Awatar użytkownika
1mama5
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 02 maja 2007, 11:33

15 maja 2007, 12:25

Dostalam zaproszenie więc jestem "mówisz i masz "teraz chwilkę się porozgladam jestem w swoim żywiole jak ryba w wodzie.

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

15 maja 2007, 21:55

Fajny temacik :ico_brawa_01:
Ja się troche wypowiem,bo urządzaliśmy z meżem swoje mieszkanie,więc jesteśmy w temacie :ico_oczko:
zmywarka kupiliśmy taką 60 cm Whirpoola,tylko 3 programy,ale wystarcza (i tak używam dwóch)...jak dla mnie-genialny wynalazek :ico_sorki: nigdy nie lubiłam zmywania garów,wręcz brało mnie obrzydzenie,jak miałam się babrać w brudnych i tłustych naczyniach.A teraz na bieżąco zapełniam zmywarkę,w zlewie pusto...załączam ją średnio raz dziennie,sporadycznie 2 razy (imprezy); zużywa 15 l wody,więc zdecydowanie mniej niż gdybym myła "ręcznie" kilka razy dziennie
kuchenka mamy gazowo-elektryczną,tzn piec elektryczny,a płyta gazowa,z tym,że ceramiczna- czarna- i tu jest problem.Domyć ją- masakra- zostają smugi widoczne na metr; już bym drugi raz takiej nie wybrała... :ico_puknij:
ekspresu do kawy nie mam,bo ja piję tylko rozpuszczalną,mąż wcale
mokrofali też nie kupiliśmy,bo miałam u rodziców i praktycznie w ogóle nie była używana,więc sobie odpusciliśmy ten zakup...w razie czego podgrzewam coś w garnuszku na kuchence
pralkę kupiliśmy Bosha,jest jedną z droższych,ale podobno firma jest dobra.Zobaczymy za kilka lat,na razie super się sprawuje,ma wyświetlacz,za ile "koniec prania" itp.Fajna sprawa :ico_oczko:
telewizor kupiliśmy Philipsa, LCD 32 cale,ostatnio znajomy nam powiedział,że te telewizory wytrzymują średnio 3 lata :ico_szoking: i padają :ico_olaboga: Oby nie :ico_olaboga: Ogląda się fajnie,wyraźne kolory...fajny sprzęt
Mam też robot wielofunkcyjny Philipsa,dostaliśmy w prezecie ślubnym; ale go nie używam,bo wielki,a poza tym,jak mam go składać,skręcać,to mi się odniechciewa :ico_noniewiem:
I na koniec- frytownica- mąż uwielbia frytki i dobrze się złożyło,bo w prezencie ślubnym dostaliśmy też frytownicę Bosha; fajna,malutka,zgrabniutka i zdecydowanie lepiej jest piec w niej frytki niż w garnku na kuchence.I zdecydowanie estetyczniej wygląda :ico_oczko:
Uff,ale się rozpisałam :ico_olaboga:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

15 maja 2007, 22:54

witam serdecznie :ico_oczko:
a ja nie ma jeszcze nic :ico_oczko: tzn. jesteśmy w posiadaniu lodówki i płyty grzewczej oraz piekarnika i ze sprzętów w domu to wszytsko :ico_noniewiem:
przeprowadzamy sie w czwartek i najważniejsza jest pralka...u nas priorytet to...żeby była max do 1300zł :-D reszta mnie nie interesuje :ico_oczko:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

16 maja 2007, 22:12

widze ze nasz temat o sprzetach domowych ruszyl na nowo pelna para :ico_brawa_01:
a ja chcialabym przeprowadzic sade na temat... obrotowych suszarek do wlosow.
ja taka posiadam i jestem z niej zadowolona.macie w domu takie cudenko?jak sie wam sprawuje?zapraszam do wypowiedzi :-)

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

16 maja 2007, 22:20

MONIKAB fr pisze:a ja chcialabym przeprowadzic sade na temat... obrotowych suszarek do wlosow.

A co to za cudo?
Ja nie jestem w temacie suszarek,bo mam tak zniszczone włosy; że suszarka tylko by je "dobiła'; schną same :583:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

17 maja 2007, 10:07

ja tez suszary nie posiadam :-D myje włosy wieczorem, a do rana są suche :ico_oczko:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

17 maja 2007, 10:42

kaasiaa79 pisze:myje włosy wieczorem, a do rana są suche

:ico_olaboga: ja po takim czymś miałam rano "afro" na głowie,muszę włosy myć po południu,żeby iść spać z suchymi :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

17 maja 2007, 14:22

MONIKAB fr pisze:a ja chcialabym przeprowadzic sade na temat... obrotowych suszarek do wlosow.

czy to chodzi o takie suszarki co są w salonach fryzjerskich? Co sie glowe pod nie wsadza? Jesli tak to taką suszarkę ma siostra i to jest super sprawa jesli
1. zakladasz walki na glowe
2. masz duzo miejsca w domu i ta suszarka sobie po prostu stoi w jednym miejscu nie przesuwasz jej

a jesli suszarka obrotowa to taka z dyfuzorem to chetnie usłyszę komentarzy na ten temat bo sama się nad nią zastanawiałam ale te z górnej półki są drogie i nie wiem czy warte ceny.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

20 maja 2007, 10:40

dziewczyny, chodzilo mi o taka suszarke:
Obrazek
Obrazek

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

20 maja 2007, 17:20

Trochę to lokówkę przypomina :ico_oczko:

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość