Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

27 sty 2009, 16:02

ja właśnie skończyłam "Świat Suzie Wong" Masona i "Tysiąc sztuk złota" Ruthanne Lum McCunn oraz "wiższą magię" Kirii Izmajłowej

Awatar użytkownika
emilly1975
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2228
Rejestracja: 11 sty 2009, 11:13

31 sty 2009, 12:40

Ostatnią część trylogii Stephanie Meyer :-) .(ZMIERZCH,ZAĆMIENIE,KSIĘŻYC W NOWIU I OSTATNIA ŚWIT)

Awatar użytkownika
Kasiusia
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1415
Rejestracja: 22 sty 2009, 12:24

11 lut 2009, 16:07

Chirurg - Tess Gerritsen - właśnie zaczynam

Bea4040
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 mar 2009, 15:21

19 mar 2009, 15:48

Ja właśnie skończyłam taki thriller "Miasto Słońca" Davida Leviena. Jestem podeksycotwana, bo nigdy wcześniej nie czytałam takich książek. Naprawdę mnie wciągnęło :) Możecie kupić niby mężowi i same przeczytać :)

Do tej pory czytałam głównie "babskie" lektury, a z tych do moich ostatnich faworytów zaliczam serię rozlewiska Małgorzaty Kalicińskiej i bardzo fajną trylogię o przygodach ksiądza Grosera Jana Grzegorczyka. Polecam! :)

ZochnaDOBROCHNA
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 mar 2009, 18:05

19 mar 2009, 18:18

O proszę :) ja tez dopiero co skończyłam to czytać! i jestem bardzo pozytywnei zaskoczona! Levien nie ma utartej renomy jeszcze, ale wydaje mi się, że niedługo będzie w czołówce. I tak jest znany w hollywod, dzięki niemu dobrze się oglądało Oceans 13 oraz Iluzjoniste i hazardzistów! Serdecznie polecam!

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

29 mar 2009, 14:58

Witam :ico_haha_02:

Dawno się tu nie odzywałam, ale to nie oznacza, że nie czytam. Wręcz przeciwnie :-) Odbywam teraz staż, który umożliwia mi pochłaniać mnóstwo książek. Ostatnio czytałam "Zabić drozda" Harper Lee i polecam, bardzo przyjemnie się czyta i jest dosyć nietypowa (przynajmniej dla mnie się taka wydała). Poza tym za sprawą remontu u rodziców przyniosłam do siebie biblioteczkę z dzieciństwa :-D No i nie odmówiłam sobie i wracam do książek z przed lat, których jeszcze nie przeczytałam albo już nie pamiętam :ico_oczko: "Młody wygnaniec" M. J. Zaleskiej to piękna książka, polecam.

Monidło
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 26 mar 2009, 10:50

30 mar 2009, 11:05

"Gringo wśród dzikich plemion" Cejrowskiego. Świetna książka

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

18 kwie 2009, 21:51

"Próba sił" Cathy Cash Spellman to książka, którą skończyłam wczoraj czytać. Jest w niej sporo o czarnej magii, różnych światach, reinkarnacji, itp. Wciąga i powoduje, e człowiek trochę się zastanawia nad tymi innymi światami, siłą modlitwy, różnymi wcieleniami, itp. Polecam :-)

Szprotka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 kwie 2009, 19:15

20 kwie 2009, 20:08

Zbiór poezji "Czas na sznurkach" Moniki Grobelnej. Powoli mi to idzie,bo nad każdym wierszem muszę się chwilę zastanowić... są ciężkie i zmuszające do myślenia,ale takie lubię;) Ostatnio przeczytałam "Sex w wielkim mieście" i musiałam się trochę "domóżdzyć";) Tak nawiasem mówiąc,to jakim cudem na podstawie tak dziwnej książki powstał fajny i zabawny serial?

impresja_switu
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 16 lut 2009, 19:08

29 kwie 2009, 19:20

Zaczęłam czytać "Szatę" Lloyda Douglasa. Nie wiem, jak zachęcić do sięgnięcia po nią, bez jednoczesnego pomniejszania jej wyjątkowości nieudolnym argumentowaniem. Cóż, warta jest przeczytania i przemyślenia jak mało która książka. Dotyka tematyki teologicznej w bardzo specyficzny, niespotykany sposób. Wcześniej tylko parę razy spodobało mi się nawiązanie do tego kręgu tematycznego w literaturze - w wierszach ks. Twardowskiego i w tomiku "W stronę światła" Rolko. Obydwa zauważyłam przez przypadek. Miałam zwyczaj nie wychodzenia z biblioteki bez tomiku wierszy. Kiedy indziej zaś przeglądałam nowo odkryte pokłady czytelnicze na goneta.net i tam znalazłam "W stronę światła". Wcześniej byłam dość zamknięta na te tematy. Dobrze czasem przekonać się, że nie miało się racji:)

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość