anetkajur
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:40

04 sty 2008, 23:18

Ika202, my własnie kapiemy małą w oilatum. A narazie mamy ja kąpać co drugi dzień i smarować 5 dni maścia z antybiotykiem a pozniej jakąs mascia robiona. Dostała tez specjalne kropelki. To wszystko chyba jest dosc mocne bo wysmarowlam ja kolo 19 i kurcze wiekszosc juz zeszal i kropelki chyba tez podziaąlły bo mała mi padła nawet drugiego cyca nie zjadla i śpi. No ale bidulke 3 nocki się męczyła ;(

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

05 sty 2008, 15:27

Kubuś też od 2 dni ma uczulenie i nie mam pojęcia na co. W dodatku ja też dostałam. Nie zmienialiśmy ostatnio proszku ani innych kosmetyków, jem wciąż to samo więc nie mam pojęcia co może być przyczyną.

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

05 sty 2008, 15:35

ika wszystkiego najlepszego dla Twojego synusia :ico_oczko:

A my mieliśmy ciężką nockę mała prawie od 1.00 do rana nie spala tylko ucinała sobie krótkie drzemki, nad ranem zrobiła wielką kupkę i to może dlatego się tak męczyła a ja razem z nią :ico_placzek: Dzisiaj popija między karmieniem herbatkę koperkową i jest trochę spokojniejsza, ciekawe jaka będzie nocka.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

05 sty 2008, 16:14

A mój Tymek dziś zrobił kupkę dwa razy. Bardzo się cieszę bo się męczył. Byłabym bardzo szczęśliwa gdyby robił chociaż raz dziennie. Pediatra mówi że to normalne ale mi aż żal na niego patrzeć.

Nas uczulenia na razie omijają. Ma na buźce taką kaszkę ale pediatra powiedział że to normalne i nie kazał nic z tym robić. Ja mu przemywam to rumiankiem i już jest lepiej.

Chciałabym żeby te kolki już minęły :ico_sorki: :ico_sorki:

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

05 sty 2008, 18:10

witajcie
kilolek ja wlasnie w szpitalu karmiłam mała butelka dr Brawnsa wiec chyba nie wina butelek
przedtem chetnie tuliła sie do piersi i sała bardzo mocno mimo ze mojego pokarmu jak widac było malutko. Ja czsem chce zamordowac lekarzy z odzialu polozniczego,ktorzy zajmowali sie noworodkami bo juz wtedy zgłaszałam ze Oleńka nie sika to najpierw uslyszałam, ze dziecko moze dwie doby nie sikać.Pozniej wychodziłam zeszpitala dopierop w 5 dobiei Olenka dalej prawie nie sikała to mi powiedzieli ze wszystkiego nie widzę bo czsem przewijaja ja pielegniarki.A przeciez ja zawozilam ja tam na bardzo krótko tylko tyle co szlam sie umyć do łazienki. Pytałam czy nie trzeba jej dokarmiac juz wtedy bo okazywała oznaki glodu po odstawieniu od piersi to lekarka powiedziała ze nie widzi potrzeby
A pozniej wyladowałysmy w szpitalu
Teraz jak ja karmie to układam ja tak zeby była przytulona do piersi to sie powolutku i troszke sie piersi. Po karmieniu butla przystawiam ja na chwilkę do piersi na pieszczotki
U nas na szczeście nie ma uczulen,ale Olenka cos ostatnio marudzi. i czasem popłakuje tak bez wyraźnej przyczyny
zycze wszystkim duzo cierpliwosci do naszych pocieszek

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

05 sty 2008, 21:45

barbara123 pisze:Ja czsem chce zamordowac lekarzy z odzialu polozniczego,ktorzy zajmowali sie noworodkami
wiem coś o tym ja też na oddziale położniczym zgłaszałam, że J. nie sika i ma moczany w moczu, które teraz wiem, że oznaczają ciężkie odwodnienie, a wtedy mnie tylko wyśmiano i nic nie zrobiono. Mówiłam też, że kaszle i później okazało się, że ma zapalenie płuc. Nie wiem po co oni tam wszyscy byli skoro sama musiałam się dzieckiem zajmować przez caluteńką dobę i nikt nawet nie chciał jej obejrzeć, a koło mnie musiał wszystko zrobić mój mąż kiedy jeszcze sama nie byłam w stanie.

marzenus
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 04 cze 2007, 13:06

05 sty 2008, 21:50

Cześć Wam ja też karmię małą Brownem jestem bardzo zadowolona zero kolek po niej i nie boli ją brzuszek. Mała ma boleści brzucha już 2dzień nie robi kupki, a wszystko przez to że ją musiałam dokarmiać bo mi brakuje w cycuszkach. Teraz daję jej Bebilon HA1 bo tak mi lekarka kazała że dzieciom dokarmianym przy piersi daje sie Ha bo to reguluje kupki a ja do tej pory dawałam jej zwykłą jedynkę.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

05 sty 2008, 22:04

Wiesz marzenus, my jesteśmy na nan a też właśnie dokarmiam i jak dawałam zwykłe to kupki były normalne a po ha rzadkie i zielone (baaaardo zielone)
Butelki na kolki pomogły nam na krótko. Teraz co prawda nie są takie straszne ale nadal są. Dziś tak na prawdę był pierwszy dzień bez kolek. Znalazłam stronę z masażem przeciw kolkom i zastosowałam zobaczymy tylko czy to nie przypadek. Poczekamy do jutra.

A wiecie może co robić jak dziecko chce jeść tylko z jednej piersi?

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

06 sty 2008, 14:31

kilolek, wiesz co mój synek też dostawał mleko HA i kupki były normalne a moja położna mówi że dziecko ma zielone kupki jak jest podziębione co w ta pogodę jest normalne :ico_oczko:
kilolek pisze:A wiecie może co robić jak dziecko chce jeść tylko z jednej piersi?
Mój też woli tylko lewą pierś chociaż jak jest bardzo głodny to i prawa mu pasuje :ico_oczko: a to po prostu dlatego że z tej lewej mu szybciej leci :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

06 sty 2008, 22:20

Ika202 pisze:a moja położna mówi że dziecko ma zielone kupki jak jest podziębione co w ta pogodę jest normalne :ico_oczko:
to na 100% było po mleku. Z resztą lekarz powiedział, że to normalne.
Słuchajcie, drugi dzień bez kolki! To cud!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość