Awatar użytkownika
Art.Prezenty
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 31 sie 2010, 08:45

09 gru 2010, 15:07

Myślę że jest kilka takich sklepów w sieci,ważne jest to aby przed zakupem sprawdzic daną firmę,czytajac opinie na jej temat. Im więcej pozytywnych,tym lepiej.

Awatar użytkownika
gofia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:45

16 gru 2010, 15:21

Mnie opcja kupowania przez internet jak najbardziej pasuje, tym bardziej że co jakiś czas można trafić na fajne promocje tak jak np. teraz z sklepie internetowym Wielkiej Gwiazdy wysyłka do końca roku 0zł. a mają praktycznie całą rozmiarówkę, w przeciwieństwie do mojego sklepu stacjonarnego.

CZarna_Ofca
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 07 wrz 2010, 20:20

19 gru 2010, 21:21

gofia wielka gwiazda to Big Star, tak??

aneczka19901
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 lut 2011, 18:58

Re: Ubrania przez internet?

09 lut 2011, 19:02

Kupujecie ubrania w internecie? Nie boicie się, że nie traficie z rozmiarem? Gdzie kupujecie?
ja zawsze kupuje w sklepie ELSUENO bardzo jestem zadowolona z zakupów tam. A jeśli nie trafisz z rozmiarem to oczywiście wymienią.

Awatar użytkownika
ChokoMachine
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 07 lut 2011, 14:01

10 lut 2011, 10:14

Ja staram się kupować bardzo ostrożnie - jeśli coś bardzo podoba się na zdjęciu, to nie znaczy, że będzie tak samo wyglądać w realu albo po prostu nie pasuje do mojej sylwetki. Chyba najmniejszy problem miałam z kupnem butów sportowych w NewBalance, wybór było prosty, bo w sklepie internetowym jest dużo taniej, a buty do biegania kosztują niemało. Chociaż szpilek w sieci już bym nie kupiła :)

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

10 lut 2011, 23:58

Ja czasami kupuje najczęściej na all.... tych firm których rozmiarówkę znam bo mam inne ubrania tej firmy.
I małej kupuje ubrania z Next bo to jedyna możliwość dla mnie zdobycia tych ubranek. Większośc sprzedających wystawia fotki z katalogów ale firma robi ładne i porządne jakościowo ubranka można tez wypatrzyć u kogoś jakieś ubranka z fotką real. Ostatnio kupiłam sobie biustonosz w sklepie i bardzo mi spasował wiec poszukałam w necie tej firmy i znalałam podobny model tylko inny kolor i cena niższa więc kupiłam i jestem zadowolona.

Awatar użytkownika
Vero-Vila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 20 sty 2012, 22:34

27 sty 2012, 15:02

Zdecydowanie zamawiając ubrania przez internet jest o wiele taniej. Wybór jest większy oraz mozna na to poświęcić swój wolny czas bez różnicy o której godzinie i gdzie. Same plusy zakupów interentowych.

Awatar użytkownika
mala_zabka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 29 kwie 2011, 14:22

30 sty 2012, 17:03

Ja kiedyś duzo kupowalam na all, teraz wydaje mi się, że wybór jest mniejszy, a ceny zbyt wygórowane... latem, kiedy kurs walut był jeszcze niski, to chętnie kupowałam z zagranicy. Ale już trochę wprawy mam i wiem, czy dana rzecz będzie dobrze na mnie leżeć ;)

Madziula24
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 07 wrz 2011, 14:50

31 sty 2012, 01:06

Wiele rzeczy kupuję przez internet, nawet wycieczki zagraniczne, bo to się po prostu opłaca, ostatnio coraz więcej sklepów ma swoje wersje internetowe, bo to ogranicza wydatki związane z wynajem lokalu i koniecznością płacenia większej liczbie pracowników. Wiadomo każdy ogranicza koszty, poza tym w internecie łatwiej o promocje.

Awatar użytkownika
pagat
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 lut 2012, 14:08

07 lut 2012, 14:32

Ja szczególnie ostatnio kupuje przez internet, (głównie na allegro) kosmetyki, gdyz jest duzo taniej i zdecydowanie sie oplaca. Co do ubran - nie lubie, musze przymierzyc, dopasowac, miec duzo rzeczy w zasiegu wzroku:) A co do wycieczek to powiem tak, najbardziej znane biura podrozy - wybieram sie raczej do tych agencji gdzie sa wszystkie skumulowane w jednej, bo oszczedzam czas przegladania stron kazdego biura, co do mniej znanych, a dla mnie zaufanych (np. Funclub) - to oczywiscie korzystam ze strony - wygodniej:) :ico_haha_02:

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość