Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

27 lip 2007, 12:41

Magdzinka pisze:szkrab ale fajnie twoja córcia wygląda w tych koralikach na szyjce

Magdzinka te koraliki to bursztyny u nas w Austrii bardzo popularne ponoc pomagaja na zabkowanie, wiec Wiki nosi jak jej nie szkodza to moze pomoga!
Dla Joasi :ico_prezent:
To moja mala przy waszych dzieciach to drobinka ma 70cm i 7,5kg.

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

27 lip 2007, 16:45

byłyśmy dziś na szczepieniu - Joasia waż 7650g a mierzy 67 cm. Niw wiem jak to jest z tymi centymetrami, bo ubranka nosi najczęściej rozmiar 74 a i tak często są za krótkie :ico_noniewiem: np body - w kroku muszę jej naciągać. I czasami 86 body są dla małej dobre na długość (bo rękawy za długie) :ico_noniewiem:

A ja jestem taka zła na siebie, że szok! Dzisiaj Joasia spadła z kanapy. Zasnęła na naszym łóżku i ja nie chciałam jej przenosić więc całą godzinę siedziałam sobie przy komputerze i miałam na nią oko i nagle nie wiem czemu poszłam do kuchni :ico_puknij: a przecież obiecałam sobie, że NIGDY jej tak nie zostawię. oczywiście jak wyszłam to Asia się obudziła i spadła pod ławę. Ale wrzeszczała :ico_placzek: na szczęście jak tylko ją podniosłam uśmiechnęła się do mnie (chyba z wdzięczności, że ją uratowałam :-) a biedactwo nie wiedziało, że to przeze mnie spadła) i już było wszystko dobrze .. Ale ja nadal mam wyrzuty sumienia - no dlaczego ja wyszłam :ico_olaboga: przecież nigdy jej tak nie zostawiam bez zabezpieczenia.

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

27 lip 2007, 17:17

Magdzinka, chyba kazde dziecko musi zaliczyc lot z kanapy,moj Filip 3 razy zlecial,w tym raz na moich oczach,i przysiegam ze do tej pory nie wiem jak to zrobil :ico_szoking:
Na jakim szczepieniu byliscie?,bo my juz 1.5 mca czekamy na szczepionke przeciw zoltaczce,bo ponoc byla wycofana bo byla jakas felerna seria?

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

27 lip 2007, 18:04

Magdzinka podpisuje się pod AkerlNie ma ludzi doskonałych,a zwłaszcza matek ,tego sie trzymaj kochana ,a bedzie dobrze.Zobaczysz później jak juz Asia bedzie sama chodzic ,wstawać ,oj nie raz nabije sobie guzka,nie raz :-) :-) :-) A dzieci sa tak żywe ,pełne energii ,że nie jestesmy w stanie je czasami upilnowac :-) :-)

Akerl a po kim ten Twoj syn jest taki wysoki :ico_szoking: :ico_szoking: A on jest w takim wieku ,że jeszcze sie cały czas rozwija ,to niezły koszykarz w domu Ci sie rozwija :ico_haha_02: :ico_haha_02: A Ty go urodziłas SN ?

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

27 lip 2007, 18:23

akerl, my miałayśmy szczepienie hib i właśnie żółtaczkę - ostatnią ampułką, i też już teraz nie wiedzą kiedy będą i reszta dzieci musi czekać, nam się udało. I myślałam , że następne szczepienie za pół roku a okazało się , że za 6 m-cy mamy przyjść na drugą dawkę hib

[ Dodano: 2007-07-27, 18:24 ]
kurczę jaki deszcz pada :ico_szoking: rozpętała się burza nad warszawą a ja jeszcze w pracy siedzę :ico_zly: i nie mam parasola :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

27 lip 2007, 19:47

Dora1, A zebym to ja wiedziala pokim on taki jest,smiejemy sie ze sztucznie pedzonymi kurczakami pedzony,a czy koszakarz?zobaczymy,na razie 2 rok trenuje,a na ile mu starczy zapalu? :ico_puknij: :-) tak rodzilam SN, :-D malo ze byl duzy to rodzil sie z raczka przy glowce,i za raczke go wyciagali :ico_olaboga: ale jak to z porodami bywa...najgorszego nie pamietam :ico_haha_01:
Magdzinka, no a u nas nie ma od poczatku czerwca,i pielegniarka zaproponowala zebym wziela platna,bo platne akurat :ico_zly: maja i nie sa felerne :ico_puknij:
A Filip mi od miesiaca wstaje sam,na podlodze wystarczy noga od krzesla i juz jest na nogach,a ze nie umie jeszcze utrzymac rownowagi,to co chwile jest placz,bo gdzies glowka uderza. :ico_olaboga: Ja przez cale zycie chyba nie mialam tyle siniakow i guzow,co on nazbieral przez ten miesiac :ico_szoking: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

28 lip 2007, 10:21

Magdzinka, ja tez z wa-wy :-D
a i na :ico_kawa: zapraszam

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

28 lip 2007, 12:14

Akerl to ja normalnie padam przed Toba na kolana :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: To ja juz jakbym rodziła po raz trzeci nie jeknęłabym ,bo bym pomyślała o Tobie :-D Mój Bartosz ważył 4300 ,a darłam sie na tej porodówce jak opętana :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: i tez sie urodził z rączką :ico_noniewiem: A później to sie nabijali ze mnie w szpitalu :-D :-D ,że chyba słyszał mnie cały szpital :-D :-D :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
No i wielkie brawa dla Filipka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No to Ci się zacznie Akerl :-D :-D
Gosia A ja mieszkam 300 km od Warszawy ,ale wpraszam się na kawusię do Ciebie :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

28 lip 2007, 13:03

Alez moja drogaDora1, toz ja nie powiedzialam,ze na porodowce z Kamilem szeptalam:doktorze oj boli, :-D ale jakos zatarlo sie to najgorsze.A czy Bartosz tez mial przez to wyrwany obojczyk?bo mi mowili ze przy takim porodzie to nieuniknione :ico_olaboga:
A jak sie tak rozkrecilyscie z ta kawa.to moze wpadnijcie do mnie do Szczecina?bo mnie sie nie chce nigdzie ruszac :-D
Gosia A, jaka fajna,modna fryzurke ma Hubert,w pazurki :-D inni musza fryzjerowi placic za takie uczesanie :528: :529: :-D

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

28 lip 2007, 13:25

Moja droga kochana Akerl :-D Nie wiem jak było z obojczykiem u Bartosza ,ale chyba nic mu tam nie zrobili z tą reką.Zreszta zaraz po urodzeniu wzieli go ode mnie na konkretne badania.Bartosz urodził sie z wada Układu moczowego :ico_placzek: ,spodziectwem ,obustronnym zapaleniem płuc.Więc od razu robili mu USG brzuszka ,RTG płuc i ogólne szczegółowe badania.Ale chyba z koścmi byłok oki ,bo lekarz ,który odbierał poród powiedział ,że z koścmi Bartosza jest oki,wiec napewno sprawdzali mu obojczyk :-) :-)
Dobra Akerl ,zaraz mykam do Ciebie na kawke ,to tylko okolo 800 km :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Co to dla mnie :-D :-D Czy wy wszyscy musicie tak daleko mieszkac :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość