Awatar użytkownika
Lia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 546
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:06

07 lut 2008, 08:46

lidziasc pisze:a zaczynacie dzien od szklanki wody??ponoc to sprzyja odchudzaniu
zaczynam dzień od kawy papierosa,i jakoś nie umiem tego zmienić :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-02-07, 07:47 ]
Paulina82 pisze:Lia, no właśnie nie :-D ale ja naprawdę mało jem jakbym miała jeść jeszcze mniej to bym umarła z głodu :-D ja to tak mam ze jak jestem głodna to mnie odrazu głowa boli naprawdę a jeśli chodzi o ćwiczenia to nie mam kiedy bo moja Oli mi nie pozwala ćwiczyć a nigdzie wyjść nie mogę bo nie mam z kim ja zotawic wiec lipa straszna :ico_olaboga:

ha ,wiesz,że jestem w podobnej sytuacvji? mi tez zaraz głowa peka,staram sie oszukać żoładek kawą,jem tylko czarne pieczywo i warzywa,i dalej nic.ale musze zacząć ćwiczyć,może to mi pomoże.

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

07 lut 2008, 12:44

Wiecie nad czym sie zastanawiałam czy takie ćwiczenia w domu wogóle coś pomogą??
Jak byłam chuda to kiedyś sobie ćwiczyłam przez miesiąc brzuszki robiłam je codziennie tak po 50 sztuk :ico_oczko: i efekt był ale wtedy to widziałam bo brzuch miałam płaski a teraz zanim zobaczę jakiś efekt to chyba przez rok bym musiała :ico_oczko: robić a ja jestem trochę taka w gorącej wodzie kąpana muszę mieć szybki efekt żeby mieć motywacje :ico_noniewiem:
Z ta woda spróbuje :-D

Awatar użytkownika
Lia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 546
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:06

07 lut 2008, 12:47

w zeszłoroczne 3wakacje wziełam się za dietę,jadłam warzywa swierze i gotowane,owoce,wase,mięso tylko drobiowemgotowane,ograniczyłam sól,dużo wody piłam i spacerki,cała masa,spacerków i w miesiąc schudłam 7 kilo,no ale nie wytrwałam,zbrzydło mi takie jedzenie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

07 lut 2008, 14:39

Lia, to i tak długo wytrzymałaś ja kiedyś też sie zawzięłam na tydzień ale chodziłam z burczącym brzuchem i nie dałam rady :ico_oczko: źle sie czuje wtedy jestem senna i nic mi się nie chce nie mam siły na nic ciężko mi stosować dietę :ico_olaboga: więc jej nie stosuje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Lia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 546
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:06

07 lut 2008, 14:42

Paulina82 pisze::ico_oczko: źle sie czuje wtedy jestem senna i nic mi się nie chce nie mam siły na nic ciężko mi stosować dietę :ico_olaboga: więc jej nie stosuje :ico_oczko:

wiesz,ja sie dobrze czuła,a jak już byłam bardzo głodna to kupowałam ciasteczka lu zbożowe,pychota,zjadałam jedno,popijałam i mnie zatykało,zresztą gotowane warzywa sa bardzo dobre,i sałatki z oliwa z oliwek.ale potem odpusciłam bo mi zbrzydło,bo ja lubie tłusto jesć.Teraz i tak przejde na diete,bo juz tłustego ani smarzonego nie moge :ico_placzek: bo mnie zoładek boli,ale czytałam,ze kawa pomaga w odchudzaniu,

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

07 lut 2008, 14:44

Mi jakoś nie pomaga kawa piję ja odkąd pamiętam i nonono pozatym naprawdę nie mam czasu robić sobie takiego jedzenia ledwo wyrabiam sie z obiadem bo to moje dziecko to taki pochłaniacz czasu :-D

Awatar użytkownika
Lia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 546
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:06

07 lut 2008, 16:29

ledwo wyrabiam sie z obiadem bo to moje dziecko to taki pochłaniacz czasu :-D
a gotujesz zupy?

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

07 lut 2008, 19:07

Gotuje i nawet częściej niż inne obiady bo Oli bardzo lubi zupki :-D

Awatar użytkownika
Lia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 546
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:06

07 lut 2008, 19:17

Paulina82 pisze:Gotuje i nawet częściej niż inne obiady bo Oli bardzo lubi zupki :-D
wiec zajadaj warzywka z zupy i gotuj je na miesie z kurczaka i juz masz obiadek,ja tak robiłam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

07 lut 2008, 21:10

Lia, i tylko warzywa???????? :ico_olaboga: masakra :-D

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość