hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

31 lip 2008, 21:58

cześć laseczki weszłam tutaj do was , bo moje kwietniuweczki cosik pouciekały chyba wakacje sobie zrobiły od tt, a sama ze sobą nie będe pisać

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

01 sie 2008, 07:23

:-D Witaj hektorka, i koniecznie wklej nam kilka zdjęć Kamila :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-08-01, 07:25 ]
a tak pozatym to dla wszystkich z rańca pyszna aromatyczna kawusia :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: czestowac sie bo wystygnie :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

01 sie 2008, 13:17

Hej :-)

hektorka, witamy :-)

gozdzik, napewno pyszna kawka, ale ja dziś odpuszczam, i tak mam jakieś cisnienie, a po kawie to już wogóle chodziłabym po ścianach.

Zuzka poszła spać, obiad już ugotowany więc luz. Narzucam sobie jeszcze umycie podłogi i prasowanie, ale czy dam radę to się okaże... :ico_noniewiem:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

01 sie 2008, 14:13

Cześć laseczki. Kamil jest urodzony również w marcu tylko, że ja miałam termi na kwiecień, dlatego pisałam z kwietniówkami, a teraz jakoś smutno się tam zrobilo dlatego zajżałam do was, musze troszke was zapoznać i poczytać o waszych bąblach, wczoraj miałam to zrobić, ale te upały wykańczają i na wieczór nic się niche tylko spać.

sensibel, szybka babeczka jesteś bo już obiad gotowy ja dopiero zaczynam z obieraniem ziemniaczków, ale najpierw musiałam tu wkoczyć. A ja za prasowanko zabieram się od poniedziałku, i jakoś się zebrać nie moge.

Kamilowi wychodzą 3 zęby naraz, więc jest dzisiaj niemożliwy, dosłownie jestem już nim zmęczona.
Laseczki powiedzcie mi ile naszym bąblą wyjdą zęboli

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

01 sie 2008, 16:26

hihi widze ze kazda z nas ma zaplanowane prasowanie :ico_prasowanko: :ico_prasowanko: mi tez od kilku dni tylko przybywa ale postanowiłam ze dzis wszystko :ico_prasowanko: :ico_prasowanko: :ico_noniewiem:
jesli chodzi o ilosc to mysle ze wszystkie jak u doroslego z pominieciem zebow madrosci ale moze sie myle nie wiem

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

01 sie 2008, 21:03

hej dziewczyny
u nas też idą zębole, 4 naraz dwa sie juz przebiły
wczoraj mojego Krzysia osa użądliła, ale mi bidok napuchł, a złapał ja i mi ją pokazywał, żal mi go było, ale dzielny był, ale już nie ma śladu, ale się przestraszyłam bo pól twarzy miał spuchnięte

mój Krzyś też miał termin na kwiecień, ale mu sie spieszyło

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

01 sie 2008, 21:53

Witajcie kochane :-D

Wpadłam się pożegnać bo jutro z samego rana jedziemy na długo wyczekiwany urlop :ico_brawa_01:

hektorka, witamy. To Ty tak w połowie swojaczka jesteś :ico_oczko:

Jak tylko wróce to odrobie wszystkie zaległości obiecuje :ico_sorki:
Póki co wrzuce Wam stronkę z fotkami :-D
http://annapawleta.com/slide/ap/index.html

Do miłego marcóweczki :-)

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

02 sie 2008, 18:33

Witajcie.

Widzę, że na TT weekend, mimo paskudnej pogody ( przynajmniej u nas).

Witaj Hektorka. Wpadaj do nas jak najczęściej, bo jak widzisz marcóweczki też się obijają z pisaniem postów.
A co do zębów to dzieciaczki maja 20 mleczaków, więc jeszcze troszkę przed naszymi pociechami.

Aga obejrzałam zdjęcia. Cuuuudooooowne. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A u nas ok. Wczoraj skorzystaliśmy z pięknego dnia, mój mąż wziął sobie wolne i pojechaliśmy na plażę. Było świetnie.
Wieczorkiem wybrałam się na babską imprezkę do lokalu. Wybawiłam się za wszystkie czasy.

Dziewczyny ja Was podziwiam, że macie takie zaparcie do prasowania. Ja prasuję tylko jak jest to konieczne i to tylko chwilę przed ubraniem ciucha, bo mam tak mało miejsca w szafie, ze prasowanie wcześniej nie ma najmniejszego sensu.

_DOMI_ ale Krzyś miał paskudna przygode z ta osą. Ja bardzo uważam, żeby Majki nie ukąsiła żadna , bo boję sie właśnie uczulenia na jad osy. A ona taka alergiczka jest. Mam nadzieję, że nie będzie nam dane dowiedzieć się czy na osy też ma alergię.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

02 sie 2008, 23:27

Witajcie z wieczorka :-D
Aga zdjecia cudowne bardzo ładnie wyszłaś zreszta pikna z ciebie kobitka :-D :-D :-D widac po was ze byliscie tego dnia bardzo szczesliwi hihi fajna mial mezulek fryzurke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a zdjęcie gdzie emi sie popłakała ujeło mnie za serce :-)
urmajo, u nas tez od 12 była paskudna pogoda ale udało nam sie zrobic zakupy - musielismy pojechac za butkami dla Julci do Bielska bo u nas kicha totalna ale wazne ze sandałki zakupione nr.24 :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: oj gitarke to Jula ma :ico_haha_02: :ico_haha_02:
a po poludniu pojechalismy na grila do znajomych było fajnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a jutro oni maja do nas przyjechać

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

03 sie 2008, 22:38

Hej :-)

Weekend się kończy, ale mój M. ma jeszcze tydzień wolnego więc spokojnie przyjmuję nadchodzący poniedziałek :-)

My byliśmy wczoraj na urodzinach u siostrzenicy M., biedulka rękę ma w gipsie. Tatus zapisał ją na jazdę konną i spadła :ico_szoking: operacyjnie jej ją składali, namęczyła się a ma tylko 6 lat. A ja jej taką wielka piłę do skakania sprezentowałam...

A dziś byliśmy na odpuście w rodzinnych stronach M., potem na grillu u teściów, wysiedziałam się za wszystkie czasy, już miałam dosyć.

A tak poza tym, Zuzia chasa jak szalona, wszędzie mi ucieka, mały cygan niczego się nie boi, z każdym pójdzie, az czassem mnie to przeraża, ale widocznie ma teraz taki okres.

Ja nadal się toczę, chociaż brzuch już mi się opuścił i pewnie niedługo w dwupaku pochodzę.

Pozdrawiam i miłej nocki :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości