DanutaS
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 02 sty 2017, 01:49

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

03 sty 2017, 15:42

Ja uważam, że najlepiej iść do przodu małymi kroczkami, żeby nie było większego szoku. Tzn. najpierw wyeliminowanie słodyczy i innych zapychaczy i zastąpienie ich owocami i warzywami, potem regularne posiłki i najlepiej nic smażonego! Do tego dołączamy dużą ilość wody i - dobrze jest zamienić kawę na herbatę zieloną. Jeśli chodzi o ćwiczenia, to zgadzam się, że cardio dobrze radzi sobie z tłuszczykiem, oprócz tego kilka ćwiczeń siłowych i rzeźbienie sylwetki :)

Awatar użytkownika
55Lukaszek
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 05 gru 2016, 10:59

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

04 sty 2017, 11:14

Warto też zrobić badania. Również na niedobory witamin, makro i mikroelemtów, np. ważnej metabolicznie wit. D3.

monikaponka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2017, 19:00

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

05 sty 2017, 19:04

Jak pójdziesz do dobrego dietetyka i trenera personalnego to na 99% schudniesz. Ja musiałam mieć kogoś nad sobą kto wymyśli mi plan jedzenia i plan ćwiczeń bo sama zawsze to źle robiłam a efekty były marne. Tu byłam u dietetyka bodycareclinic.pl i polecam go bo dzięki niemu schudłam łądnych parę kilo. NIestety mój trener nie ma swojej strony ale jak by któraś chciała to mogę dać numer na priwie :)

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

16 sty 2017, 10:56

Dziewczyny warto jest kupić sobie jeszcze peeling kawowy .Sama kiedyś robiłam sobie w domu ale jestem leniem z natury tak więc teraz wolę sobie kupić gotowy. Szczególnie,ze wcale nie wychodzi drogo i wygoniej jest po prostu wyciągnąć sobie trochę z opakowania.
Jestem szczególnie pozytywnie zaskoczona po peelingu do ciała Skin team .
Usłysząłam,że jest to naturalny i polski produkt i to włąsnie mnie zachęciło ( dowiedziałam się o nim na kilku blogach, które sobie czasami poczytuję).
Działanie już od pierwszego użycia poniewaz skóra jest gładka i przyjemna. Inne peelingi czasami mnie podrażniały .Tutaj podrażnienia nie ma i skóra jest dodatkowo nawilżona ponieważ na skórze zostaje delikatny filtr.
To co mi się podoba to wydajność. Stosuję od miesiaca. Raz w tygodniu. Jeszcze 2/3 opakowania zostały :ico_haha_02:

Marieczka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 15 gru 2016, 16:08

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

20 sty 2017, 15:09

Ja uważam, że najlepiej iść do przodu małymi kroczkami, żeby nie było większego szoku. Tzn. najpierw wyeliminowanie słodyczy i innych zapychaczy i zastąpienie ich owocami i warzywami, potem regularne posiłki i najlepiej nic smażonego! Do tego dołączamy dużą ilość wody i - dobrze jest zamienić kawę na herbatę zieloną. Jeśli chodzi o ćwiczenia, to zgadzam się, że cardio dobrze radzi sobie z tłuszczykiem, oprócz tego kilka ćwiczeń siłowych i rzeźbienie sylwetki :)
Właśnie tak schudłam 6 kg. Najpierw wyeliminowałam słodycze i cukier w kawie / herbacie (w ogóle już nie słodzę) a potem zapisałam się do łódzkiego klubu fitness Revers na Rokicińskiej i tam schudłam dodatkowe 7 kg :)

AgaKrk
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 09 mar 2016, 10:24

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

31 sty 2017, 10:27

zdrowe żywienie i ćwiczenia t bardzo dużo i nie wiem czy da się zrobić coś jeszcze. Ale mam pytanie jak schudnąć z nóg bo mam z tym ogromny problem... Jakieś ćwiczenia polecicie?
Odchudzanie... trzeba się mega pilnować, żeby nie wrócić do wagi sprzed efektów. Ja już wiele razy tak miałam. Zima to najgorszy okres czasu dla mnie. Ciemno, zimno, nic się nie chce, a w domu tyle jedzenia. Masakra. Trzeba się jakoś mobilizować, ale i tak jest ciężko. Na kobiecosc.info jest całkiem sporo ćwiczeń na nogi, pośladki itp. Można coś poczytać. Powodzenia!

monik2233
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 06 kwie 2016, 11:54

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

23 lut 2017, 15:27

zdrowe żywienie i ćwiczenia t bardzo dużo i nie wiem czy da się zrobić coś jeszcze. Ale mam pytanie jak schudnąć z nóg bo mam z tym ogromny problem... Jakieś ćwiczenia polecicie?
Odchudzanie... trzeba się mega pilnować, żeby nie wrócić do wagi sprzed efektów. Ja już wiele razy tak miałam. Zima to najgorszy okres czasu dla mnie. Ciemno, zimno, nic się nie chce, a w domu tyle jedzenia. Masakra. Trzeba się jakoś mobilizować, ale i tak jest ciężko. Na kobiecosc.info jest całkiem sporo ćwiczeń na nogi, pośladki itp. Można coś poczytać. Powodzenia!
Niestety to wszystko to kwestia nawyku, np efekt jo-jo tu trzeba po prostu zmienić w ogóle swoje życie, aby żyć na nowo, inaczej, bez siedzenia bezczynnie na tyłku. Odnośnie diety to warzywa, owoce, lekkie dania na prawne może czuć się dożo lżejszą z samego faktu jedzienia innego jedzenia. Na pewno unikałabym przetworzonej żywności http://www.heylady.pl/uwaga-przetworzone-jedzenie/ nie wiadomo co tam pakują i czy to jedzenie więcej szkodzi niż pomaga

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

26 lut 2017, 21:14

Słyszałam o takim nowym preparacie Amlan Forte . Bardzo dobry bo naturalny, można spokojnie stosować. Ja mam zamiar kupić, bo troszkę po ciąży będzie do zrzucenia.

Awatar użytkownika
assa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 27 paź 2016, 14:25

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

01 mar 2017, 10:08

Wątek jak znalazł dla mnie, bo od pierwszego lutego odchudzam się na całego :D Trochę mi się zrymowało :P Ale tak już całkiem poważnie, pora zgubić trochę ciałka, w ostatnim roku przytyłam 10 kilogramów i chcę się tego pozbyć. Po tych 4 tygodniach mam prawie 4,5 kilograma mniej, zmieniłam sposób odżywiania, ćwiczę, a i jeszcze biorę preparat od Doppelhertz - Morwa Slim :)
Ostatnio zmieniony 03 mar 2017, 09:35 przez assa, łącznie zmieniany 1 raz.

Anuleczka1980
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 lut 2017, 14:44

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

01 mar 2017, 18:50

*assa - mówisz że pomagaja ? Ja odchudzam się od roku i straciłam 6 kg , czyli wszystko idzie w dobrym kierunku :) Lekarz mi mowi ze moje odchudzanie jest najlepsze jakie widzial bo 6 kg na rok to organizm w żaden sposób nie zostaje obciązony :)

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość