Awatar użytkownika
duzik
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 28 lis 2018, 22:54

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

30 lis 2018, 14:36

A co polecalibyście kupić do restauracji? Czy na przykład marka Focus Contract focuscontract.pl robi dobre meble tego typu? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady w tym zakresie tematycznym :)

modnestol
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 06 cze 2019, 08:30

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

30 wrz 2019, 17:12

lepiej zamówić na wymiar. Jedyny warunek to znaleźc dobrego stolarza. Mebl;e gotowe to najczęściej masówka która ma się dobrze i drogo sprzedać. Koszty utrzymania duzego sklepu to gigantyczne kwoty. więc niemożliwe aby to było to samo co u stolarza

Monika8990
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 29 sty 2020, 11:20

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

30 sty 2020, 11:53

To zależy, jak skomplikowane wnętrze i inaczej nie da się wykorzystać przestrzeni, to warto wziąć na wymiar, np. luka pod schodami, czy skosy na poddaszu. Czasem ciężko o coś gotowego.

ZiziKam
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 03 lut 2020, 10:20

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

03 lut 2020, 10:50

Właśnie, wszystko zależy od przestrzeni, w której chcesz ustawić meble. Ale z doświadczenia powiem wam, że nawet wnęki w mieszkaniu udało mi się zabudować gotowymi meblami, a nierówności na ścianach zamaskowała szafa narożna z mirjan24.pl. Nawet nie musiałam jakoś specjalnie szukać, mierzyć czy dopasowywać, a udało mi się trochę zaoszczędzić na pomocy fachowca.

Awatar użytkownika
tom77tp
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 03 lut 2020, 23:13

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

03 lut 2020, 23:54

duży wybór mebli można znaleźć u producentów z Radomska wg hasła "cała Polska kupuje meble z Radomska " :)

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość