Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

08 mar 2008, 22:49

Hej!

Ja dziś tak szybko, bo umieram ze zmęczenia, byłam dziś i wczoraj na nazjęciam od rana do nocy :ico_noniewiem: więc jestem umierająca ze zmęczenia ...

Jutro napisze coś niecoś, bo teraz marze tylko o łóżeczku i spanku...

WSZYTSKIECO NAJ, NAJ DLA WSZYTSKICH KOBIET W NASZYM GRONIE I MAŁYCH I DUŻYCH :-D

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

08 mar 2008, 23:09

DOROTA ale wiesz co podobne te kuzyneczki sa do sibie moim zdaniem ;). serio Agatka ma cos z Karolinki jak nie wiem. Zdjecia śliczne obu dziewczynek :)
Twoi teście czy głownie tesciowa to widzę ze jakaś kosmtka jest :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Nie daj sie tam jej, masz swoje zycie,swoje decyje podejmujesz i tyle!!!! To ze oni są pracocholikami nie znaczy ze ty tez masz tak. Masz meza ktory pracuje i jesli wam tak dobrze to wasza sprawa. Poza tym Agatka wymaga jeszcze twojej opieki jesli dajecie rade to niby czemu masz ja zostawiac bo co bo ona ma takie widzi mi sie!!!!
O nie kochana nie daj sie tam,badz sobą i podejmuj swoje decyzje. :)
CO DO DNIA KOBIETEK moj mą mnie zaskoczył bo rano wrocil o 6.30 z nocki,my jeszcze z dziecmi spalismy i kiedy on poszedl spac a my wstajemy,ja zachodze do kuchni a tam co???
:ico_szoking: Z bułki wydrązona buzka taki usmieszek te konturki usteczek i oczek zalał ketchupem więc poprostu padłam ze smiechu ;). Niezle sobie wykombinowal co? taki usmieszek to jak sie pozniej dowiedzialm zrobil zebym cały dzień miala pogodny. Do tego w wazoniku stała rozyczka i obok lezała moja ulubiona czekolada. do tego popoludniu jak bylismy w tesco kupił mi zestaw hantli na takim fajnym stojaczku bo juz dawno o tym ględziłam a ze akurat tam przechodzilismy i mu wpadły w oko to kupił mi te hantelki hi hi hi. Jeszcze tylko zapału mi nie ofiarowal do ćwiczen ale co tam ;)
KATELAJDKA No kochana zaszalałas z tym nagłym odstawieniem od piersi ;) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale co koniec juz definitywnie czy tylko koniec karmień nocnych cycusiem?
Tylko wiesz dziś było oki i fajnie Bartolinek to przyjął ale wiesz nastaw sie ze moze nastąpic tez kryzys i bedą protesty z jego strony i szukania cycusia ale moze nie jak tak spokojnie do sprawy podszedł to super gratulacje :)
LULUS napisz kochanie czemu ci lekarka zlecila zrobic to badanie na mucoplasme? I jak wyglada to badanie? Bo wiesz pytam dlatego ze melcia miala niedano no dosłownie tydzien temu skonczyla brac antybiotyk bo miala zap.plucek co to wyszło na tym zdjeciu o ktore sie sama doprosilam no i bylo niby oki, teraz 3 dni temu bylam z nia na zdjeciu kontrolnym i nic nie wykazało zadnych zmian a ona mi dalej kaszle i teraz to juz zgłupialam do choerci co jest grane!!!!!!
Moze ona ma tez ta bakterie co? jak myslisz?
napisz bardzo cie prosze bo jak co to podejde w poniedzialek tez do lekarki i jej nadam co i jak.
QUNICK co do upadku to z Melcią oki,zupelnie nic jej nie było i nie jest nawet nie ma zadnego guza nic ;)
MAMCIA gratulacje dla zdolniachy małej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Moze wam pływaczka wyrosnie zawodowa ;)
KELLY fajowy prezencik dostałaś od męźa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja moze tez dostane nowy tel.kom. ale moze w czerwcu na urodzinki bo moj cos fiksuje ale jakos daje radę oby jeszcze troszke wytrzymał hi hi hi. Mi sie podobają z klapeczką bo teraz mam takiego samsunga wysuwanego do góry ale jakos z klapeczka bym chciala i sobie taka fajna NOKIe upatrzyłam ale kosztuje nowa prawie 600zł :(, :ico_puknij: No mozna ją za 400zł wyhaczyc ale to i tak sporo uuuppsss i tak szukam innej tanszej zobaczymy

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

09 mar 2008, 00:00

Witam wieczorkiem

Wszystkiego naj naj najlepszego KOBIETKI

Lulu
Dużo zdrówka dla Filipka i dla Ciebie

Dorotka
Superoskie foteczki a dziewczynki pozują jak modelki

Dzień Kobiet u nas bardzo skromny mąż zadzwonił tylko z życzeniami.
A moje starsze kobietki obchodziły wczoraj w szkole jedna wróciła z ananasem a druga z parą skarpetek

Z nowych umiejętności Oliwki to muszę się pochwalić że po zmianie pieluszki brudną Oliwia sama idzie wyrzucić do kosza

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

09 mar 2008, 01:44

karolas, wiesz u nas w regionie dużo dzieciaczków choruje,
a to badanie chyba krew z paluszka sie pobiera,
sama juz nie wiem co mysliec, no bo wlasnie objawy ten kaszelek, i tez antybiotykiem sie leczy.
Dla swietego spokoju to te zrob Amelce to badanie. Ja zrobie, bo mi ten kaszelek nie podoba sie. Co prawda nie bierze teraz antybiotyku, ale i tak trzy leki bierze - AmbroHexal i Zyrtec w kropelkach i Isoprinosine w tabl. i nic nie wskazuje na poprawe
Nawet w tym tygodniu niedaleko od nas w Kamiensku dziewczyna 15 lat zachorowala na sepse :ico_olaboga:
jejku co sie dzieje z tym swiatem tyle chorob. U Ani w szkole dwie osoby na krztusiec zachorowalo :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

09 mar 2008, 12:28

Dorota.M., zdjęcia piekne, dziewczynki są troszkę do siebie podobne!!
Fajnie kuzyneczki nie mają dużej różnicy wieku!!
Teściowa to tak jak karolas pisze, jest pracoholiczką i Ty nie musisz wcale powielać jej modelu na życie!! Staraj się nie dać , nie przejmować. Poczuj w środeczku radość z powodu tego że jesteś z Agatka w domu i tego uczucia sie trzymaj!!
karolas no powiem Ci że dzis nad ranem troche bartuś szukał cyska, pił wodę, ale nie był do końca spokojny w końcu obudził się o 7:50 i tylko cycek by go dalej uśpił ale zawzięłam się i nie podałam i oddałam go tacie do dużego pokoju a ja jeszcze dospałam. :ico_brawa_01: W sumie nie jest źle, mógł to gorzej znosić,a le właśnie ten brak usypiacza porannego troche mnie martwi... No cóż, zobaczymy jak to beedzie...

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

09 mar 2008, 16:56

Zyczę Wam wszystkiego najlepszego z okazji DNIA KOBIET
Lulu pytałas kiedys czemu Lena nie jest szczepiona bo była leczona i w tym czasie nie mogłka byc szczepiona
Mam nadzieje ze Filipek szybciutko wyzdrowieje i nie będzie więcej chorował
Dorota śliczne zdjęcia
JA to ostatnio zaniedbałam tik-taka ale sie przeprowadzamy remont a tu jeszcze dziecko i szkoła normalnie cierpię na brak czasu

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

09 mar 2008, 18:15

MADZIA22 ojejciu no to życze ci więcej spokoju i więcej czasu zeyś mogla znów z nami czesciej pisać :)
No i szybkiego konca pięknego remontu
LULU no jutro akurat ide ze soba do alergologa a tuz obok jest nasza lekarka rodzinna takze zajdę i powiem ze cos mi sie nie podoba :( i tylezobaczymy co powie.
Nie chce skolei sie tam wymądrzać zeby nie było ze jajo madrzejsze od kury ale kurcze no niespokojna jestem.
KATELAJDKA no to pieknie jak sie zawzięłas to sie teraz juz tego trzymaj kochan. Ale jak piszesz,ze tylko cycuś by spowodował zeby Bartuś dalej pospał ale powiem Ci ze jak spał do tej 7.50 to starczy w zupełności super pospał to więcej nawet bym juz Melci nie usypiała. Lubie jak tak do 8.00 pośpimy a potem idzie ok 13.00 spac i super jest poukładany dzień. Niedługo juz do parku bedziemy wychodzic jak sie tak cieplutko zrobi to o 10.00 bedzie pewnie kierunek park.

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

09 mar 2008, 21:23

A ja dziś cały dzień poza domem, siostra z rana dzwoni - najpierw byłam zła bo wcześnie dzwoniła chyba o 7:00 rano i mówi że jedzie do Wrocławia na zakupy na ten rynek Świebodzki (gdzie jest plan targowy wielkości 10xBema w Poznaniu) no i na początku mi się nie chciało, ale udało jej sie mnie namówić, Agatka została z moją mamą - była bardzo grzeczna a my hulaj dusza...no i kupiłam sobie buty i bluzke a Agatce kurteczke wiosenną z odpinaną w środku "podpinką" polarkową, piżamke, czapke, dwie bluzeczki i rajstopki...no i mojemu tacie kurtke hehe na szczęście jest mu dobra :-) Także dzień miałam udany....
karolas, katelajdka dziekuje za te słowa, dużo dla mnie znaczą bo czasami mam myśli ze jestem okropną synową i sie zastanawiam czy to prawda....nie dam się, mam ukochaną Agatke i chcę sie cieszyć "macierzyństwem" nikt mi tego nie odbierze :-)

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

09 mar 2008, 22:44

DOROTA no to super ze miałaś taki udany dzień i tyle zakupoów ach ach super :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Nie ma to jak dzień z zakupami to od razu sie obiecie humor poprawia hi hi hi. Ja sama czekam na kwiecien to ruszę moze na jakieś zakuy wiosenne bo wtedy chyba bedziemy brali ten kredyt to moze cos uskubnę hi hi hi ;)
Ja tez miałam dziś fajny dzień w sumie. Do poludnia coprawda mąż spał bo był na nocce ale ja ogarnęłam sobie całe mieszkanko porządnie pomyłam podłogi,i zrobiłam dziś na obiadek moje ulubione szare kluchy z kiszona kapustką i skwareczkami ;) w sumie nic trudnego ale nie robiłam dawno bo troszke to czasu zajmuje zanim tyle pyrek sie zetrze a Melcia wiadomo pałęta sie miedzy nogsamiale oki dzis była bardzo grzeczna i mi nie przeszkadzała tazke szybko wszystko na ten obiadek sobie przygotowałam. Kacpi tez był grzeczny bawił sie,pozniej maz wstał spacerek wspólny :) a pozniej ja sie z Melcią drzemnęłam z lekka 3 godzinki hi hi hi nam zeszły a chłopaki pojechali sobie na stację sprawdzic powietrze w kołach-dodam ze mą ześwirował na punkcie autka ale co tam cieszy sie to oki. No i dopompowali w jednym kole powierze bo było ponoc za mało oprocz tego pozniej na podworku umyli autko. Kacpi taki dumny ze umył koła i alufelgi ze ho ho mowil pozniej z zachwytem mamusia zobacz jak nam koła błyszczą bo ja umyłem ;) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
no i nasz Mondek błyszczacy stoi teraz hi hi hi.
Co do twojej tesciwej to wiesz zyj własnym zyciem i wychowuj sobie Agatke spokojnie, masz czas na prce a ona teraz ciebie potrzebuje poki nie trzeba to nie idz do pracy bo co innego jak ktoras z nas no musi isc do pracy ale jak nie trzeba to lepiej dac dziecku najwiecej z siebie bo kiedy jej to dasz jak pojzie do przedszkola ;). dobrze ze sie nie dasz i badz soba:)
DZIEWCZYNY a Amelka ma nadal dwie dolne jedyneczki a teraz od kilku dni robi mi luzne kupki znow i wczoraj jej udało mi sie do buzki zerknąc a jej sie u gory masakra narobiła. Tzn. ida jej jednocześnie 4 ząbki gorne jedynki i dwójki ;). jak nic nie szło tak teraz wyjdą chyba hurtowo ale na szczescie znosi to bardzo dzielnie,nic kompletnie sie w jej zachowaniu póki co nie zmieniło, nieraz podczas zabawy tylko nagle zapacze tak załosnie jakby zabolało ja bardziej ale tak to super dzielna dziewczynka.
No i jutro ide ze soba do alergologa bo ja alergikiem jestm od urodzenia praktycznie i w końcu musze sie pokazac bo juz pare lat nie byłam, a ja sie odczulałam tez i wtedy gdy byłam ostatni raz tj. w 2002 roku chyba hm chyba tak jak to zaszłam w ciąze z Kacpim i musiałam odczulania przerwac,pozniej kolejna ciąza i tyle latek zleciało. teraz musze testy sobie odnowic bo cos mnie swędzi znow pod kolanem ach..... zobaczymy. No i ze ten alergolog mam tuz niedaleko od przychodni lekarza rodzinnego to podejde z Amelką na osłuchanie i powiem o tej mucoplasmie zobaczymy co mi powie oby nie patrzya na mnie jak na kosmitkę ze znow cos wymyslam ale raczej nie bo to bardzo fajna babeczka nasza ;)
Oki póki co ja zmykam bo maż chyba ma braki po całym tygosdniu hi hi hi :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: poszedł sie wypluskac,wypachnić więc ja juz ugrzeję łozeczko hi hi hi :ico_wstydzioch: papasiu do juterka kochaniutkie i spokojnej nocki dla was wszystkich.

mamaJulci
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 201
Rejestracja: 30 kwie 2007, 19:30

09 mar 2008, 23:05

Dziewczyny , mam do Was pytanie , dodam że potrzebuję szybkiej pomocnej odpowiedzi;-(
Widziałyście może kiedyś takie bukiety z cukierków mini??
Potrzebuję kupić lub sama zrobić taki bukiecik tylko zupełnie nie wiem jak to się robi;-( Może któraś z Was akurat się orientuje?
To ma być prezent skromny dla Pana na sześćdziesiątkę , znajomego naszej rodziny , A może macie chociaż jakieś pomysły na prezent?
Plis :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość