Atma
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2019, 16:01

Re: Pies- czy to dobry pomysł?

16 paź 2019, 16:04

Pewnie! Pies sprawia, że mieszkanie żyje,jeśli nie ma sie dzieci, ale trzeba też pamiętać, by się nim opiekować

NancyAudiz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 26 sie 2019, 23:20

Pies czy to dobry pomysł

30 paź 2019, 15:14

Tak jak w temacie. Z moich obserwacjii wynika, że większość ludzi, a przede wszystkim ludzi wykształconych łączy swoje pasje, hobby, zainteresowania, pracę... Tak np, matematyk zazwyczaj gra w szachy i jest to hobby zarezerwowane dla jego działalności. W tym kontekście przestaje to być hobby a staje się zwykłą dziedziną matematyczną. Czy tak jest w rzeczywistości?

vizzka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 13 wrz 2018, 09:15

Re: Pies- czy to dobry pomysł?

13 lis 2019, 08:36

pewnie to rzecz gustu i kwestia przyzwyczajenia ale ja np nie wyobrażam sobie by nie posiadać psa. Jak juz mamy takie stworzenie w domu to na pewno warto zadbać o to by miał się jak najlepiej a na to ma wpływ dobra dieta ale też opieka najlepszych lekarzy. Ja w tym miejscu śmiało mogę polecić klinikę weterynaryjną vet4pet z Warszawy. Lecze moje zwierzaki u nich już od kilku dobrych lat, nie mają sobie równych!

karolcia284
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 lis 2019, 21:08

Re: Pies- czy to dobry pomysł?

15 lis 2019, 23:01

też nie wyobrażam sobie życia bez psa

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: Pies- czy to dobry pomysł?

20 lis 2019, 11:53

Ja też odkąd pamiętam mam w domu psy :) Jeśli posiadamy psa to powinniśmy przede wszystkim zadbać o to by odżywiać go w odpowiedni sposób. Codzienna dieta wpływa przecież na ich samopoczucie i zdrowie. Ja ze swojej strony polecam dietę barfową i karmy barf original z firmy PRIMEX. Bardzo odżywcze, surowe mięso bez dodatku chemii czy innych niepotrzebnych dodatków.

margolicka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 19 wrz 2018, 09:50

Re: Pies- czy to dobry pomysł?

20 lis 2019, 14:52

vizzka no to prawda co piszesz o VET4PET. Kapitalny personel, nowoczesny sprzęt, takie ludzkie podejście do zwierząt bez względu na to czy to pies, kot czy chomik :)

niebianska
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:27

Re: Pies- czy to dobry pomysł?

27 lis 2019, 22:26

Psy sa wspaniale, to najlepszy przyjaciel czlowieka, wierny oddany i przekochany. My mamy dwa, jedna znajda z ulicy i jeden ze schroniska, dbamy jak o członków rodziny :) Maja swoje zabawki, ubrania, srodki do higieny typu krople do uszu czy szampon z selecta htc i legowiska :) Regularne spacery i regularne badania u weta :D jesli chcesz czuc milosc przez wiele lat to pies jest idealny

kizomba
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 25 lut 2019, 21:57

Re: Pies- czy to dobry pomysł?

02 gru 2019, 23:09

no pomysl moze i dobry, ale musi byc przemyslany. to nie tylko zabawy i spacery ale tez odpowiedzialnosc. Nasza psina moze chorowac, miec alergie, czy inne przypadlosci i wtedy tez trzeba sie o nia zatroszczyc - my musielismy zmienic karme na Pronatura life chilli - naprawde super sie sprawdza, piesek jest zdrowy, ma super siersc a do tego mnostwo energii

KowalskaKowalska8
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 05 lut 2020, 13:47

Re: Pies- czy to dobry pomysł?

07 kwie 2020, 11:54

Kocham zwierzęta i co jakiś czas kupuję dla nich różne akcesoria. Polecam fajny sklep z ubraniami dla psów https://www.aperia.pl/pl/. Moje daw Basset - y muszą mieć fajne kurteczki i legowiska.

Henriett
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 18 maja 2020, 12:02

Re: Pies- czy to dobry pomysł?

18 maja 2020, 12:46

To zalezy od podejscia. Jezeli pies ma byc dla ciebie zabawką i ozdobą to znaczy, że nie nadajesz sie do posiadania psa. Jeżeli zaś masz potrzebe dosc kosztownej opieki nad pupilem i jestes pewien że robisz to dojrzale - czemu nie.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość