Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

30 mar 2008, 21:05

hejka :ico_sorki:
ja dopiero teraz do Was pukam puk puk :-)
nocka przespana mimo katarku i kaszelku przespala spokojnie nocke :ico_brawa_01:
moja ma miec wzrost 163,5 wg tych obliczen a Daniel 185,5taki jak ojciec :-D

a te krople kiedys wpuszczalam i bylam zadowowlona ale narazie mam wode morska i jakby byla poprawa juz tak sie nie leje z noska moze za kilka dni jej przejdzie :-)

u nas od rana bylo ciepelko i na piechote poszlismy na obiadek do tesciowej :ico_oczko: ale ok 15 pogoda zaczela sie psuc i szybko wrocilismy do domciu :ico_sorki:

kasiekk, super portki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

30 mar 2008, 21:29

witam wieczorkiem
moje malenstwo jeszcze nie spi, ale w ciagu dia spal 4 godziny... :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: a wcale na dworzu az tak dlugo nie bylismy bo wialo.... :ico_haha_01: ale szkoda mi go bylo budzic tak slodko sobie spiorkal

ja dzis dzine przebimbalam, a co tam! niedziela!! :ico_haha_01:
a to jutro bede miala co nadrabiac...wiec zapowiada sie pracowity dzionek :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

30 mar 2008, 21:53

moja spi a Daniela boli ucho i placze :ico_placzek: juz mu wpuscilam krople i dostal tabletke przeciw bolowa :-D moze w koncu zasnie

Gabi w dzien tez jest ciezka do uspania na powietrzu usypiam ja godzine a spi pol godziny :ico_olaboga:

a mnie brzuch pobolewa :ico_sorki: ile jeszcze bede odczuwala ten zabieg :ico_szoking: meczace to jest i nie przyjemne

Patka dzieki za wpisik :ico_sorki: i melduje ze u Ciebie tez wpisik zrobiony :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

30 mar 2008, 22:05

kurcze nie miałam neta ,siadłam po 21 i nic,dopiero teraz,chciałam zrobić notke na blogu,a teraz mi sie nie chce,zaraz spać ide

mój to problemu nie ma w dizeń ze spaniem,zasypia w łóżeczku sam i spi od2 do czasem i 4 godz :ico_olaboga: zwykle to tak 2,5-3godz

u nas też słoneczko lae jak zawiało to nieprzyjemnie

[ Dodano: 2008-03-30, 22:11 ]
zmykam
dobranoc paaa

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

30 mar 2008, 23:37

a ja wlasnie wrocilam spoza szczecina
rodzice wracali od znajomych ze wsi i ok 5 km od szczecina na taka droge od granicy wyszedl im dzik... jechali ok 80km/h caly przod samochodu skasowany a dzikus lezy i sie nie rusza... zawiozlam z przyjaciolka tacie kurtke, goraca herbate i latarke,postalysmy godzinke i wrocilysmy bo zimno strasznie a jeszcze policji nie bylo :ico_zly:
a to jest taka droga gdzie samochodystrasznie pedzawiec takie stanie tam tez niezbyt bezpieczne mimo ze oznakowane jak trzeba...
tata akurat za zakretem nadzial sie na dzika :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: musial autoholowanie wezwac bo chlodnica poszla :ico_noniewiem:
tak wyglada przod naszego samochodu :ico_noniewiem:
Obrazek
Obrazek

straz graniczna jechala i tylko zatrzymali sie zapytac czynikomu sie nic nie stalo i olali i nawet nikogo do dzika nie wyslali :ico_olaboga: a moze on jeszcze zyje i biedny tam dogorywal :ico_placzek:

wlasnie dzwonilam do taty i jeszcze policji nie ma a to juz 2,5 godziny.... bo ze szczecina nie wysla tylko z tej miesicny musza przed szczecinem a oni zajeci :ico_puknij: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

31 mar 2008, 01:12

Natashka :ico_olaboga: bardzo mi przykro,
jejku, co to za policja, noc na dworze a rodzice musza stac na tak ruchliwej drodze. :ico_olaboga:
napisz jak to sie skonczylo

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

31 mar 2008, 08:11

dziendoberek
niewyspalam sie w ogole..mimo ze Oskar nocke przespal...po pierwszej dopiero sie polozylam

Lulu z tego co slyszalam to rodzice wrocili po 2 :ico_puknij: .... jeszcze nic nie wiem bo pewnie spia...nawet nie wiem czy tata do pracy pojechal..

ja zaraz musze na zakupy leciec bo nie ma nawet grama chleba :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

31 mar 2008, 08:43

dzień doberek
nocka ok :-D pobudka przed 7 :ico_oczko:
Natka jak dobrze że rodzicom się nic nie stało :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
kubuś ogląda bajkę ale zaraz wyruszamy w miasto :ico_oczko:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

31 mar 2008, 08:47

Witam i Ja :509: Natasha nie martw się egzaminy zdasz napewno w póżniejszym terminie Ja mam prace z polskiego o wojnie i okupacji a nie lubie tych tematów i nie wiem czy coś naskrobie :ico_placzek: romantyzm średniowiecze i przedewszystkim mitologia to bym mogła pisać a tu nic do głowy mi nie wchodzi. Kamizelka moja też od soboty nie chce pić mleka nie wiem co znowu jeszcze ma biegunkę jak długo to jeszcze może potrfać :ico_noniewiem: a teraz martwie się że nie chce jeść w czoraj wmusiłam w nią kisiel domowej roboty a o 5:00 mleko tylko 120 mi udało jej się dać w brzuszku cały czas wyczówam takie przelewanie boję się :ico_placzek: piej mi dużo bo co chwilę jej daję ale co z jedzeniem? to zawsze taki żarłoczek był :ico_placzek:
Natasha to nic takiego że oskar bawi się wózkiem słyszałam nawet że tacy chłopcy są bardziej wrażliwi i kochający
Magda mam nadzieję że katar Gabi przeszedł
Kasiek no już koniec kropli ciekawe co powie lekarz ?
Kurka Natka dobrze że nikomu się nic nie stało :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ja nie wiem co z tą policją my jak mieliśmy wypadek to też czekaliśmy ok.1h :ico_zly: ruchy mają :ico_olaboga:
U nas słoneczko więc spacerek murowany i po okap jadę z masterkuka za 185zł. myślę że tanio bo sklep likwidują ale jeszcze się rozejrzę :520: i za panelami już powolutku się rozglądam ,wkurza mnie to że muszę położyć niebieskie kafelki bo mi z łazienki zostało 4mkwadratowe i szkoda wyżucić no trudno.

No jeszcze u nas nocka przespana po 2 nockach do bani :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

31 mar 2008, 13:25

Witam
u nas nocka równiez dobrze. Filka spał do 7 , wypil mleczko i jeszcze spal do 9

a ja rano pranie zrobilam wywiesilam, chalupke ogarnelam i na spacerek poszlismy, teraz maly spi, obiad zrobiony a ja kawke pije.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość