dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

12 wrz 2011, 22:51

hej :-D

moj dziś nie był w przedszklu bo miał gorączkę...choć już wieczorem jest ok...wiec moze jutro już go puszczę...ale skubany...zaczął symulować kaszel :ico_noniewiem:

u nas też ze wstawaniem nie ma problemu bo on wstaje razem ze mną o 5.30...nawet w niedziele :537:
ale póki co nie chce chodzic jest płacz.
przykro mi...ale myśle ze z dnia na dzień bedzie coraz lepiej :ico_oczko:

Ciekawe kiedy moja powie"mamo,jak ja się cieszę,że idę do przedszkola"...chyba szybko to nie nastapi
hehe...a moze szybciej niż sie tego spodziewasz??? :ico_haha_01:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

13 wrz 2011, 08:08

Moja dzis szczesliwa ze szła , maja została w domu bo ma brzydki kaszel.
Hania jak zobaczyla ze to tata ja zawozi zaczeła wyc ze nie chce z tata ze chce z mamą . :ico_haha_01:
A zaraz zaczełą Maja wyc ze ona chce do przedszkola.
Jak tu dogodzic dzieciom . :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

13 wrz 2011, 09:04

u nas bez płaczu :ico_sorki: nawet mówi że fajnie w pkolu ale nie ma roześmianej minki idąc tam :ico_oczko:
tylko przy obiedzie wczoraj jaja bo zjadł zupę i pytał pan ciągle czy bedzie deser :ico_haha_01: one nie wiedziały o co chodzi a miał u mnie deser obiecany jak zje dwa dania :ico_oczko: wtajemniczyłam panie w ten plan i mają mu mówić po zupie że jeszcze drugie trzeba zjeść żeby deser był, hehe.
Bo to mnie wkurza jak on po tej zupie do domu przychodzi i krzyczy żeby szybko robić obiad bo on głodny :ico_haha_01:
a ja wczoraj o 14.30 do pracy myknęłam, wróciłam o 19.25. Smyk stęskniony strasznie ale grzeczny był z tatusiem :ico_sorki:

Leona to trzydniówka z głowy :ico_brawa_01:
Zulcia, brawa dla Julki :ico_brawa_01:
Asia oby kaszelek szybko minął :ico_sorki:
Dzwoneczek, myslałam że tylko ja mam rannego ptaszka :ico_haha_01:
Ewelina oby szybko się zaaklimatyzował w pkolu :ico_sorki:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

13 wrz 2011, 10:00

Marta26, :ico_brawa_01: dla synusia. Jeszcze kilka dni i bedzie juz super. :-)
dzwoneczek82, zdrówka dla synusia, a jak dziś ?

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

13 wrz 2011, 11:12

Witam :-)
moj dziś nie był w przedszklu bo miał gorączkę...
dużo zdrówka dla synka
.ale skubany...zaczął symulować kaszel :ico_noniewiem:
hehe,wie jak podejść mamę :ico_oczko:
Jak tu dogodzic dzieciom . :ico_haha_01:
:ico_haha_01: no właśnie :ico_oczko:
u nas bez płaczu :ico_sorki:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
tylko przy obiedzie wczoraj jaja bo zjadł zupę i pytał pan ciągle czy bedzie deser :ico_haha_01: one nie wiedziały o co chodzi a miał u mnie deser obiecany jak zje dwa dania :ico_oczko: wtajemniczyłam panie w ten plan i mają mu mówić po zupie że jeszcze drugie trzeba zjeść żeby deser był, hehe.
sprytnie :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Leona dobrze,że synek już zdrowy :ico_brawa_01:

U nas dziś bez płaczu,do pani poszła uśmiechnięta :ico_brawa_01: :-)
Ciekawe jak będzie z jedzeniem dziś :ico_noniewiem:

[ Dodano: 13-09-2011, 11:16 ]
I tak z innej beczki...jakie kombinezony kupujecie dzieciaczkom na zimę...jednoczęściowe,dwu,a może tylko kurtkę?Bo ja mam dylemat...panie w przedszkolu pewnie nie dopilnują,czy bąbel ma wciągniętą koszulkę w rajstopki i czy plecy nie są gołe,więc tak sobie pomyślałam,że kupię chyba dwuczęściowy,ze spodenkami takimi wyższymi na szelki,no i w ciemnym kolorze chyba,bo nie bede prała codziennie jak tyłkiem po błocie będzie jeździła :ico_noniewiem:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

13 wrz 2011, 11:48

Ja bede namawiac meza na jednoczesciowy. bo on chce dwuczesciowy.
wydaje mi sie ze latwiej poradza sobie same z 1czesciowym.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

13 wrz 2011, 12:07

ja chyba dwuczęściowy bardziej widzę- panie na pewno pomoga pozapinać a jedno wydaje mi sie niewygodny i taki niemowlęcy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

13 wrz 2011, 12:34

ja chyba dwuczęściowy bardziej widzę
ja też...bo jak cieplejszy dzień,yo lżejsze spodenki można włożyć,a jak do marketu pojadę to samą kurtkę zdejmę,żeby jej za gorąco nie było...tylko ciemniejszy muszę kupić,bo jasny to zaraz do prania bedzie.
Najlepiej to miec dwa-1-częściowy i 2-częściowy :-) No ale to kosztuje niestety.

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

13 wrz 2011, 12:43

Ja w sklepach widziałam ze jednoczesciowe odpinaja i z tylu za plecami wisi. :-)

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

13 wrz 2011, 15:05

hejka

my po pierwszym dniu w przedszkolu
placz oczywiscie z rana byl, Marcek sie wyrywal do mnie, ale jak wyszlam to po chwili cisza, pewnie smoczka dostal :ico_haha_01:
pozniej dzwonilam i nie bylo zle :ico_sorki:
no i jak poszlismy przed 14 odebrac Marcela to siedzial z opiekunka, i cos tam ukladali a jak mnie zobaczyl to ryk :ico_olaboga:
no i babka mowi ze troche smutnial(czyli pewnie plakal) co jakis czas, ale na dworzu ladnie sie bawil, obiad zjadl chociaz nie wszystko, no i odrazu usnal i spal prawie godzine :ico_sorki:
zobaczymy jak bedzie jutro :ico_oczko:

Najlepiej to miec dwa-1-częściowy i 2-częściowy :-) No ale to kosztuje niestety.
no wlasnie tak by bylo najlepiej :ico_sorki:
ja wlasnie zakonczylam polowania na aukcjach tutejsze allegro, no i na dzien dzisiejszy mam jednoczesciowy(ktory bedzie do przedszkola) no i kurtke wyjsciowa :ico_haha_01: ze spodniami ocieplanymi chociaz te spodnie pewnie tez dam do przedszkola
na szczesnie udalo mi sie to wszystko kupic za dosyc male pieniadza :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość