Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

17 wrz 2010, 13:55

relację z tego ''spotkania'' zdam
do czego nas zmuszaja... :[ zdaj relacje! kiedy planuesz spotkanie?

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

23 wrz 2010, 18:56

wrrrr :ico_zly: , mam dość mojej teściowej. ta kobieta doprpwadzi mnie albo do grobu albo do psychiatryka! Cholercia będzie mi zaglądała po pokojach i wypominala bałagan(BURDEL jak się wyraziła!). A poszlo o ciuchy do prasowania, które cyklicznie znikają i się pojawiają. Przyznam, ze jak mam wolniejszą chwilę to poprasuję całośc, a jak nie to biorę to co jest potrzebne na drugi dzień dla mniem, dzieciaków i J. i prasuję tylko to. Podobno mam ciuchy sprzed 2 lat!, do tego wyjeżdżam gdzieś codziennie! dzieciaki są zaniedbane, siedze wiecznie przed komputerem... itp. ("gdzie TO się chowało"-usłyszałam w sobote o sobie). Kurcze mam 33 lata, męża, 2 dzieci i nie pozwolę się traktować jak gówniarza! I to żeby do mnie taki tekst, nie! Mojemu J. tak wygarnęła jaką to ma do niczego żonę! Akurat mnie nie było bo pojechałam NA 2 GODZ. do mojej Mamy. Ona jest po udarze, ruchowo nie jest sprawna, trzeba ją prowadzić do toalety, pomóc przy ubraniu ogólnie całodobowa opieka. Jest u mojej siostry, ona nie pracuje, ale czasem trzeba ją zminić, nawet zeby mogła pójść do sklepu. I w środę pojechałam ja. Wracam a moj małżonek do mnie: że tyle mnie nie ma (2 godz), że dostał opr-ke od mamy(teściowej) tak j.w.(brud-smród itd, wg niej). Nic: ani jak się moja mama czuje, co tam u niej, tylko od razu z buzią! i mówi że to od mamy usłyszał! Wkurzyłam się! Po pierwsze skoro to jest mój dom(jakoś nie czuję tego do tej pory), to chyba nie musi mi po ktach zaglądać!, po drugie pranie leży owszem, ale w zamkniętym pokoju, nie musi tam zaglądać, i na pewno nie 2 lata!, po trzecie: pojechałam tylko na 2 godz! Zresztą to jest moja mama, starsza chora osoba, jaką mam pewność ile jeszcze będę do niej jeżdzić! A ostatnio byłam, tydzien temu. Nie jeżdże codziennie, choć powinnam, ale brak mi czasu! A co do zaniedbania dzieci to nie są brudne, głodne a zresztą(będę wredna :ico_zly: )komu Ala spadła ze schodów?! No i mam problem bo większość co tu pisze to powiedziałam mojemu J. Wiem nie powinnam, to jego matka, ale mnie wkurzyła! I teraz mam kłopot bo ona podsłuchiwała na schodach(jestem pewna, bo drzwi były zamnknięte, a ja aż tak nie krzyczałam). I jest obrażona.
Pedantką nie jestem, nie latam ze ścierką co chwilę przyznaję, bałagan najwiekszy robią zabawki dizeciaków rozrzucone po całym domu! Większe sprzątanie robię w sobotę, bo wtedy mam cały dzień wolny. A w tygodniu: wyjeżdzam z domu 7.15 wracam przed 17.00. Obiadokolacja, pozbierać po tym obiedzie, poćwiczyć z Arkiem logopedię i juz trzeba ich kłaść. Coś przygotować na drugi dzień na obiad, właśnie poprasować parę rzeczy na ten dzień I TYLE. Jest już najczęściej przed północą jak się kładę spać! Przepraszam, ze tak was zanudziłam, ale musiałam to wyrzucić z siebie. Teraz mi trochę lepiej. Nie moge czuć się swobodnie w tym domu, to nie jest mój dom mimo że mieszkam tu 7 lat... Zaczynamy rozmawiać z J. o budowie... bo przecież ileż można tak żyć? :ico_placzek:
A może ja nie mam racji, może rzeczywiście jestem do niczego? :ico_placzek:

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

23 wrz 2010, 19:06

teśćiowe są do d.... ja mam też neiciekawą. Dobrze by było gdybyś miala wsparcie w mężu. Najgorsze to maminsynkowie... mój taki był swego czasu.
Najlepiej będzie jak zamieszkace osobno... po co Ci tesciowa pod jednym dachem, która ne pomagatylko zawadza? DObrze wie, ze pracujesz non stop, masz duzo na głowie a ona co, pierdzi w fotel i łazi po kątach, żeby znaleźć coś, do czego się przyczepi? Bezsens...

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

23 wrz 2010, 19:23

przepraszam bardzo czy jest ktoś to ma dobrą teściówe?! Kobietki mamy przerąbane.
i moja mama miała przerąbane.
i ja mam przerąbane.
i pewnie moja córka też będzie miała przerąbane.

najlepiej iść na swoje i nie przejmować się teściówą. wiem wiem to matka męża, starsza kobieta i jednocześnie stara jędza.

ja mam póki co spokój. ale wiem że niedługo się zacznie. i będzie ostro.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

23 wrz 2010, 19:31

z moją bywa różnie.. jak jest dobra to aż za bardzo :ico_chory: raz się z nią mocno pokłuciłam .. znaczy Ona mnie nawyzywała za nic (nie dała sobie wmówić że pewnych rzeczy nie zrobiłam ja i uwierzyła gówniarze heh) ale cóż, przeprosiła i jest jak jest,
Zaufania do niej już nie mam- niestety jest fałszywa na swój sposób, bo do mnie gada na M, a do neigo gada na mnnie hehe.
Ale my się jej nie dajemy i M jest jak najbardziej za mną

Teraz nie ma żadnych kłutni, ale osobiście nic nie chcę już od niej wziąć, za dużo mi wypomniała..

Z drugiej strony to właśnie Ona nam pokupowała rzeczy typu lodówka, pralka i kuchenka.. no ale jeszcze nie byliśmy wtedy małżeństwem więc bardziej kupiła to dla M niż dla mnie bo nie powiedziane było że będziemy mieli ze sobą ślub.

No ale neistety chyba bym nie wytrzymała z nią mieszkać chyba że bym musiała :ico_sorki: to bym musiała to jakoś znieść :-)

Chyba każdy ma jakąś nie zbyt super teściową, taką jak z tych kawałów :ico_haha_01: , ja chcę być dobrą teściową, która nie wwala się tam gdze jej nie trzeba :-)

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

23 wrz 2010, 19:38

ciekawe czy nasi mężowie mają takie zdanie o naszych matkach? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

23 wrz 2010, 20:01

czy jest ktoś to ma dobrą teściówe?!
ja :-D nie wiem jak by to bylo, gdybysmy mieszkaly razem :ico_noniewiem: ale moja tesciowa nie jest typem wiedzmy :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2010, 20:07 przez Helen, łącznie zmieniany 1 raz.

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

23 wrz 2010, 20:01

przepraszam bardzo czy jest ktoś to ma dobrą teściówe?!
tak ja mam wspaniałą :-)

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

23 wrz 2010, 20:02

ja
chwała Tobie i Twoje teściowej :ico_brawa:

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

24 wrz 2010, 11:39

UWAGA UWAGA
w poniedziałek teściówa przychodzi do mnie i do G na urodzinową kawkę. :ico_szoking:

jak przeżyję to napiszę jak było. :ico_sorki:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość