caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

18 lip 2008, 12:24

Cześć wszystkim :-) :-) :-) :-) :-)

Oskar nie piszczy to co wydobywa się z jego ustek to raczej przypomina wycie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

aj nie wiem co miałm napisać :ico_noniewiem:

kurde zaczyna mi się jakieś wyprawkowe szaleństwo, tzn. nic nie kupiłam, ale już nie mogę sie oprzeć jak widzę takie malusie bodziaki, bierze mnie, a w 2 ciaży myślałam,ze nie będę szaleć :ico_wstydzioch:

a z tymi dziećmi niegrzecznymi to prawda, chociaż Oskar nie jest do koća ani grzeczny, ani niegrzeczny, bo super sprawuje się na spacerach, w domu umie sie bawic sam dłuuuuugo(tfu tfu), ale jeśli chodzi właśnie o wchodzenie do kibla, to jest raczej niegrzeczny...ale szczerze mówiac całkiem grzecznego dziecka to ja jeszcze nie widziłąm :-D

oj dziewczyny znowu mi chyba brzuch urosnął...wiecie co troche jestem zdziwiona, bo byłam przekonana że kązdy kto bedzie się dowiadywał,że jestem znów w ciąży to bedzie się pukał w czoło,ze tak szybko, ale jestem mile zaskakiwana na każdym kroku :ico_noniewiem: , każdy mówi,ze dobrze,ze taka mała różnica :ico_noniewiem: , nie wiem jakieś dni dobroci dla cieżarnych czy co :-D , a juz miłąm w zanadrzu przygotowane miłe riposty :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

18 lip 2008, 13:40

Cześć. Wpadłam na kawusię i zaraz biorę się do roboty. Jutro wyjeżdżam na calutki dzień i trza trochę się naszykować. A lenia mam, że nawet nie pytajcie. :ico_olaboga:
Mordeczka, chodzi Ci o to migające zdjęcie w lambadówce? :ico_noniewiem: :-D chętnie powysyłam, ale wieczorkiem, bo teraz krucho z czasem.
Kari
, nie ma za co. W sumie nic nie pomogłam, tyle, że napisałam czego na 100% nie bierz :-D
caro pisze:a już miłąm w zanadrzu przygotowane miłe riposty :-D
ach Ty zakapiorze jeden :-D :ico_nienie: :-D
No to ja zmykam.. buuuuu
dziewczyny, nie będzie mnie przez następny cały tydzień, bo i kompa chyba do naprawy oddaję. Jak Was tu nie będzie po 20 to :ico_nerwusek: Musze się nagadać do bólu. :ico_haha_02: Proszę rezerwować czas dla Kolki :-D :-D

[ Dodano: 2008-07-18, 14:07 ]
Dziewczyny- te zdjęcia to widok z mojego okna w niedzielę wieczorem. O godz 20 przyszła do nas taka chmura, normalnie jest przeciez o tej porze widno... :ico_olaboga: :ico_olaboga: Strasznie wyglądało, ale na szczęście pogrzmiało, pobłyskało i tylko w centrum kilka piwnic zalało...
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

18 lip 2008, 14:29

hejka.aj, nie miała baba kłopotu to se postanowiła kupić samochód. No i teraz jest tak.obejrzeliśmy jeden, michałowi się podoba, mnie tak sobie.jest strasznie zrysowany, podobno kury go zrysowały. chcę obejrzeć inny, michał oczywiście obrażony, no bo wymyślam :ico_placzek: jedziemy obejrzeć jeszcze jeden.aj już sama nie wiem

[ Dodano: 2008-07-18, 14:30 ]
kolka ja uwielbiam te piski :-D i piszczę razem z Olą :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-07-18, 19:30 ]
dziewczyny kupiliśmy samochód!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jest cudny, wiem, że to nowe wydatki, ale co tam, raz się żyje :D:D:D Opel vectra sedan szafirowy, cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudownyyyyy

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

18 lip 2008, 20:17

delicja, a już miałam napisać, żebyś się nie martwiła bo na pewno niedługo coś znajdziecie :-D No to fajnie. Życzę Wam szerokich dróg i wiatru w kołach :-D I żeby nie był smokiem, tzn, żeby mało palił :-)

Idę prać małą, bo już marudzi

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

18 lip 2008, 20:49

DELICJA - super wielkie gratulacje :ico_brawa_01: Ja też życzę szerokiej drogi i żebyście całą Polskę zwiedzili tym cudem. Pierwsza podróż w góry do mnie :-D
KOLKA - niesamowite to zdjęcie, które wkleiłaś :ico_szoking: dobrze że z tego jakiejś większej katastrofy nie było. Miłego pobytu poza domem, bawcie się fajnie :)
Ja też idę prać dzieciaki bo już marudzą...

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

18 lip 2008, 22:10

No i nikogo nie ma...
Kari
, dzięki bardzo, ale ja niestety nie jadę się bawić... Mało tego, będę samiuśka z całą rodziną swego męża. Od 7 do 20 przez jakieś 10 dni... Chyba melisę w termos sobie zaleję... Albo się upiję, żeby nie kontaktować i nic nie rozumieć :-D
A najgorsze, że bez Juleczki :ico_placzek: Jak my bez siebie wytrzymamy... Już w szpitalu horror przeżywałam a teraz... Buuuuuu

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

18 lip 2008, 22:13

hejka
caro, brzucholek musi rosną bo dzidzia rośnie, i całusek dla brzucholka.

kari24, to super ze krystkowi juz lepiej.

delicja, gratulacje zakupu, prosimy o foteczke nowej fury

Kolka, te chmurzyska mają okropny kolor jakby noc była

Ja dzisiaj jakos weny nie mam.
Na weeckend wybieram sie do mamy, mielismy jechac po tatuśka mojego bo miał wrócić zagranicy, ale musi zostać do następnego tygodnia bo roboty nie skończył, jakoś tez mi już teskno za nim.

Kamil zapisuje się do dzici z obdartymi nosami, dzisiaj na placu zabaw wyrżnął o slizgawke, ma nocha odrapanego i góza na czole nad okiem, wygląda jak dziecko wojny.
Papa ja juz jestem wyprana i zmykam spać

[ Dodano: 2008-07-18, 22:16 ]
Kolka, ja jeszcze jestem to gdzie ty się wybierasz aż na 10 dni

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

18 lip 2008, 22:31

KOLKA - kobito to gdzie ty jedziesz na 10 dni z rodziną swojego męża? Oszalałaś czy co? :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-07-18, 22:34 ]
Halllooo jest tu kto?

[ Dodano: 2008-07-18, 23:12 ]
No i nie ma nikogo to i ja idę luuuluuu.
Dobranoc śpijcie dobrze paaaaaaaa

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

18 lip 2008, 23:32

I znów się minęłyśmy... ja już idę palulu, muszę wstać o 6 rano. Skandal!! :ico_oczko:

Oni mają sad wiśniowy (tzn każdy swoje rządki) i trzeba je zerwać. Cena wiśni w tym roku jest tak strasznie niska, że nie możemy pozwolić sobie na pracowników. Inaczej bym kijek na nich kładła :-)
No to do jutra, lub do niedzieli Laski. A jak nie, to do czasu aż mi oddadzą kompa z naprawy. Papa

[ Dodano: 2008-07-18, 23:48 ]
Mordeczka, nie udało mi sie wysłać zdjęć :ico_noniewiem: Nie wiem co my mamy z tym wysyłaniem... :ico_noniewiem:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

19 lip 2008, 10:57

Kolka to ty pracowity tydzień będziesz miala :-) , jak to przeczytałam,że ty do z teściami bedziesz i to cały tydzien, to sobie pomyślałam, kużwa co ty oszalałaś kobieto,ze na wakacje z nimi jedziesz i to bez Julci :-D :-D , dobrze,że o tych wisniach dopisałaś :-D

Delicja super,że kupiliście autko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , no i jakieś zdjecie by się przydało :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość