Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

21 cze 2013, 12:42

Martuss dziękujemy:)

jak tam Rasperek? nadal cos go boli?

Milutka co tam u Was? pozdrawiamy i miłego weekendu:)

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

25 cze 2013, 18:12

Witam juz na nowym mieszkanku:)

Mam pelne rece roboty,jestem padnieta,ale zadowolona z mieszkania!!
Rasperek przez pierwsze dni bardzo sie rozgladal wszedzie,ale teraz wydaje mi sie ze sie przyzwyczail.
jak tam Rasperek? nadal cos go boli?
Juz jest lepiej dziekuje,juz ladniej spi w nocy,dzisi wstal o 9.30 :ico_brawa_01: taki zadowolony i wyspany.
Zrobil nam maly prezencik na 4 miesiac,bo przekrecil sie na brzuszek sam :ico_brawa_01: no i oczywiscie juz teraz caly czas to robi,jeszcze troche niezdarnie ale najwazniejsze ze wie jak sie przekrecic!!jak go rozbieram do kapania to ucieka po calym lozku :-D :-D a mamy dosyc duze lozko...

a jak tam u Was? jakie postepy robia wasze maluchy?
Milutka a Wy juz po przeprowadzce?

Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

26 cze 2013, 20:10

ale tu pustki... :ico_placzek: dziewczyny odzywajcie sie :ico_placzek:

martuss
gratulacje mieszkanka!! pewnie nadal sie urządzacie?

dzis bylismy na szczepieniu kolejnym, daniel wazy 8100 kg i ma się dobrze:-) jak zwykle dzielnie tylko trochę zapłakał :ico_brawa_01:

jest bardzo aktywny, kreci sie w kółeczko i pełza sobie, w lóżeczku urządza wygibasy i głowa ląduje w nogach :ico_haha_02:

Już w weekend jedziemy na urlopik na wieś do rodziców, ciesze sie bardzo:)) może zawitamy też do Gdańska ale jeszcze zobaczmy:))

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

27 cze 2013, 14:06

hejka:>) u nas po staremu maly raz grzeczny raz marudny osobiscie mam 2 dni z zycia wyjete mamy chyba 3 dniowke czy co bo non stop goraczka 38-39 najpierw myslalam ze zabki ale lekarz sama powiedziala zeby badz trzydniowka.... bio ioby jutro pojawila sie ta wysypka bo dzis zaczynamy 3 dobe goraczkowania!

Mamy 7 ząbkow! raczkujemy i zaczynamy siadac samemu i wazymy 8400 :P

MArtusss chłopak zuch duzy :) i jakie wloski czarnulek, a co do karmienia wspolczuje uwazam ze aby sie meczysz.... a i tak nie wiesz co dziecku jest ze skora dziwni ci lekarze... ja jednak jeste za karmieniem z butli lepsze i wygodniejsze jak dla mnie

Viomil no to twoj synio tez duzi:) My mamy szczepienie 3 lipca ale zobaczymy jak to bedzie po tej goraczce.................... itd a moj to raz spi w lozeczku a raz nie wogole w dzien to po 15 minut mi spi..... ostatnio ladnie spal w nocy i znowu sajgon ze wstawaniem az go klade ze soba i spimy a co tam!!

Jeju jestem juz ku przeprowadzce od niedzieli/ na sama mysl ciary mnie przechodza

Martuss a jak twoja przeprowadzka/.

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

27 cze 2013, 18:18

Witajcie,
gratulacje mieszkanka!! pewnie nadal sie urządzacie?
Dziekujemy,i tak jak mowisz caly czas sie urzadzamy,narazie mam sypialnie zakonczona,jeszcze okno umyc,no i cala reszta mieszkania doprowadzic do porzadku,choc juz coraz mniej pakunkow do rozpakowywania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Martuss a jak twoja przeprowadzka/.
my juz po przeprowadzce,zycze cierpliwosci i sil w Twpjej przeprowadzce.

My mamy 3cia ture szczepionek jutro i to bedzie ostatnia az do 12 miesiecy.Dziewczyny jak to jest u Was z tymi szczepionkami bo Wasze chlopaki sa starsze od mojego Rasperka i jeszcze macie szczepionke?
U nas sa trzy tury w 8,12 i 16 tygodniu malca.noi potem jak ma roczek
Mamy 7 ząbkow! raczkujemy i zaczynamy siadac samemu i wazymy 8400 :P
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no prosze jak szybko,super.
ja jednak jeste za karmieniem z butli lepsze i wygodniejsze jak dla mnie
ja tak bardzo walczylam od poczatku zeby go karmic piersia ze teraz sobie nie wyobrazam zeby przestac,narazie nic sie nie pogarsza,wiec nie rezygnuje z piersi.
Już w weekend jedziemy na urlopik na wieś do rodziców, ciesze sie bardzo:)
ale fajnie sie macie,my lecimy do Polski w sierpniu juz sie nie moge doczekac!!
kreci sie w kółeczko i pełza sobie, w lóżeczku urządza wygibasy i głowa ląduje w nogach
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale maly akrobata.
Mojemu spodobalo sie gawozenie,a moze to bardziej piszczenie jest.
Istrasznie sie slini :ico_olaboga: i wcina swoje raczki.

Dziewczyny zagladajcie czesciej,bo smutno tak jak sie wchodzi i widzi swoj ostatni post!

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

27 cze 2013, 18:20

MArtusss chłopak zuch duzy :) i jakie wloski czarnulek
Dziekujemy.
Wloski juz nam sie wycieraja,niestety ale za to nowe odrastaja!

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

28 cze 2013, 10:07

u nas łysolek jest ale za to marudny ze dzis chodze jak pijana starsza poszla o 23 i wstala o 5 rano i maly co godzine wstawal wiec z bolem glowy sie obudzilam nie mam sil


nie mam wogole czasu dla starszej i dlatego taka wredna jest no coz...

w niedziele przeprowadzka ale taka nie do knca dlugo by opowiadac

a ja wole butlą:PP:P:P:P hhihihihih dla mnie cycuch meczarnia bo na zawolanie itd ale kazdy ma inne podejscie a najgorzej nie lubie jak mi ktos w mawial karm cycem bo to najleposze co moze byc to moja indywidualna sprawa

jeju mam dosc zabkowania goraczki itd nie chce mi sie juz nie mam sil

Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

28 cze 2013, 12:53

Milutka
z tym goraczkowaniem to męczarnia..
ojejku i Ty sie meczysz i malutki tez cierpi...i na siostrę za mało czasu... Milutka duuużo sił i wytrwałości a dla maluszków duużo zdrówka!! oby ta choroba/gorączka minęła jak najszybciej!!

a to za ząbki Wiktorka
:ico_brawa_01: :-) :ico_brawa_01: :ico_haha_02: brawo dla Wiktorka!!

przeprowadzki nie zazdroszczę!! ale pomyśl sobie ze juz niedługo bedzie "po wszystkim" i bedziecie sie cieszyc nowym miejscem :ico_haha_02:


Martuus
co do szczepionek to u nas istna masakra, :ico_szoking: bo jedna są niby lepsze ale płatne, a drugie niby gorsze i bezpłatne( z narodowego funduszu zdrowia),
poza tym jest bardzo dużo różnych opini na ten temat i ciężo sie rodzicom zdecydować, żeby wybrać naprawde dobre dla dziecka. ja miałam ogromny dylemat :ico_noniewiem:

u na s 2 szczepionki dostaja dzieciaczki tyz po urodzeniu a potem jeszcze 4 tury szczepień albo 3 w zalezności czy płatne wybierasz czy nie.

dziewczyny dużo sił i powodzenia oraz zdrowych, niemarudnych dzieci zyczę Wam i sobie oczywiscie :-)

Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

28 cze 2013, 12:56

ja sie właśnie pakuje powoli , bo jutro wyjazd do dziadków ciotek i wujów na wieś:-)
oczywiście pełno rzeczy trzeba zabrać takiemu małemu brzdącowi, bo pogoda niepewena:)
życze miłego weekendu:)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

28 cze 2013, 13:05

a my mielismy narazie 2 szczepienie i te refundowan mimo ze chcialam skojarzone ale on alerbik niby tteraz mamy szczepic skojarzona a szczep[ienie mamy 3 lipca ale zobaczymy bo przeciez goraczkowal itd jak narazie cisza spokoj ale te zabki;/


oj viomil mowie ci jak nie urok to sraczka szczerze wolalabym pracowac niz siedziec w domu z nim no ale coz,,,

nie mam cierpliwosci uwierzcie chyba sie nei nadaje
jutro festyn w przedszkolu bo klaudie zapisalam ciekawe jak ona bedzie sie sprawowac pewnie bedzie ryczec dzien w dzien oby niee

viomil fajnie ze w odwiedziny jedziecie chociaz ja tego nie lubie i nei jezdze bo w sumie nie ma do kogo

kurde a ja jeszcze chrzcin i slubu nie zalatwilam...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość