Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

30 gru 2008, 14:37

a ja chcę mieć grzeczne dziecko :ico_haha_01:


ja tez chce ale tego nie da sie lekcewazyc ja zaraz tez na nia krzykne np. uwielbia wchodzic do lazienki ze mna i wyciaga sobie kosmetyki pozniej je wkladamy z powrotem ale jak juz wychodzimy to majka zaczyna krzyczec i sie prezyc wtedy jej mowie ze ma nie krzyczec daje ja na mate ona sie za chwile uspokaja ale poprostu od tego krzyku glowa boli

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

30 gru 2008, 14:52

Krysdtian też wszystko z łazienki wynosi....
ale nie wrzeszczy jak go zabieram....jak ja wychodzę to on też...jeszcze drzwi zamyka :-D
Także nie jest źle....
Tylko czasem jak ma jakiś napad szału to też mam dość....
ale staram mu tłumaczyć....i tak pomału zaczyna rozumieć....
tylko najgorzej w kuchni...wyciąga wszystko z szuflad co się da....nakrętki od słoików, sitka, lejki, nawet wałki i tłuczek....tam to muszę go pilnować, żeby sobie nic nie zrobił....czasem tracę siły....

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

30 gru 2008, 15:04

u nas majka w kuchni wlacza zmywarke ostatnio sie okazalo ze piekarnik mi przekrecila mam tylko nadzieje ze nie ciaglo to pradu z szuflad wyciaga wszystko np worki na smieci i caly taki rulonik rozwija a jak slyszy ze lodowka otwiera to zaraz jest przy mnie i krzyczy na mnie ze mam sie przesunac

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

30 gru 2008, 15:13

no krystian nie krzyczy....on się wpycha :-D :-D :-D
Szafki w pokoju to mam na gumki zamykane, ale już też to rozmajstrował....
szafę komandora to non stop otwiera :-D :-D
No i najgorsze - upodobał sobie kontakt w przedpokoju i go ciągle wyrywa....za to to dostaje klapsa, ale za godzinę już nie pamięta i znowu to samo....

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

30 gru 2008, 15:18

ja mam zatyczki w kontaktach ale tak i tak musze pilnowac bo kilka kontaktow niestety trzeba uzywac

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

30 gru 2008, 15:20

no my też mamy zatyczki....on po prostu wyrywa cały kontakt od ściany!!!!!
I to jest najgorsze!!!

[ Dodano: 2008-12-30, 14:39 ]
Nie wiem, czy jeszcze uda mi się wejść na neta, ale życzę Wam Szczęśliwego Nowego Roku!!!!
bawcie się dobrze, bo jaki nowy rok taki cały rok!!!!
I mam nadzieję, że szybko do WAS wrócę....ale będę tęsknić....

To już tak w razie gdyby mi wcześniej odłączyli neta...
papa :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

30 gru 2008, 15:48

A mi też chciał wyciąga i kupiłam zabezpieczenia, na wszystkie możliwe szafki w domu do których dostaje się interesował i mam spokój :-D zainwestowałam w to 20zł ale było arto bo n ie otwiera :ico_haha_02:

My jutro jednak idziemy do znajomego na jakiś film :ico_oczko: tylko najpierw muszę go znaleźć, coś może polecicie, byleby nie za bardzo horror bo ja nie lubię. Piratów z Karaibów na krańcu świata ściągam bo mi się druga część nawet spodobała. Ale to trochę mało :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

30 gru 2008, 15:48

Anulka to namawial szybko meza zeby wam zalozyli neta

dla Ciebie Szczesliwego Nowego Roku

niunia juz wstala i siedzi wlasnie na nocniczku

[ Dodano: 2008-12-30, 14:50 ]
ja ogladalam film narodziny obledu i mi sie nawet podobal a ostatnio sciaglam madagaskar 2 tylko ze nie mam w polskiej wersji ale jeszcze nie ogladalam

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

30 gru 2008, 16:04

iwona83 pisze:madagaskar 2 tylko ze nie mam w polskiej wersji ale jeszcze nie ogladalam

bo w polskiej wersji bęzdie w dniu polskiej premiery czyli 9 stycznia, jakość kinowa, dźwięk nie do wytrzymania więc na dobrą jakość będzie trzeba czekać pewnie z pół roku :ico_noniewiem:

Aniulka Szczęśliwego Nowego i szybkiego powrotu do nas :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

30 gru 2008, 16:18

My wróciliśmy ze spaceru i Gabriel poszedł spać. Obiadek mu się dogotowuje, ja szykuję Napis na tatuaż dla znajomego.

Gabriel w łazience łapie wszystko co ma w zasięgu ręki i wrzuca do wanny :ico_haha_01: i patrzy sobie na to :ico_haha_01:

albo głowę do pralki wsadza, jak robię siku to mi deske na plecy opuszcza :ico_zly: , a w kuchni mu pozwalam na wszystko-tak poukładałam rzeczy, żeby nie naszkodził i jak coś robię to wszysykie gary mam pod nogami, ale przynaujmniej nie ma płaczu i mam chwilę na zrobienie jedzenie-i wszyscy są zadowoleni :ico_oczko: gniazdka mam pozatykane, a 2 właśnie dawały się wyrwać ze ściany, więc kupiliśmy nowe, ale nie ma ich kto zmienić :ico_puknij:
do lodówki też się pcha-najbardziej lubi mi powyciągać aromaty do ciast-fajnie mu się gryzie te małe buteleczki...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość