emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

16 lip 2007, 18:26

mam pytanie do wszytkich poznanianek:
w jakim szpitalu i gdzie rodziłyście?
szukam jakiegoś odpowiedniego...

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

16 lip 2007, 23:28

Żaba, emilia7895, witajcie serdecznie

Magdzinka pisze:ale za to w Piłce
Madzinka mogłabyś mi dokładnie napisać gdzie jest ta Piłka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

17 lip 2007, 17:35

Paulina446, Piłka jest w Puszczy Noteckiej,
tu jest mapa: http://www.pilka.archpoznan.org.pl/pilk ... e_mapa.htm

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

18 lip 2007, 19:53

HEJ PYRECZKI ja juz kiedys tu zajrzałam jestem z samego centrum Poznania-Stary Rynek prawie ze ;).
A teraz mam małego dołka bo prawie wszystkie kolezanki które miałam w okolicy i tez z dziecmi mi sie powyprowadzały na obrzeża Poznania-swarzędz itp. i nie mam tu nikogo :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Cz jest któraś z was moze tez z Poznania a dokładniej moze mieszkałaby któras tak blisko ze mogłybysmy sie często widywac na spacerki np.????
Kurcze jak dalej tak bedzie to bede musiała sobie szukac normalnie kolezanki z parku do którego chodze z dzieciaczkami. To jest masakra wiem ze z tamtymi kolezankami bede miec nadal kontakt ale wiecie ze t juz nie to samo przeciez codziennie do Swarzedza nie bede jezdzic do kumpeli zeby na spacer isc :ico_placzek:

Żaba
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1001
Rejestracja: 06 lip 2007, 22:19

18 lip 2007, 21:01

Magdzinka! Widzę, że Piłka jest w Puszczy Noteckiej, więc to też niedaleko ode mnie. A z tą miłością to tak bywa. Mnie też z Poznania przepędziła z powrotem w rodzinne strony.
Karolas! Niestety, nie mogę ci pomóc. Obiecuję, że jak się kiedyś z Oliwką wybiorę na spacer do Poznania obejrzeć koziołki to dam ci znać. Tymczasem polecam mamy z parku i z piaskownicy. Też może być miło! Sama sprawdziłam. Pozdrowienia

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

18 lip 2007, 22:00

żaba hej, no własnie w tym problem ze nawet te kolezanki które poznałam w parkach czy piaskownicach a przeciez to moje najczesciej odwiedzane miejsca bo od ponad 4 lat chodze w te miejsca na spacerki z Kacperkiem a teraz tez z Amelka to tam poznałam dwie kumpele i one sie wyprowadziły :ico_placzek: a sporo poza tym takiej patoligii przesiaduje w tych parkach czy na placach zabaw a mi to nie odpowiada zupełnie, potrzebuje normalnej kolezanki do pogadania do wspólnego wychodzenia na spacerki a te kolezanki z czasów szkolnych czy z pracy to juz nie nadajemy na tych samych falach bo większość z nich jeszcze bez dzieci jest nie w głowie im to one to jeszcze imprezyitp w głowie maja a ja prowadze juz zupełnie inne zycie.
Mam kochaneo męża-on jest moim partnerem we wszystkim,kumplem itd. ale wiadomo ze kumpela na pierdy zawsze sie przyda :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

18 lip 2007, 22:09

karolas, mi też strasznie brakowało koleżanki "na pierdy" jak to nazwałaś hihi bo wszystkie zostawiłam w Poznaniu :ico_placzek: Musiały mi wystarczyć żony kolegów mojego męża - wszystkie o 5 lat starsze :ico_noniewiem: Teraz mam nadzieję, że to się zacznie zmieniać odkąd mam Asię i poznam jakieś inne mamy. Już 1 znalazłam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jest to dziewczyna, którą poznałam w szpitalu, urodziłyśmy córeczki w ten sam wieczór i okazało się, że w miarę blisko siebie mieszkamy i możemy się spotykać na spacerkach w Łazienkach :ico_brawa_01: bo Łazienki są tak mniej więcej w połowie drogi od każdej z nas. :-)

Żaba
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1001
Rejestracja: 06 lip 2007, 22:19

19 lip 2007, 19:43

Karolasmasz rację. Ja przez rok mieszkałam na Placu Wolności i patologii tam nie brakuje. Ale na pewno znajdzie się jakaś normalna mama w twoim wieku. Życzę cierpliwości.
Dziewczyny, fajne te wasze dzieciaczki. A ja nie mogę wkleić zdjęcia mojej Oliwki, nie wiem dlaczego, może jest za duże. Albo za stara jestem i nie potrafię już takich rzeczy.

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

20 lip 2007, 17:01

Żaba, Pokaż nam swoją Oliwkę !!!!
Przygotuj sobie fotkę na jlepiej na pulpicie . Wchodzisz na http://imageshack.us/ tam w przeglądaj - wybierasz fotkę ze swojego komputera - zaznaczasz kwadracik "resize image" i potem "host it!" i jak już się zrobi to kopiujesz pierwszy link pod zdjęciem i wklejasz do swojego profilu, żeby pokazywało się zawsze gdy coś napiszesz albo do posta - to tylko raz się pokaże. Powodzenia.

Czy w Poznaniu nadal taki upał??? Ale tam macie fajnie bo jest dużo jezior w pobliżu, a ja tutaj w tej Warszawie normalnie chyba uschnę bo nie ma gdzie popływać a baseny drogie, że hoho

Żaba
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1001
Rejestracja: 06 lip 2007, 22:19

21 lip 2007, 00:04

A to moje dzieciątko. Magdzinka! Dzięki za radę. Dopiero jak przeczytałam skopiuj to mnie olśniło, bo do tej pory próbowałam wpisywać i myślałam, że to nie te kody. A przy okazji po prostu nie w to miejsce wpisywałam.Cóż! Długie siedzenie w domu ogranicza.
[img][img]http://images24.fotosik.pl/31/e9ce133a78119315.jpg[/img][/img]

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość