Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 mar 2008, 01:36

acia pisze:Kamila dobry jest nie ma co, ale i tak rekord pobił jak ci całą bieliznę w czasie remontu do śmieci wyniósł.

co??? :ico_szoking: :-D ja nic o tym nie slyszalam hehe dobre

kamila kurcze dzis sama zobaczylam na wlasne oczy ze lelek trzymal sie za moje rece i kilka kroczkow zrobil.. normalnie poszedl sobie do mnie hehe i jak sie cieszyll
a ja wczesniej o tym nie wiedzialam
widzisz kolejny dowod na bezmyslnosc facetow
dla adasia to normalne i sadzil ze ja o tym wiem i bez entuzjazmu hehe
wiec ja tez juz przyjelam to na luzie i tym sposobem pierwsze kroczki naszego dziecka zostaly przyjete bez owacji :ico_wstydzioch: hehe

takze brat blizniak dzielnie kroczy z tomciem hehe

caly dzien mnie nie bylo a tu prawie nic do czytania :ico_nienie:
co sie z wami laski dzieje?
dzieki temu nie bede musiala do 1 siedziec tylko skrobne pare zdan i :ico_spanko:

pojechalam kolo poludnia do kolezanki , z nia polazilysmy po jej dzielnicy, zrobilam zakupki w polskim sklepie. a tam wiecie co mnie spotkalo?
byla para z dziewczynka.. ekspedientka (kolezanka mojej kumpeli) zagadala do nas ze ta ich mala w wieku lelka.. no to z lelkiem lookamy na nia.. pytam rodzicow o imie. a oni odpowiadaja Sara :ico_szoking:
a wtedy ja wysilam swa znuzona mozgownice..... i co? okazuje sie ze poznalismy sie na forum tutejszego miasta, rozmawialysmy kilka razy przez telefon i umowilysmy sie na przyszly tydzien.. a tu prosze takie niespodziewane spotkanie .. hehe niezle niezle hehe jaki ten swiat maly (znaczy birmingham hihi)

u kumpeli sie zasiedzialam, i wpadlam na pomysl by wyciagnac adasia do ikei,zeby kupic lelkowi taka maske kurczaczka na sobotnie impreze urodzinowa blizniakow i na swieta tez sie przyda hehe oczywiscie oprocz tej maski mialam troche dupereli do kupienia. no ale na to adam by nie poszedl.. ale ze dla lelka i na ta impre nic nie znalazlam to sie zgodzil hehe ja oczywiscie nie naleglalam zeby sie nie zloscil.. hehe i jeszcze na koniec by wynagrodzic mu ten wysilek hehe (prosto po pracy lazenie po sklepach to niestety katorga dla mego meza) hehe powiedzialam ze z lelkiem moga sobie posiedziec w restauracji a ja sobie polaze i spotkamy sie na koniec zakupow hehe hehe podzialalo :-D

no i tym sposobem dopiero godzine temu dotarlismy do domu hehe :ico_brawa_01:
najgorsze ze adam zapomnial fotelika dla lelusia i musielismy ryzykowac jazda na kolanach
oczywiscie moja wina bo nie przypomnialam, a adas ciezko pracuje i jest zbyt zmeczony by myslec o foteliku hehe jego slowa oczywiscie hehe ale postukalam mu po glowie hehe i byl zly na siebie za to zaniedbanie hehe
i dobrze

ja zero zmeczenia.. adas gorzej hehe wlasnie zasnal przed tv i uciekl na gore i ja zaraz dolaczam bo jutro chce pojechac wczesniej do centrum, bo jeszcze w tym tygodniu nie bylam hihi :ico_oczko:

a lelek dzis swirowal
patrzyl na tych zywych 3 letnich blizniakow kumpeli, i taka mial ochote pobiegac z nimi.. piszczal z radosci. a oni niezainteresowani takim malych niemowiacym i malo rozruszanym jak dla nich ludkiem :ico_placzek:
tak mi go zal bylo
bo strasznie sie nimi interesowal.. taki moj zywczyk slodziutki hehe skakal jak pileczka.. i smial sie w glos :ico_brawa_01:
ale chlopaki maja swoj swiat

a teraz zegnam was kochane
spokojnej nocki
przede wszystkim dla wiki frydzy.. strasznie sie bidulka nacierpi :ico_placzek:

edyta pojazd malej swietny. zwlaszcza kolorki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

acia ty juz pracujesz? sorki ze ja niedoinformowana.. to na pol etatu? skoro na drzemkach popoludniowych jestes w domu? dla was tez przespanej nocki zycze
papa

p/s wlasnie pochlaniam swoja pyszna zupke, nawet glodna nie jestem bo kumpela uraczyla obfitym obiadkiem ale musze skosztowac co mi tam wyszlo i powiem wam rewelacja!!!
jesli lubicie soczewice :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

14 mar 2008, 09:59

Witam :ico_oczko: Wiki ma tak zwana 3 dniowke czyli po goraczce wyszla wysypka :ico_olaboga: radzilam sie majoweczek bo ich dzieciaczki tak mialy,takze wiki obsypana na pleckach i brzusiu,jesli do poniedzialku nie przejdzie to lekarz :ico_noniewiem: MADZIORKA to mialas dzien zakrecony na maksa superowo,Wiki tez czasami kwiczy do dzieciaczkow smieje i gada a one nic zero reakcji,widocznie niektore dzieci maja taki urok zero zainteresowania coz zrobic :ico_oczko: ACIU oby mala ci pozwolila troche odpoczac ,chociaz ta mala drzemka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

14 mar 2008, 11:29

Witam

Frydza biedna Wiki moze faktycznie to 3 dniowka ale lepiej isc do lekarza sprawdzic :)

My wizyte mamy na wtorek na 11.40 ide z Marcinkiem zeby go zwarzyla zmierzyla i tak obejrzala na taki bilans :):
A tak u ans ok jutro biore sie za duzy pokoj za sprzatanie (generalne juz na swieta) a od pon za kuchnie i lazienke a od piatku powoliu za gotowanie :):

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

14 mar 2008, 14:53

Pare nowych fotek ,NA SPACERKU Obrazek MINKA DLA CIOTECZEK Z TT Obrazek Obrazek TULIMY Obrazek TAK SOBIE KLEKAM i robie minke Obrazek I WSTAJE Obrazek Z TATUSIEM Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 mar 2008, 01:19

kurcze dziewczyny :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: co z wami?????? :ico_szoking:

dobrze ze choc frydza na posterunku. :ico_brawa_01:

a jednak nie zabki.. tylko trzydniowka.. hmmm dobrze ze juz koniec :ico_sorki:

na polonii dzieciaki teraz cierpia na jakiegos wirusa z wymiotami i biegunka :ico_olaboga:
w tym biedna luska :ico_placzek:

a wpadlam na chwile.. bo dopiero przed 21 dotarlam do domu.

w poludnie pojechalam do centrum., mialo byc na 2 godz a zrobilo sie ok 5, i to jeszcze nie zdarzylam zaliczyc sklepow na ktorych mi zalezalo.. tak mi czas szybko zlecial hehe
po prostu caly tydzien mnie tam nie bylo hehe za dluga przerwa hehe

jutro mamy urodzinowe party blizniakow.. i kupilam kilka gadzetow , adas bedzie claunem a ja kroliczkiem;; ale tylko mam uszy
do tego farby do twarzy i moze uda sie cos zmalowac hehe
lelkowi chcialabym strasznie tygryska na buzce namalowac. ale czy on na to pozwoli? :ico_puknij:

potem jeszcze zakupy spozywcze z adasiem.. i tak dzien zlecial hehe
dopiero obiad zjedlismy godzine temu hehe kolejna nowosc przygotowalam z makaronem ,, mmm oblizujem sie caly czas hihi
i zaraz jakis drin na dobranoc,

jutro chyba nie wpadne. bo musze rano wyjsc na solke
potem bede robic koreczki i sernik na zimno (z torebki) na te urodzinki hehe
i do tego mamy dyzur sprzatania
takze beddzie trzeba sie sprezac na maxa
zeby sie na urodzinki punktualnie stawic
zmykam i zycze spokojnej nocki

hmm wlansie sie rozmazylam i zalaczalam fotki na nasza klase z brzuszkiem.. kurcze ale bylo fajnie... zatesknilo mi sie za tym oczekiwaniem i beztroska hehe

ale z takim lelekiem jest jeszcze lepiej..
hehe

taki on kochany i grzeczny, na razie nie stawiam go na nozki. bo wydaje mi sie ze on za mlody hehe niech sam proboje stawiac kroczki. jak da rade hehe
tylko ze on tak sie cieszy jak stoi.. normalnie banan na maxa
a wkurza sie jak na podlodze nie moze dojsc do celu.. wrrrr hehe zlosnik jeden

frydza ta twoja mala pyza to taki smiesszek,. i no po raz kolejny potwierdzam ze cala mamusia :ico_brawa_01:

my bedziemy miec nowe fotki jutro hihi :ico_brawa_01: \

no mialo mnie tu juz nie byc
wiec spadam
papa

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

15 mar 2008, 09:11

Witam ja na chwile postawic :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Za Marcinka i drugiego :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za Krzysia Juli koncza 9 miesiecy :)::):)::):)::)

[ Dodano: 2008-03-15, 08:12 ]
odexwe sie pozniej lece do sklepu :ico_oczko:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

15 mar 2008, 10:39

Cześć dziewczynki mamy stronę na naszej klasie :ico_szoking: ja nie widziałam dajcie mi namiary i zapisze się jak mogę.?Ja mam usprawiedliwienie w pracy w czoraj byłam
kurde taki wpadanie do pracy co jakiś czas hm dziwnie się czułam .Jeszcze w czoraj postanowiłam że sobie na zmywak pójdę a nie na kuchnię i już całkiem nie potrafiłam się odnaleść czułam się jak z innej planety
Madziorka a to ciekawy dzionek miałaś popstrykaj fotki z urodzinek bo u nas takie bardziej tradycyjne ciacha kawa zimna płyta i coś na ciepło no i oczywiście coś mocniejszego , dla dzieci nigdy nie organizowałam czegos tam specjalnego chociaż zawsze mi się to podobało we wrześniu pierwszy raz robię urodzinki dla Klaudi tylko z dziećmi zobaczymy jak wyjdzie a te farbki Madziorka to potem można normalnie zmyć bo fajne to i bym takie coś dzieciaczką zrobiłam ale do września jeszcze daleko no ale ciekawe pomysły to sobie zapiszę :ico_haha_02:
Frydziu Ja ośmielę się stwierdzić że mała do taty też podobna chociaż bardziej do mamy pulpecik z niej fajniusi.
A Wiki wiecie co zrobiła do łazienki za mną zaraczkowała chwila nieuwagi pacze a ona jakaś biała wącham a ta mydło pałaszuje :ico_smiechbig: kurde a najgorsze to że wyglądało na to że jej smakuje :ico_smiechbig: Matka się śmije a kurde mam nadzieję że jej nic nie będzie żarłok jeden.
Dla Krzysia i Marcinka
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 15 mar 2008, 11:21 przez edyta29, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 mar 2008, 11:00

Witam :-D dziekujemy za kaplemenciki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: melduje ze wyjezdzamy na weekend na wies ,ODWIEDZIMY CHRZESTNA WIKUSI Obrazek takze nie bedzie mnie na posterunku :ico_oczko: POZDRAWIAM WAS KOCHANE SERDECZNIE Obrazek Obrazek DLA NARZECZONEGO OD WIKI Obrazek Obrazek I DLA KRZYSIA JULI Obrazek

[ Dodano: 2008-03-15, 10:08 ]
MADZIORKA udanej imprezki :-D EDYTKO to ci mala twoja smakoszka hihihi oby jej nic nie bylo :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

15 mar 2008, 19:11

dla Krzysia i Marcinka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: sto latek hi hi

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

15 mar 2008, 19:46

Witam u mnie caly dzien sprzatanie hehe ale chyba wszytsko co mozliwe wysprztaalam wymylam :): wiec mam juz z glowy ...spacerek tez zaliczony zaraz wkleje fotki z wypadu do parku tylko je zgram:):

[ Dodano: 2008-03-15, 19:21 ]
Marcinek je wafelka :):
Obrazek
Obrazek

Dzisiejszy spacerek :):
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A tak nauczyłem sie robic jka mamusia próbuje zrobic mi zdjecie :):
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość