dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: wyprawka dla niemowlaka- ściąga :)

25 maja 2021, 11:19

Ja też korzystałam z gotowej listy wyprawkowej i poszło z zakupami w miarę gładko. Gorzej było jeśli chodzi o wózek. A zdecydowałam się na zakup x-landera po tym jak mogłam go dokładnie za darmo przetestować w domu, niby oglądałam prezentację na żywo ale nie ma to jak samemu się do wózka przymierzyć na spokojnie, przede wszystkim super łatwo sie go składa i rozkłada a że ja dużo podróżuje to dla mnie super sprawa

monikap0o
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2021, 14:08

Re: wyprawka dla niemowlaka- ściąga :)

31 maja 2021, 14:15

Ja jestem zwolenniczką marki Baby Design. Posiadam już drugi wózek Baby Design Bueno obecnie i jestem z nich zadowolona. Przy pierwszym dziecku miałam starszy model i sprawdzał się znakomicie. Teraz przy drugim dziecku nowszy model :) wiadomo. Wózek lekki także po złożeniu łatwo go wnieść czy spakować do bagażnika. Wózek jest stabilny i prezentuje się elegancko. Nadaje się w każdy teren na spacer po rynku i nawet na plaże. Radzi sobie w każdym terenie. Polecam naprawdę warto

Starklance
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 06 sie 2021, 09:35

Re: wyprawka dla niemowlaka- ściąga :)

06 sie 2021, 09:46

Tak, to dobra marka. Musisz być bardzo świadomy, zwłaszcza gdy kupujesz produkt dla niemowląt. Zawsze szukam informacji z dobrej strony internetowej dla dzieci ibestbabyswing.com, a potem wybieram dobry wózek lub dobrą huśtawkę dla dzieci.

Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

Re: wyprawka dla niemowlaka- ściąga :)

21 paź 2021, 13:33

Nie miałam żadnego problemu ze skompletowaniem wyprawki, wszystko kupiłam według listy znalezionej w necie. Wózek też szybko ogarnełam od x-landera, zamówiłam go na próbę za darmo bo jest taka możliwość no bardzo mi się spodobał

Amela22
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 02 kwie 2019, 15:39

Re: wyprawka dla niemowlaka- ściąga :)

26 paź 2021, 21:18

Powiem szczerze, że jesli chodzi o wyprawkę to przy pierwszym dziecku byłam dosłownie zielona i kompletnie niezorientowana w tym wszystkim. Teraz za to przy drugim już wiedziałam co i jak, co mi sie sprawdziło a co było zbędne:) I tak sporo fajnych rzeczy zamówiłam sobie z SuperMami- pieluszki tetrowe, babusowe, kocyki, ręczniczki i rogala do karmienia mam własnie od nich i super mi się te produkty sprawdzają. Starannie wykonane, jakość rewelacyjna, nic się w praniu nie mechaci, nie rozciąga no i piękny design mają do wyboru;)

zielonakredka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 04 gru 2018, 19:01

Re: wyprawka dla niemowlaka- ściąga :)

20 sty 2022, 11:51

a butelke i smoczki z jakiej firmy polecacie? sporo tego, nie wiadomo co wybrac a ja niedoswiadczona w tym temacie

klementyna20
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 08 paź 2018, 22:08

Re: wyprawka dla niemowlaka- ściąga :)

24 sty 2022, 19:21

oj najlepiej na poczatek kupic jeden smoczek, jedna butelke, bo nie wiadomo czy dziecku spasuje :) ja sobie zamawialam przy okazji zamawiania kosmetyków :)

zielonakredka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 04 gru 2018, 19:01

Re: wyprawka dla niemowlaka- ściąga :)

25 sty 2022, 13:26

i na co sie zdecydowalas? chodzi mi z jakiej firmy

klementyna20
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 08 paź 2018, 22:08

Re: wyprawka dla niemowlaka- ściąga :)

26 sty 2022, 12:36

u nas avent :) od samego poczatku mlodej spasowało wiec przy tej firmie zostalismy:) ja akurat na notino kupowalam przy okazji zakupow kosmetykow :)

plasterek123
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 16 lip 2019, 21:53

Re: wyprawka dla niemowlaka- ściąga :)

25 lut 2022, 23:52

Istotny jest też materac do łóżeczka, ja kupiłam antyalergiczny gdyż pierwsze dzieciątko ma alergię i wiem jak to wszystko wyglądało. Teraz przygotowaliśmy się z mężem. Zerknij sobie tu https://materacyk.pl/produkt/materac-lateksowy-antyalergic-covers-model-ml1/

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość