Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

03 wrz 2010, 12:41

pysia29 napisał/a:
JoannaS napisał/a:


Pysia a można zapytać ile masz lat?

Ja też dołączam się... :ico_sorki:

pysia29
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:40

03 wrz 2010, 12:41

byłam z chłopakiem 3 lata który ma juz dziecko.staraliimy sie o bobaska bo twierdzil ze chce byc ojcem,ze tamta go zdraddziła i takie inne kity mi wciskał.po 2 latach zaszłam.n wyjechał za granice na 2 miesiace zeby na małego zarobbic.po 2 miesiacach wciskał mi ze nie moze i zmyslał dlaczego.miedzy czasie ja nascie razy lezałam w szpitalu,potem mnie zostawili .nic mnie nie omineło ,nawet sina noga z zelaza.maly sie urodzil to trafił do szpitala.ojciec nie chce zjechac bo ma to gdzis.

[ Dodano: 2010-09-03, 12:41 ]
23 lata


aha ojca dziecka siostra mówiła ze on ma kogos a on stwierdził ze nie ma ze ona tylko sypia,po tym przychodził do mnie 1chlopak ,juz ojciec ddziecka mnie nie interesowal bo byl to jego 3 zdrada o której ja wien ,wiec jeszcze tysiace razy mnie zdradził.
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2010, 12:45 przez pysia29, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

03 wrz 2010, 12:44

ojciec nie chce zjechac bo ma to gdzis.
to jest rzeczywiście smutne. Ale po co się nim przejmować skoro taki pajacyk z niego? Idż kobieto do przodu, walcz o alimenty i niech spada na szczaw ten pseudotatuś.
On Ci w ogóle przesyła jakieś pieniądze z tej za granicy?

P.S.
Pysia
ile masz lat?

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

03 wrz 2010, 12:54

pysia29, to ja juz rozumiem... a co z ojcem 2 dziecka? jaki on ma do Was wszystkich stosunek i do malenstwa, ktore nosisz w sobie?

pysia29
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:40

03 wrz 2010, 13:00

ojciec nie chce zjechac bo ma to gdzis.
to jest rzeczywiście smutne. Ale po co się nim przejmować skoro taki pajacyk z niego? Idż kobieto do przodu, walcz o alimenty i niech spada na szczaw ten pseudotatuś.
On Ci w ogóle przesyła jakieś pieniądze z tej za granicy?

P.S.
Pysia
ile masz lat?


wlasnie nie,mówił kiedys ze przeslal ale na poczcie zgineło.i 3 tyg temu prosiłam aby wysłal i po tym przestal sie odzywac mówiac mamie ze dlatego ze ja nocam chodze dziecko samo zostawiam itp

[ Dodano: 2010-09-03, 13:03 ]
tamten lata jak kiedys ,zalezy mu ale boje s ie ze ten ojciec dziecka bedzie chcial sie sadzic ze mna jak zwiaze sie z terazniejszym.sadził sie wlasnie z tamta o dziecko.

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

03 wrz 2010, 13:16

tamten lata jak kiedys ,zalezy mu ale boje s ie ze ten ojciec dziecka bedzie chcial sie sadzic ze mna jak zwiaze sie z terazniejszym.sadził sie wlasnie z tamta o dziecko.
jak ja bym sie przejmowala to cale zycie bym byla sama...
To zamiast byc z chlopakiem, z ktorym czekacie na dziecko wolisz byc sama z 2 dzieci? bo boisz sie ojca 1 dziecka...

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

03 wrz 2010, 13:18

To zamiast byc z chlopakiem, z ktorym czekacie na dziecko wolisz byc sama z 2 dzieci?
Dokładnie, to lepiej próbować układać sobie życie na nowo niż tkwić w martwym punkcie?!

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

03 wrz 2010, 13:19

podsumowujac
Kolezanka pysia mial ciezka ciaze,chodzila z rozwarciem i skurczami,olewali ja w 1 szpitalu w 2 dawali miloon lekow
zarazila synka bo miala zapalenie drog moczowych a lekarze tego nie wiedzieli
znieczuleie poszlo jej w gore
nie zostala z dzieckiem w szpitalu bo byl rotawirus
do dziecka do szpitala chodzil jej byly(nie ojciec) i jej matka
jej byly odwiedzajac jej dziecko(nie swoje) zrobil jej drugie
ojciec dziecka wyjechal za granice i nie chce wrocic i twierdzi ze ona go zdradzala
ojciec dziecka ma inne dziecko(starsze)
ojciec ojca jest jego dziadkiem??
poplakalam sie ze smiechu, na serio :ico_wstydzioch: oj Dorotka, wiesz jak czlowiekowi humor poprawic :ico_oczko:
do dziecka do szpitala chodzil jej byly(nie ojciec) i jej matka
jej byly odwiedzajac jej dziecko(nie swoje) zrobil jej drugie
ale chyba nie w szpitalu??? :ico_szoking: :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-09-03, 13:35 ]
sadził sie wlasnie z tamta o dziecko.
jaki sad przyzna dziecko facetowi, ktory zajmuje sie glownie robieniem dzici roznym kobietom?????
A Ty lepsza jestes? skoro ty po miesiacu od porodu - o ile to w ogole mozliwe - zaszłas w ciaze z innym
no i mamy remis :ico_sorki:
mówił kiedys ze przeslal ale na poczcie zgineło.
na pewno klamie, ale w kopercie pieniedzy sie nie wysyla, bo za nic w swiecie nie dojda :ico_nienie:
lepiej próbować układać sobie życie na nowo niż tkwić w martwym punkcie
i ja ci zycze poukladanego zycia i normalnej rodziny :ico_sorki:

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

03 wrz 2010, 13:52

jesteście, Kobiety, niemożliwe...! :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

03 wrz 2010, 16:09

jesteście, Kobiety, niemożliwe...! :ico_olaboga:
czasami potrzebny jest maly wstrzas, ktory doprowadzi do refleksji nad swoim zyciem i potrzebnych zmian... mysle, ze jednak wszystkie zyczymy pysi szczerze dobrego, poukladanego zycia

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość