Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

26 lip 2011, 11:43

dziś od 3 tygodni udało się zjeść jabłuszko normalnie pięknie,
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Nasze dotychczasowe próby (a było ich dwie - jedna na jabłuszko, druga na marchewkę gotowaną) kończyły się pluciem na wszystkie strony, a taką Zuzia miała kwaśną minkę, że aż mi jej szkoda było :-D :-D :-D
Ale już jutro Polska :-D i myślę że częściej będziemy próbować, jeszcze dzisiaj ostatnie szczepienie, mam nadzieję, że zniesie równie dobrze jak pozostałe, bo jutro lot :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Wkleję parę fotek z wakacji jak będę już w domu
No jasne, mam nadzieję że w Pl też znajdę czas na forum, bo nie gadać z Wami przez półtora miesiąca to masakra jakaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale wg mnie warto ;) nic nie zastapi usmiechu malenstwa
Jasne, wszystko poza dziećmi jest ulotne, a one będą naszym skarbem na całe życie :-)

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

27 lip 2011, 09:39

a taką Zuzia miała kwaśną minkę, że aż mi jej szkoda było :-D :-D :-D
u mnie Julia nie lubi jarzynowych zupek- pluje, miny tez robi niczego sobie haha :P - za to uwielbia ziemniaczki ze szpinakiem z Bobo Vity.. ale chyba kupie sama szpinak i jej zrobie samodzielnie;)
ostatnio jak widzi ze ktos je to az sie trzesie- przedwczoraj M ja wzial jak jadl obiad a Ona z rekoma i za kotleta hehe ;p oczywiscie jest przy tym krzyk jakby jej za chwile mieli to wszystko sprzed nosa zabrac ;p
a wczoraj dalam jej kotleta z piersi kurczaka pocmoktac ;)
no i juz od prawie tygodnia codziennie je jednego malutkiego serka waniliowego- no i musze przyznac ze je uwielbia ;)

i musze sie pochwalic jaka zdobycz wykupilam na allegro - co prawda znalazlam go na tablica.pl no i ze juz tam jedna babka mi kombinowala z misiem- to tutaj na szczescie byl nr tel- zadzwonilam i kobieta specjalnie dla mnie wystawila przedmiot na all

za 35 zl- z przesylka 51 zl ;D
sprawny i w ogole :ico_brawa_01:
jak nowiutki

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

27 lip 2011, 10:59

sprawny i w ogole
jak nowiutki
Hehe, całkiem podobny tylko w różu kupiłam ostatnio dla Zuzi (my mamy wersję angielsko-francuską) i na razie starsza córa przepada za tą zabawką :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Zuzi też się podoba, ale nie tak jak Oliwce :-D .
Ależ macie cudną tę Julcię, normalnie mała królewna. I jak już ślicznie siedzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
My na razie się żegnamy, bo dziś lot. Ale mam nadzieję, że na nie długo, bo szwagier już coś tam montował dla mnie w domu :-D dobrze mieć takiego szwagra :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

27 lip 2011, 12:47

Hehe, całkiem podobny tylko w różu kupiłam ostatnio dla Zuzi (my mamy wersję angielsko-francuską
ten Nasz jest w wersji angielskiej - niestety w Pl nie ma.. no ale za ta cene to jestem sklonna mu to wybaczyc hehe
Ależ macie cudną tę Julcię,
dziekuje ;*
dobrze mieć takiego szwagra :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
czego ja o swoim powiedziec nie moge ;D u Niego non stop jest melanz hehe ;) ale mam meza zlota raczke wiec po co mi szwagier ;p hehe

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

28 lip 2011, 13:10

stawiam za 5 miesięcy Mateuszka :ico_tort:
:ico_oczko: ależ ten czas leci :-)
kochane wybaczcie, że rzadko zaglądam, ale tak wciągnęła mnie książka "Biała masajka", że już dosłownie pochłaniam drugą część.

Tynusz
fajna zabawka i fajna okazja :-)

b@sia
udanego wypoczynku :-)

manenka
jak usłyszałam o tej tragedii to pomyślałąm sobie czy Ty i Twoja rodzina jesteście bezpieczni.
To wszytsko jest tak wstrząsające, że brak mi słów :ico_placzek:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

28 lip 2011, 16:07

stawiam za 5 miesięcy Mateuszka :ico_tort:
:ico_brawa_01:
fajna zabawka i fajna okazja :-)
trafilo mi sie ;D hehe
manenka Ten Norweg co strzelal zdrowy psychicznie na pewno nie byl .. kto strzela do bezbronnych ? :/

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

28 lip 2011, 22:19

Właściwie to nie wiem co mam pisać od czego zacząć hmmm Po pierwsze po raz kolejny zostałam ciocią siostra urodziła słodkiego Michasia Stasia :-D w środę .
Co do Stefcia to mamy mały problem powiedzcie mi od czego mam zacząć nowe menu od jabluszka? Może warzywko jakieś .Nie wiem jakoś wszystko pozapominałam. Mleczka mam mniej i muszę dawać troszkę sztucznego ale jakbym zamieniła jedno karmienie na jakieś danie to może bym na cysiach objechała. :ico_sorki:
@gniecha napisał/a:
Wkleję parę fotek z wakacji jak będę już w domu
Muszę z tym zaczekać bo mam od jutra gości więc sprzątam a nie będę przy gościach przy kompie siedziała więc poproszę o cierpliwość .Aha mój Stefan jest najcudowniejszym bobaskiem choć wiem ,że żadna z was się ze mną nie zgodzi :-D :-D .Jest słodki uśmiechnięty i taki kochany!

[ Dodano: 28-07-2011, 22:20 ]
Aha Steff ma 65,7 cm i waży 7850 a ma 5 miesięcy i 11 dni

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

29 lip 2011, 20:34

Byliśmy wczoraj na szczepieniu. Wojtuś waży równe 8,5 kg :-D trafiliśmy do innej lekarki, takiej starszej, z bardzo dobrym podejściem do dzieci (Zuzia u niej też kiedyś była z jelitówką) bo nasz doktorek był na uropie no i obyło się bez płaczu podczas szczepienia! Wyobrażacie to sobie??? Zastanawiam sie teraz czy nie przepisac dzieci do tej lekarki, bo nasz lekarz ostatnio baardzo działa mi na nerwy.

[ Dodano: 29-07-2011, 20:35 ]
po raz kolejny zostałam ciocią
gratuluję :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 29-07-2011, 20:41 ]
powiedzcie mi od czego mam zacząć nowe menu od jabluszka?
najlepiej jednoskładnikowe deserki na początek czyli samo jabłuszko lub sama marchewka. Jest też szkoła, która mówi żeby dziecku zacząc podawac pierwsze zupki, by nie przyzwyczaiło się do słodkiego smaku owoców. Ja jednak zaczęłam od owoców. Teraz lekarka powiedziała mi żeby za tydzień dawac mu powoli zupki, no i zacząc wprowadzac gluten. Jeśli dziecko je już mleko inne niż cycowe i stałe posiłki to trzeba je też dopajac po troszku.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

30 lip 2011, 10:17

witajcie, wpadłam szybko się pożegnać. Do zobaczenia za 2 tygodnie

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

30 lip 2011, 10:34

Aha Steff ma 65,7 cm i waży 7850 a ma 5 miesięcy i 11 dni
duzy chlopak ;) ja ostatnio Julke wazylam z kolezanka to wazy 9 kg :)

[ Dodano: 30-07-2011, 10:37 ]
Blanka26, udanego wypoczynku ;)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość