mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

11 mar 2007, 12:45

z tym miejscem , to ja mam trochę doła. Boję się, że ni zdążymy. Żeby Sebek miał mniej pracy i mógł więcej w domu robić, to może byłaby jakaś szansa, Ale z drugiej strony kasa też jest potrzebna. Sypialnię będę miała też nie za dużą i się zastanawiam, jak tam wszystko zmieścić. Wymarzyłam sobie szafę na całą ścianę, bo to wygodne, wszystkie graty i ciuchy by się pomieściły. Jak zrezygnuję narazie z toaletki, to będzie miejsce na łużeczko, ale gdzie na przykład przewijak wcisnąć, to nie mam pojęcia...
Docelowo dzidzia będzie miała całkiem ładny pokoik, ale może za jakieś półtora roku uda nam się go urządzić... masakra.
Wczoraj znalazłam w sklepie taaakie cudne spodenki na szelkach... Normalnie ledwo się powstrzymałam. Chyba długo nie wytrzymam i zacznę w końcu kupować. :ico_wstydzioch:

agasco
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 11 mar 2007, 13:12

11 mar 2007, 14:04

witajcie :ico_ciezarowka:
Wczoraj byłam na konsultacji w szpitalu, bo miałam plamienia. :ico_olaboga: Tak sie przestraszyłam :ico_placzek: , z maleństwem wszystko dobrze :ico_brawa_01: .Lekarz przepisał mi tabletki i odpoczynek, w pierwszej ciąży nie miałam tyle dolegliwości co teraz (mdłości jeszcze sie zdarzaja).Zwiedziłam szpital w którym bedę rodzic.

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

11 mar 2007, 16:35

Witam wszystkie sierpnioweczki w piekny sloneczny dzionek niedzielny :-D

Agasco, ciesze sie ze z dzidzia wszystko oki. Uwazaj na siebie i odpoczywaj.

Moje przeziebienie na razie troche minelo. Juz nie mam goraczki i kaszle troche mniej, ale jeszcze dzis poleze w lozku, tak na wszelki wypadek...

Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

11 mar 2007, 18:16

co do przewijaka to można kupic taki do kładzenia na łóżeczko - ja taki miałam i bardzo sobie chwalę - nie trzeba się pochyalć a jak dzidziuś mały to wszystko można było postawić na tym przewijaku.
Teraz musze kupic nowy bo stary porwął się.
Proponuję odwiedzić sklepu z mebelkami dziecięcymi (nie wiem czy jest tam gdzie mieszkacie sklep o nazwi Fartlandia) i zapytac o takie rzeczy. Tyko patrzcie na rozmiar żeby pasowało na lóżeczko.

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

11 mar 2007, 18:58

Dzięki ruda, to jest rozwiązanie. Nie wiem, tylko, czy w Szczecinie coś takiego znajdę, bo to dziura. Ale mamy w maju wycieczkę do Niemiec, poszukamy...

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

11 mar 2007, 19:05

Ja uwielbiam buszowac po sklepach z dzieciecymi rzeczami. Nawet jezeli nic nie kupuje, to ogladam, pytam... Juz chyba w kazdym sklepie mnie znaja. A potem kupuje 1 spioszki albo 1 pajacyka i wychodze. Pewnie juz maja mnie dosc, ale juz niedlugo zaczna sie prawdziwe zakupy!!!! Jeszcze tylko kilka tygodni, poczekamy na okreslenie plci dzidziusia i wtedy dopiero bedzie szal zakupow!!!

Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

11 mar 2007, 19:20

ja płec poznałam na tydzień przed porodem- tak więc życze powodzenia :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

11 mar 2007, 19:26

Och.. wlasnie tego sie obawiam, bo w USA robia tylko 2 USG w czasie ciazy. To wlasnie moje 2. Mam nadzieje ze bedzie widac, bo jesli nie to wszystko bede musiala kupic unisex...

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

11 mar 2007, 20:43

no to dobra dziewczyny bo miesiac za nami ile przytylyscie ja znowu 3+ a w sumie 8+ :ico_placzek: jutro mam wizyte znowu uslysze ze sie nie oszczedzam z jedzeniem :ico_oczko: co do plci modle sie ze moze jutro cos tak znajdzie bo ja z ciekawosci oszaleje wiec Ruda nie zalamuj bo ja nie pryjmuje takiej opcji :ico_szoking: jak tam minela wam niedziela my zrobilismy grila i ja oczywiscie sie przejadlam ale wkoncu sie doczekalam pogody w wolna niedziele :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

11 mar 2007, 21:25

ja na początku chudłam i mialam nawet roine przez to badania na krzywą cukrową ponad miesiąc wczesniej ale siedzą w domu nadrobiłam i terazjestm +3 od początku ciąży. Zobaczymy jak będzie dalej...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość