mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

25 sty 2008, 20:00

czesc wam ja jak narazie nie mam problemów z karmieniem moja Amelka czasami po piersi spi 5 godzin a ma dopiero 10 dni wiec wydaje mi sie ze super.Płacze narazie tylko przy kąpieli oby tak dalej.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

25 sty 2008, 22:36

Mariola no to masz fajnie z Amelka Majka nawet na butli nie wytrzymuje 5h
a teraz mialam ciezkie usypianie ucieszylam sie bo pannica zasnela i wzielam sie za sprzatanie a ona sie obudzila i zaczela tak mocno plakac ze niestety musialam ja wziasc na rece i usypiac na stojaco bo co usiadlam to ona na nowo zaczynala plakac

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

26 sty 2008, 17:39

Witam Was Kochane...Tak jak myślałam zostałam styczniową mamusią :-D
Synuś karmiony jest sztucznie poniewaz cycuś mu nie starczał,bardzo grzeczny nie mamy z nim problemów w nocy budzi sie tylko raz na karmienie,rośnie w oczach :-)
Oto mój synek Mirek
[img][img]http://images26.fotosik.pl/147/317bfbf3a111038f.jpg[/img][/img]
[img][img]http://images30.fotosik.pl/147/f16a32a7a7f6ddfa.jpg[/img][/img]

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

26 sty 2008, 23:21

Obrazek
Majka

Dziewczyny ja od poniedzialku zaczynam diete trzymajcie kciuki bo juz trzeci raz do niej podchodze

[ Dodano: 2008-01-27, 11:35 ]
Majka wczoraj zrobila sobie przerwe 5h od jedzenia ale niestety nie w nocy zjadla o 19 zasnela dopiero o 21 a ok 24 ja szlam spac wiec ja sama obudzilam do mleka a ptem juz normalka co 3h

Jola tak patrze na zdjecie Mirusia to on mniej wiecej taki jak Majka a miesiac mlodszy moj bobas teraz wazy 4400

[ Dodano: 2008-01-27, 21:21 ]
Zwazylam dzisiaj Majke i ma juz 5kg i jest na etapie wkladania piastki do buzi wlasnie ja polozylam spac ale cos slysze ze chyba sie budzi musze isc zaregowac

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

28 sty 2008, 13:54

Teraz tylko na chwilke wpadlam bo mam pytanie do Ciebie Iwonka.. Po pierwszym miesiacu ile ml mleka zjadala Twoja Majka? Norbert zjada teraz tak po 120ml ale czasem mam wrazenie ze jeszcze jest glodny. Wierci sie i poplakuje i nie wiem czy to kolka czy glod.

A czemu karmisz modyfikowanym tylko? Moze gdzies kiedys pisalas ale chyba mi umknelo to uwadze ;-)

Zbieramy sie teraz na spacerek :-)

Do milego ;-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

28 sty 2008, 15:35

Majka do dzisiaj zjada 120 jak skonczyla miesiac to zjadala 90 a od kilku dni zuwazylam ze je coraz mniej ale czesciej np dzisiaj w nocy jadla co 3h po 80 a o 6 rano zjadla tylko 60 i potem wstawala co godzinke
nie karmie z piersi bo Majka sie nie najadala ja wyciagalam tylko 20ml,30ml z obu cycow zaczelam sie tym denerwowac i pokarm zaczynal sie tracic

a ja dzisiaj jakas zalamke lapie bo nie spie od 6 rana Majka cos tez nie umi spac co chwilke placze mi az od tego sie plakac chce wydaje mi sie ze jestem zla mama ze nie potrafie dziecku pomoc

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

28 sty 2008, 20:12

Ojjjj.. następna powątpiewa w swoją matczyną opiekę nad dzieckiem. Nie ma co myśleć, że jest się złą mamą bo nie umie się pomóc swojemu dziecku.. Zauważ, że trudno jest nam porozumieć się ze swoim maleństwem. Ono nam płaczem próbuje uświadomić, że coś mu jest a my nie potrafimy trafić w sedno sprawy. Przecież to normalne. Kiedy mój Norbert tak płacze i mi samej przez jego płacz łzy lecą to myślę sobie, że za jakiś czas to się skończy, że coraz łatwiej będzie zrozumieć dziecko. To tylko kwestia czasu.

A jeśli chodzi o płacz Majki.. to może kolkę ma - może łapczywie je i przez to powietrza się mała nałyka.

Wczoraj Norbert jak się obudził po 10 rano to nie spał do 16. Ja go rano nakarmiłam, przewinęłam a on mi tak płakał, przysypiał, co się go odłożyło oo łóżeczka to się rozbudzał i znów popłakiwał. Trudno dociec co dzieciom dolega..

Nie załamuj się więc Iwona :ico_pocieszyciel: Pomyśl też, że nie jesteś jedyną mamą, która nie umie pomóc maleństwu. Każda z nas ma z tym problem. Każdej z nas dzieci płaczą, a my nie wiemy co jest powodem.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

28 sty 2008, 20:57

Dzieki za slowa otuchy teraz jest ok ale najgorsze sa dla mnie noce ktore zawsze spedzam sama maz pracuje na nocki i tylko w soboty jest w domku juz sie przyzwyczailam do tego ze wstaje co 3h ale majka wstaje o 6 rano a ja jestem straszny spioch i dlatego lapie te doly bo ja bym chciala pospac a majka niestety nie

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

28 sty 2008, 21:14

no kochana trzeba niestety wstac Amelka narazie pije o 6 i potem spi do 9-10 ale ja i tak musze wstac o 7 bo Julka do przedszkolA :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

28 sty 2008, 22:40

Iwona, nie jesteś sama w tej sytuacji :ico_haha_01: Mój Rafał też pracuje na noce... A my w dodatku tu w Londynie wynajmujemy jak na razie tylko pokój i najbardziej mnie dobija to, że kiedy on wraca o 7 rano z pracy i idzie spać to ja muszę siedzieć w takiej zaciemnionej norze i w dodatku być cicho by Rafał mógł się wyspać na kolejną nockę. I kiedy on sobie śpi to ja muszę zajmować się synkiem.. po tych nocnych pobudkach. Jeszcze wczoraj moja mama wróciła do Polski po 2 i pół tygodniach kiedy tu była i naprawdę pomagała.. choćby w przygotowaniu posiłków (przynajmniej to nie było na mojej głowie przez ten czas). Wczoraj aż smutno mi było - mama poleciała, Rafał poszedł do pracy i zostałam sama.. z małym.

Zatem chyba w takiej samej sytuacji jesteśmy Iwona ;-) .

Mariola, ładne suwaczki - chyba ostatnio dodałaś :-)

[ Dodano: 2008-01-28, 23:53 ]
Coś Renia się już tyle czasu nie pokazuje :ico_noniewiem: Mam nadzieję, że u niej i Arturka wszystko jest w porządku.

Renia!!! odezwij się!!! :569:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość