Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

09 lut 2008, 17:01

Kacperek pieknie dziekuje za życzonka :ico_sorki: :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

09 lut 2008, 19:01

witam moje panie :-D

agi - Andrzejek wycalowany - dziekuje :-D

caro - ja tez chcialam zapisac Andrzejka na takie zajecia ale sie wstydze siebie :ico_wstydzioch:

marzenka - 3 tygodnie z dziecmi ciagiem - szczesciara ;-p

kolka - zatoki :ico_olaboga: Ja dopiero skonvzylam - wiem co czujesz :ico_placzek:

Ja pitole - co za baba :ico_zly: Przeczytalam mezowi trn tekst o balsamie i odzywce a on na to,ze powiedzialby matce - Co cie to kurede obchodzi - mam nadzieje,ze R.zareagowal podobnie :ico_noniewiem:

delicja - to dobrze,ze dajesz cebion ale z wapnem to uwazaj - za dlugo nie mozna podawac :ico_olaboga:

hektorka - brawo za zabek :ico_sorki: :ico_brawa_01:

mroweczka - krotko ale tresciwie :-D :ico_brawa_01: dla Eryczka.

kasi.k - biedna Viki :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Kurcze-kiedy jej to przejdzie :ico_olaboga: Wydaje mie sie,ze jak bylam w ciazy-to chyba mialas najlepsza opieke z nas - ale na paczatku,jak Viki miala alergie to chyba dali ciala :ico_placzek: To az sie w glowie nie miesci,zeby byc uczulonym na tyle rzeczy :ico_placzek: A dostaje ona jakies leki na alergie???
Ucaluj ja ode mnie :ico_placzek: :ico_placzek:

katrin - Andrzejek pochwalony i obrosl w piorka od tych pochwal :ico_oczko: Ale jest naprawde dzielny - tylko ciezko sobie wzdycha jak widzi,co sie swieci i ma taka powazna minke :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Ale sa efekty juz tych inhalacji,wiec nie bede sie poddawac :ico_olaboga:

A Antos podobnie jak Andrzejek :ico_oczko:

:ico_tort: dla Kacperka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kolka
- kurcze - to nie zazdroszcze - a moze jakas klodke na brame???


No naklikalyscie ale podolalam ;p

Moj synek juz lepiej po ihalacjach :ico_brawa_01: I wczoraj jadl pierwszy raz parowke morlinek dla dzieci :ico_wstydzioch: Nie wiem czy juz moze ale byl zachwycony i nic sie nie zmienilo na jego ciele ani w kupkach,wiec mysle,ze jest ok :-D

Pelza po calym pokoju i wyciaga kable - a jak widzi,ze robie oj,oj to szybko pokazuje kosikosi,zeby mnie zmiekczyc :ico_noniewiem: Skutecznie zreszta :-D
Zaczal sie post a my zaczynamy imprezowac :ico_zly: Tzn znajomi dzis wpadaja na popijawke ;p

Ni o zobaczcie co kupilam mezusiowi na Walentynki :-D

http://www.allegro.pl/item305079668_sex ... stke_.html

A ja dostane to

http://www.allegro.pl/item308539479_sli ... tynki.html

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

09 lut 2008, 20:17

iw_rybka, fajne myszki :-D :-D dobrze ze Jedrus jakos to wszystko znosi bo przyjemne napewno nie jest...ale bądzcie dzielni :-)

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

09 lut 2008, 20:32

Dzień Dobry wszystkim :-) :-) :-) :-) :-)

Jestem dopiero teraz bo dziś to prawie cały dzień na spacerach, bo pogoda przecudna, normalnie wiosna, więc sobie łaziliśmy, a że tata dzisiaj miał wolne to sobie dłużej chodziliśmy no i w końcu poszliśmy nad morze, bo już wstyd taki że mieszkając nad morzem nie szłam tam jakoś :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Dla Kacperka moc całusów i uścisków i życzonka szczęścia i miłości :-) :-) :-)

Mordko piękne te scrapki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dal Kamilka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za pierwszy ząbek, w końcu mama się doczekała :-) :-)

Kolka z tą twoją teściową to nawet świety by nie wytrzymał, a wogóle to h...j ją interesuje co ty sobie kupujesz, no i właśnie mam nadzieję, że mężulek odpowiednio zareagował?

Delicja jaka Ola słodka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , dobrze,że już lepiej :-)

Mróweczka 8 zębów już to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i z chodzeniem super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kasi.k tak mi przykro,że znowu alergia dała o sobie znać :ico_placzek: :ico_placzek: , ucałuj ją ode mnie!
A chrzściny będą za tydzień 17 lutego :-)

Katrin Antoś jest super chłopaczek i dobrze,że nie porównujesz go do innych dzieciaczków, bo potem człowiek tylko myśli!

[ Dodano: 2008-02-09, 19:33 ]
Rybciu nonono te prezenty :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-02-09, 19:50 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-02-09, 19:51 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-02-09, 19:53 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-02-09, 19:55 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

09 lut 2008, 22:54

hej ho widzę, że ja sama na placu boju. Mąz się pluska, zaraz przyjdzie z piweczkiem :ico_brawa_01:
Rybko fajne te myszki :-D
caro dziękujemy :ico_haha_02: a po tej diecie wyglądasz exxxxxxxxxxxxxxxxxtraaaa!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

no dobra to i ja uciekam!!!dobrej nocy!!!

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

09 lut 2008, 23:55

ale cisza...wszystkie spią?? :ico_szoking: ja walcze z corelem... sciagam nowe dodatki i czcionki :-D i nudze sie przeokropnie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-02-10, 01:03 ]
no to nasciagalam czcionek wiec pochwale sie bo sama z siebie jestem dumna :-D wszystko zrobilam sama bez zadnych gotowych dodatkow z neta :-D
Obrazek

[ Dodano: 2008-02-10, 01:04 ]
caro, Oskarek napewno sie cieszy z morza...ja bym sie bardzo cieszyla i codziennie bylabym tam :-D fotki super!!

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

10 lut 2008, 11:08

pobudka śpiochy :-D My już na nogach, prawie po śniadanku, dziś chyba też zapowiada się piękna pogoda, więc pospacerujemy sobie :ico_brawa_01:
a teściowie chyba wybierają sie na grila :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: w lutym???? :ico_olaboga:
a ja za tydzień o tej porze będę u rodziców :ico_brawa_01:
Mordeczko ale świetny kalendarz :ico_brawa_01: Ty to masz talent :ico_haha_02:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

10 lut 2008, 12:03

Dzień Dobry wszystkim!

My też zaraz śmigamy na spacer, bo pięknie znowu :-)

Mordko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Ciebie :ico_sorki: :ico_sorki:

Delicja grill :ico_szoking: :ico_szoking: , Ci to mają pomysły :ico_noniewiem:

Dziękujemy za pochwałki :ico_wstydzioch: :-D

Mało coś nas :ico_placzek:

Pa pa

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

10 lut 2008, 13:34

czesc... a tu znowu cisza :ico_placzek:
to i ja ide leniuchowac a moze sie gdzies na kawe przejade :ico_noniewiem: nudzi mi sie :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

10 lut 2008, 14:16

Cześć Laski! A ja w końcu wczoraj wyszłam do ludzi się odchamić. :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Julka została w dobrych rękach a ja poszłam na piwko do pubu :ico_brawa_01: Byłabym szczęśliwa na maxa, gdyby nie to, że poszedł z nami też Jacek z żonką :-/ Zadzwoniła wczoraj rano, że ma ochotę się nachlać i spytała czy mogą wpaść do nas... No to ja na poczekaniu ściemniłam, że nas nie będzie. Potem R podchwycił plan, że super, że sobie wyjdziemy i zadzwonił po nich :ico_puknij: Ale było w miarę znośnie. Dziś on kacuje, ja czekam aż Julka się obudzi i też spadamy na spacerek.

Rybciu no niestety mój mąż nie pyskuje w żadnym wypadku swojej mamci :ico_puknij: i nic nie powiedział na ten temat :ico_puknij: Julka już od dłuższego czasu wcina zwykłe paróweczki sokołowskie :-D Też jej nic nie jest, więc spoko :ico_oczko: Zresztą moja pediatra powiedziała, że w sumie to można dzieciom dawać już wszystko, oczywiście w umiarkowanych ilościach i obserwować. Myszki superowskie :ico_brawa_01: :-D

Caro zdjęcia super. Zazdroszczę morza. Ale też Kari zazdroszczę tych gór :-D :-D Bo to jest tak zawsze, że jak czegoś nie ma się na co dzień to się tego by chciało, a kto wie, jakbym mieszkała na co dzień nad morzem lub w górach, to pewnie też różnie byłoby z tymi spacerami :ico_oczko:

Delicja macie przerypane z tym ziemniakiem, ale niestety- to jest jednak podstawa w polskiej kuchni i pewnie 90% słoiczków ma w sobie ziemniaka. Tym bardziej, że ziemniak większości dzieci nie uczula, więc pewnie dlatego :ico_noniewiem: Musisz jakoś kombinować :ico_noniewiem: Współczuję :ico_pocieszyciel:

Kasik dla Was też wyrazy współczucia. Kurczę, kiedy te dzieci wyrosną z tych alergii? Na szczęście możesz liczyć na swego zięcia i podkarmi narzeczoną trochę :ico_oczko: Niech się przyzwyczaja :ico_oczko: Fotka z farmy też super :ico_brawa_01: ja to chyba Julkę muszę wywieźć do babci na wieś, bo w poblizu oprócz psów to nie ma chyba innych zwierząt :-/

[ Dodano: 2008-02-10 ]
Nikogo nie ma, komu ja pokażę ostatnie fotki? :( :ico_oczko:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość