Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

28 lut 2008, 20:47

Barbara pisze:A dr jak nie dzwonil tak nie dzwoni... i ma wylaczony telefon


:ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: trzymam kciuki za to aby jak najszybciej zadzwonil :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

28 lut 2008, 21:07

Iza super avatar
Basiu ja tez trzymam kciuki za telefon od dr

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

28 lut 2008, 23:07

Dobry wieczor wam
U nas dzien minal super,bylismy na ladnym spacerku,malutki Marcusek cala droge spal,a Nicolinka sie ladnie rozgladala..
Pozatym Nicole dzisiaj ladnie wykapalam i zasnela szybko juz zmeczona byla bo w polodnie spala tylko 1 godzinke a pozniej caly czas w akcjii o rety jaki to jest lobuz..
Bede sie powoli szykowala do spania bo niewiadomo czy Marcusek da sie nam wyspac.. narazie malutki spi jak susel i zobaczymy kiedy sie obudzi na jedzonko i czy potem zasnie czy bedzie chcial sie bawic,patrzec sobie na swiat itd..
No to milej nocki wam zycze dobranoc paa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

28 lut 2008, 23:28

A ja znów mam bezsenną noc .... nie wiem - chyba nie dam rady zasnąć .... chyba troszke musze zwolnić tempo życia .... może pojadę gdzieś w niedziele z dzieciakami .... może pooddychamy gdzieś innym powietrzem - może to mi pomoże .... oby była ładna pogoda .....

[ Dodano: 2008-02-28, 22:57 ]
miłej i spokojnej nocy wam zycze .... a ja idę poszukac czegos ciekawego w TV :-)

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

29 lut 2008, 10:16

Hej Kobietki.
Aginka, odpocznij Kochana. Jesteś przemęczona fizycznie i psychicznie.
Basiu, czekanie jest najgorsze... Musicie uzbroić się w cierpliwość i czekać. Przecież nie macie innego wyjścia. A lekarz zadzwoni! Przecież pamięta o Tobie.
Kristi, i jak minęła nocka? Marcusek śpi ładnie? A Nicole? Dalej domaga się, abyś to Ty ją w nocy usypiała? Nie jest zazdrosna o Marcusa?
Maggie, wiesz, ja to się dziwię, czemu Twój Tata do Ciebie teraz dzwoni. Powinien najpierw załatwić sprawę z psychologiem, a później zadzwonić i powiedzieć Tobie, że coś robi ze sobą, aby się zmienić. A tak, to Cię denerwuje tylko. Współczuję całej Twojej Rodzinie takiej sytuacji...

U nas dzień zaczął się o 7:30. Mamy z Kingą jechać znowu do mojej Babci. Wczoraj bardzo źle się czuła i fatalnie wyglądała. Babcia ma 84 latka i mieszka sama. Pojadę, zrobię jej jakiś obiadek, ponacieram maściami...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 lut 2008, 11:02

Mama_Kingi pisze:Maggie, wiesz, ja to się dziwię, czemu Twój Tata do Ciebie teraz dzwoni. Powinien najpierw załatwić sprawę z psychologiem, a później zadzwonić i powiedzieć Tobie, że coś robi ze sobą, aby się zmienić. A tak, to Cię denerwuje tylko. Współczuję całej Twojej Rodzinie takiej sytuacji..

to wszystko to ja z niego wyciągnęłam , nic sam nie mówił....chciał chyba tylko się dowiedzieć co u nas.... :ico_noniewiem:
Aginka, odpocznij, Kochana :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

29 lut 2008, 13:28

Mama_Kingi pisze:Basiu, czekanie jest najgorsze... Musicie uzbroić się w cierpliwość i czekać. Przecież nie macie innego wyjścia. A lekarz zadzwoni! Przecież pamięta o Tobie.


No i tata sie do niego dodzwonil, i nie ma dla mnie jeszcze terminu....

Aginka, mam nadzieje ze uda Ci sie wyjechac, odpoczywaj jak tylko dasz rade :ico_pocieszyciel:

U nas dzise zaczal sie o 6:00 :ico_szoking: , ale potem Asia pospala jeszcze od 9:00 1,5h to sie polozylam z nia, a teraz jest z moja mama na spacerku

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

29 lut 2008, 13:31

Barbara pisze:No i tata sie do niego dodzwonil, i nie ma dla mnie jeszcze terminu....

mam nadzieje że niebawem będą mieli termin :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Aginka, przydałoby ci się troche odpoczyku :ico_buziaczki_big: oby ci sie udało gdzieś pojechać i troche sie zrelaksować :ico_sorki: :ico_sorki: .Trzymam kciuki ,buziaki :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

29 lut 2008, 16:30

justyna25 pisze:mam nadzieje że niebawem będą mieli termin


powiedzial ze napewno zrobi ta operacje przed swiatami ..

[ Dodano: 2008-02-29, 15:36 ]
co tutaj taka cisza dzisiaj? :ico_olaboga:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 lut 2008, 18:36

Barbara pisze:powiedzial ze napewno zrobi ta operacje przed swiatami ..

ufff to dobrze, oby dotrzymał słowa :ico_noniewiem:

Mama mi wczoraj podrzuciła my śl ze jest mozliwość żeby przyjechała do nas moja babunia kochana i może zaopiekowałaby się naszym Antoniem, ja wtedy mogłabym uzbierać kaskę na przedszkole (żłobek) dla Tosiaka i wtedy byłabym spokojna że jest pod dobrą opieką :-)

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość