annika27
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 24 cze 2015, 21:14

Re: bardzo sucha skóra

12 sie 2015, 18:21

Dłonie potrzebują naprawdę wiele troski, bo skóra na nich jest bardzo cienka i wrażliwa. Ja od czasu do czasu stosuję specjalne zabiegi na dłonie http://farmonaprofessional.pl/procedury ... nie-stopy/, aby skóra była nie tylko zregenerowana, ale także odżywiona i odpowiednio nawilżona. Trzeba jednak o dłonie dbać na co dzień. Po nich chyba najbardziej widać upływ czasu i starzenie się skóry.

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: bardzo sucha skóra

13 sie 2015, 13:01

trzeba w takich sytuacjach pomyśleć o emolientach:)

magiotka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 13 sie 2015, 14:35

Re: bardzo sucha skóra

13 sie 2015, 15:31

Mam bardzo suchą skórę, a raczej miałam bardzo suchą skórę. Kupowałam przeróżne kosmetyki i polecane przez kosmetyczkę jako bardzo naturalne, faktycznie na opakowaniu miały niebieski pasek - niestety moja skóra nie była optymalnie nawilżona. ;/ buszując kiedyś w necie trafiłam na olej kokosowy dziewczyna polecała go na przesuszoną skórę dłoni i twarzy pokazywała zdjęcia przed i po. Zainspirowana jej doświadczeniem poszłam do sklepu i kupiłam najmniejszy słoiczek koniecznie musi być Virgin i jakie moje zdumienie, kiedy moja cera w końcu przestała się pierzyć po dwóch tygodniach wyrównał się koloryt i znikły przebarwienia. Tak wiec zamiast inwestować kosmetyki polecam kupić olej kokosowy nie dość, że super na cerę to pyszne wypieki i koktajle można z nim robić :)

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: bardzo sucha skóra

14 sie 2015, 10:44

Mi pomaga olejek arganowy.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: bardzo sucha skóra

08 wrz 2015, 08:38

Jeżeli walczysz z bardzo suchą skórą to polecam w pierwszej kolejności zainwestować w dobre i skuteczne kosmetyki,które sobie z tym poradzą jak np te z dodatkiem naturalnego kolagenu dostępne u nas,nie zawiedziesz się na nich:)

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: bardzo sucha skóra

08 wrz 2015, 11:07

jeśli skóra jest bardzo sucha i nic na nią nie działa to należy pójść do dermatologa

Awatar użytkownika
GrotaBryza
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 25 wrz 2013, 09:28

Re: bardzo sucha skóra

10 wrz 2015, 10:17

To faktycznie kwestia nawilżenia ciała,skóry wiec tutaj polecam skuteczny krem który na pewno pomoże
http://grotabryza.eu/krem-suflet-intens ... ajacy.html

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: bardzo sucha skóra

14 wrz 2015, 12:45

Bardzo sucha skóra może wynikać z łuszczycy. Moja znajoma ją ma. Na szczęście pomoc znalazła w klinice leczenia łuszczycy Dr Michaels. Teraz znacznie lepiej wygląda i się czuje.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: bardzo sucha skóra

14 wrz 2015, 21:56

Przyczyną bardzo suchej skóry może być atopowe zapalenie skóry. Czytałam o tym ostatnio na http://sulphur.com.pl/problem/atopia/ i z tego co wiem choroba jest dość uciążliwa ale uleczalna. trzeba stosować specjalne maści i kremy. Moja córka miała kiedys wysypkę podobną do AZS na szczęście okazało się, że to nie to i szybko udało się pozbyć krostek.

joannamazurek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 26 lip 2015, 19:42

Re: bardzo sucha skóra

23 wrz 2015, 21:12

nic tak nie nawilza skorę jak masaż szczotka Brista z naturalnego wlosia z dodatkiem oliwki. ale skora musi byc odpowiednio przygotowana- peeling jak najbardziej wskazany przed takim nawilzajacym masazem

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość