalam jak placze.. :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-08-08, 20:56 ]
madzia a ja mysle ze fajnie jest ochrzcic starsze dziecko.. ale to sprawa indywidulana.. kazdy z nas chrzci wtedy kiedy chce hihi nasz kumpel ksiadz mowi ze teraz to juz nie ma takiego przekonania jak dawniej... kiedy ludzie chrzcily szybko bo istnialo jakis chory poglad ze nieochrzczone dzieci to diabelki idace do pielka hihi masakra czego ludzie nie wymysla...
bog tak samo kocha i traktuje ochrczone ja i nieochrzcozne dzieciaki bo czym one moglyby zawinic co??? przeciez to takie slodziutkie kochane anioleczki :ico_brawa_01:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

08 sie 2007, 22:13

Magdalena24 nie wiem czy 3 miesiące to długo - Jaś tyle będzie miał gdy go ochrzcimy, ale jest sezon urlopów. Nie planowaliśmy chrztu przed urodzinami, a rodziny planowały wtedy urlopy... W lipcu wyjeżdżała rodzina męża, teraz wyjechali moi rodzice... Czasem mus to mus... Też chciałam wcześniej, ale głową muru nie przebijesz.

Cichutko tu i puściutko, więc może moim skromnym DOBRANOC podniosę wątek na momencik :-)

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

09 sie 2007, 09:16

madziu no to karm najpierw piersią, a potem mieszanką jak już u ciebie będzie pusto, może w ten sposób wzbudzisz mocniejszą laktację, a herbatki to pewnie są różne, ja słyszłam, ze dobre są hippa, a moja babcia mówi, że tylko bawarka...

basiu ja planuję chrzciny na 15 września (w moje urodziny), choć myślałam, że uda mi się na 18 sierpnia na rocznicę ślubu (u nas chrzci się w sobotę), ale Tadziu tak mi daje popalić tymi nocami, że nie byłabym w stanie wcześniej, a tak może już się troszkę unormuje
co do diablątek, to jest taki przesąd, że dzieci strasznie dają w kość do momentu ochrzczenia, mam nadzieję, że u nas zgodnie z tym przesądem sie stanie

Viola prawdopodobnie jutro wychodzi do domku, dziś bracia mają odwiedzić Milenkę, mała to podobno mały głodomorek i nie daje pospać w nocy, na dodatek pogryzła mamie cycochy
Macie pozdrowienia.
Dostałam jeszcze fotkę jej księżniczki i czekam na pozwolenie czy mogę zamieścić na forum. Śliczna gwiazdeczka, nawet widać błękitne oczka

[ Dodano: 2007-08-09, 09:32 ]
dziewczyny stawiam dziś :ico_tort: :ico_kawa: , bo Tadziu ma miesiąc, a ostatnio coś nikt nie imprezuje
pamiętacie odliczanko, bez przerwy były imprezki, to może teraz będziemy dzieciaczkowo świętować?!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość