nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

Re: Lato i Jesień 2011

30 paź 2012, 16:32

Agus ja bym chętnie zobaczyła ciuszki dla chłopca, ale wolałabym nowe. A co do cen kurtek to najróżniejsze są. Ja ostatnio w smyku kupiłam Alankowi za 99zł. A teraz jak zaszłam to szukaliśmy kombinezonu i były za 149zł fajne, ale jednak trochę za cienkie jak na nasze mroźne zimy. Natomiast w sklepach takich jak real można kupić takie rzeczy za jakieś 20-50zł.
Macie rację z tym, że niektóre rzeczy są dobre na bazarku i tak samo wyglądają jak w sklepie. Ale u nas trzeba przejechać całe miasto, żeby na rynek pojechać więc my zazwyczaj obkupujemy się w galeriach, w smyku, w 5-10-15 itp. A buty dla chłopców świetne w deichmanie. My w niedziele kupiliśmy Alankowi mięciutkie, wygodne, cieplutkie i wysokie, żeby śnieg nie leciał do środka i do tego wcale nie drogie bo 69zł. A miesiąc wcześniej kupiłam na rynku bo się wybrałam na zakupy i jestem z nich niezadowolona. Co prawda zapłaciłam 20zł mniej ale i tak jestem zła, że je w ogóle kupiłam

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

Re: Lato i Jesień 2011

30 paź 2012, 21:40

izus wklejam Kale..to w pileczkach najaltualniesze, ale rozmiary jakies male :/
Obrazek
Obrazek

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

Re: Lato i Jesień 2011

30 paź 2012, 21:40

o kurcze..a jednak wielkie :ico_szoking: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

Re: Lato i Jesień 2011

31 paź 2012, 00:15

izus wklejam Kale..to w pileczkach najaltualniesze,
oooo Kalę chyba pierwszy raz widzę :-) .
U Nas po staremu. Czas leci tak szybko. Podczytuję Was, ale zawsze czasu mi brak żeby napisać.
Małego ostrzyliśmy maszynką na krótko. .Zajęty był pralką więc nie protestował :ico_haha_02:
Dziewczyny a jak tam z nocnikowaniem? Próbujecie już uczyć?

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

Re: Lato i Jesień 2011

31 paź 2012, 08:29

jula ja nie..czasem Kala ma zajawki, ze przyjdzie do mnie i powie " e..e.." i pokaze na pupe..ale dla mnie to jeszcze nie czas..aczkolwiek nocnik juz stoi w lazience, moze i sie z nim oswaja, ale jak kiedys wlasnie przyszla i mowi "e.." i widzialam ze chce wycisnac, to szybko ja posadzilam, ale nic nie zrobila i sie tylko wystraszyla..
z Mila probowalam ok 1,5 roku, ale sikala po podlogach i nic z tego nie wyszlo :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

Re: Lato i Jesień 2011

31 paź 2012, 14:49

Dziewczyny a jak tam z nocnikowaniem? Próbujecie już uczyć?
my tez nie, choc Oli tez czasem postekuje ale juz jak zrobi kupe, poza tym poczekam conajmniej do 1,5 roku jakos wydaje mi sie ze nie ma co sie spieszyc a on tych kupek tez nie ma tak unormowanych zebym wiedziala dokladnie kiedy zrobi

dziewczyny czy was moze wylogowuje z forum? nie wiem co sie dzieje, zawsze jak zamkne okno albo wylacze kompa i pozniej wlacze to mnie wywala mimo ze zaznaczam ta opcje 'zaloguj mnie automatycznie'.. kiedys bylam non stop zalogowana. teraz musze sie zalogowac a potem szukac watku i strony (poki co nie problem ale pozniej moze byc) bo wrzuca mnie na sam poczatek a nie na nieprzeczytane :ico_zly:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

31 paź 2012, 15:31

Dziewczyny a jak tam z nocnikowaniem? Próbujecie już uczyć?
Ja nie ponieważ uważam to zdecydowanie za wcześnie. Myślę że za rok w lecie jak będzie mieć właśnie 1,5 roczku to zacznę próbować jej pokazywać tłumaczyć itp bo w lecie bez majteczek po polu można sobie fajnie brykać.
dziewczyny czy was moze wylogowuje z forum?
Nie ja nie mam takiego problemu.
wklejam Kale..to w pileczkach najaltualniesze
No ja chyba też małej nie widziałam wcześniej.

A jak wasze dzieci się przestawił z czasem ??
U mnie pierwsza noc a raczej poranek była pobudka o 5 ale po mleczku zasnęła. Teraz już jest ok .

Dzis rano pojechaliśmy na zakupy.Wszystko pokończyło mi się z chemii ,zniczy nie mieliśmy tez jeszcze kupionych więc wielkie zakupy były. Teraz gotuje obiadek a potem laba.
Jutro rodzice i siostra wyjeżdżają i wracają w niedziele tak że cudownie będzie samemu.
Jutro na obiadek będzie zupa krem z brokuł a na drugie P zrobi łopatkę wieprzową z warzywami z pieca.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

Re: Lato i Jesień 2011

31 paź 2012, 22:13

My też nie probujemy nocnikować i tez się nie spieszę- szkoda moich nerwów, bo niestety nie wierzę,że moje dziecko zakumałoby co i jak :ico_oczko:
U nas kupsko jest albo rano po spańsku, albo po drzemeczce, więc nie ma bata,żebym złapała :ico_haha_01:

Mnie też nie wylogowuje.

szkieletorek to super weekend Wam się zapowiada. Może jak pobędziecie sami, bez pośpiechu to polepszą się relacje między Wami?

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

Re: Lato i Jesień 2011

31 paź 2012, 22:39

ja tez nie mam problemow z forum, ale ja sie zawsze zalogowuje od nowa, nie mam opcji logowanie automatyczne :ico_noniewiem:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

01 lis 2012, 11:17

szkieletorek to super weekend Wam się zapowiada. Może jak pobędziecie sami, bez pośpiechu to polepszą się relacje między Wami?
Oj tez mam taka nadzieję .Chociaż ostatnio nie chwaląc jest ciut lepiej.

Lili śpi już 2 godz ale za chwilkę muszę ja obudzić bo idziemy do kościoła a popołudniu koło 15 na cmentarz.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość