Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

18 mar 2008, 17:02

Witam my po obiadku :ico_oczko: dzis juz sie dosc narobilam takze luz i juz nic nie robie :-D ALE NAKLIKALYSCIE normalnie szok :ico_szoking: i dobrze mialam co poczytac :-D ALEKSANDROWICZ witaj :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :-D mam nadzieje ze do nas na dluzej zagoscisz :ico_oczko: slicznego masz synka!!MADZIU slicznie moj ziec wazy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i gratuluje zrzuconych kiloskow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,i super ze swieta sami bez tesciow i przedewszystkim bez stresu brawo brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: KAMILKO ja gotuje miesko z warzywami zawsze tak robie od poczatku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

18 mar 2008, 17:38

magda26 pisze:Kamilko a te seanse dla dzieci w galaxy to powiedz mi czy beda jakies jeszcze??


One są w każdą środę. Na stronie Multikina zobacz co grają w danym tygodniu. Możemy sie razem wybrać, ale dopiero po świetach. No i żeby akurat coś fajnego grali.

Aleksandrowicz my juz tu mamy jedną Alinkę. No prosze, a wydaje się, ze mało popularne imie.

Uciekam na solarium, bo wreszcie dzis się umówiłam telefonicznie to mi łóżek nie zabraknie hehe.

[ Dodano: 2008-03-18, 18:34 ]
Solka zaliczona.
Przy okazji zaszłam do fajnego sklepu obok i kupiłam sobie spodnie i śliczna białą bluzeczkę. No to już mam w co się ubrać na święta. Tylko oby było ciepło, bo bluzeczka z krótkim rękawkiem.
Dziś kumpela przychodzi włoski mi pofarbować a jutro fryzjer. Normalnie robię się na bóstwo hehe.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

18 mar 2008, 20:00

-indigo- pisze:Dziś kumpela przychodzi włoski mi pofarbować a jutro fryzjer. Normalnie robię się na bóstwo hehe.
A co ...nie ma na co czekac ...zmarszczki i tak nas dopadna :ico_smiechbig:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

18 mar 2008, 20:53

Witam wieczorkiem Kamilko ta pozycja to chyba embrionalna jest fajnie to musiało wyglądać taki kolosek w takiej pozycji :-D Ja to wszystko wrzucam tylko ryż albo kasze lub makaron osobno .
Witaj Aleksandrowicz ślicznego masz synusia rozgość się i opowiedz o sobie
Magda no no a to ci chłopaczysko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Amy jutro do kątroli i chyba bez antybiotyku się nie obejdzie :ico_placzek: mieliśmy jechać w pierwszy dzień świąt do moich rodziców ale w tej sytuacji to chyba będzie lepiej w domu siedzieć :ico_placzek:
Unas śnieg pada :ico_szoking: a ja już cieplejsze żeczy do kąta szafy wcisłam i znów wyciągnąć czeba :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

18 mar 2008, 21:19

edyta29 pisze: Amy jutro do kątroli i chyba bez antybiotyku się nie obejdzie
ojoj biedna Wikunia ale moze po antybiotyku jej sie polepszy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Jutro jedziemy na zakupki swiateczne trzeba dzieciaczka pokupic prezenciki Obrazek

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

18 mar 2008, 22:20

No Frydziu napewno się polepszy tylko że jak już się zacznie antybiotyk podawać to już potem ciągle czeba no ale niech daje co kolwiek ważne żeby Jej pomogło nie moge paczeć jak bidulka się męczy :ico_placzek: Ja po drodze też cosik obczaję chrześnicy wózeczek dla lalek mojej Klaudi kolczyki nowe a Wikuni bączka bo jeszcze nie ma i oczywiście góóóórrrra słodyczy do tego hi hi hi .Mąż woła spać pomęczę go jeszcze chwilkę i pójdę jak kocha to poczeka :ico_wstydzioch: no nie :ico_oczko:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

19 mar 2008, 00:14

Witajcie Kobietki

jak obiecałam - kilka słów o nas... :-D

Jesteśmy taką sobie zwariowaną rodzinką mieszkającą w Poznaniu, dwoje dużych dzieci (Ala i Rafał) oraz jedno małe 9miesięczne Aleksander :-D Alek urodził się 19 czerwca, przyszedł na swiat siłami natury, w sumie bardzo miło wspominam te chwile :ico_haha_01: nie było tak źle jak sobie wyobrażałam..od samego początku Aleczek wzbudził we mnie najczulsze uczucia, eh robiłam wszystko żeby tylko nie płakał :ico_puknij: i faktycznie nie płakał i w ten sposób rozpieściłam mojego brzdąca.. :ico_puknij: ale dziś mimo ze jestem juz dużo bardziej doświadczoną i wyluzowaną mamuską nie szczędzę mu uwagi, bycia tuż tuż bo sądzę ze póki nie rozumiemy się "dosłownie" muszę być na każde jego zawołanie,, przynajmniej w granicach zdrowego rozsądku :ico_haha_01:
Alek jest - pewnie tak jak i Wasze dzieciaczki - bardzo ciekaw wszystkiego, wszędobylski, rozbrykany, uwielbia spacery - tylko wtedy w dzień sypia :ico_haha_01: , lubuje się w nietypowych zabawkach np reklamówki, kabelki, komórki, talerze itd itd, natomiast nudzą go pospolite zabawki przynoszone przez ciotki, wujków babcie i dziadków :-D

a o mnie?? jestem 26 latką, mam w głowie mnóstwo marzeń, posiadam :ico_haha_01: męża - rozkochana w nim jestem że że że...nie oddałabym nikomu :ico_nerwusek:

hm, resztę bede dpowiadać - jesli pojawią sie jakieś "wapliwości: co do mojej osoby :ico_oczko: powolutku powolutku a mnie lepiej poznacie,, no i ja mam nadzieje ze was równiez poznam

cieszę się że mogę tutaj z wami sobie rozmawiać :-)

i kobietki prosze o wyrozumiałość na poczatek - musze sie troszke oswoić i zapoznac ze zwyczajami itd

[ Dodano: 2008-03-18, 23:27 ]
w tamtym poscie o mnie a teraz do rzeczy :-D

indigo - na AZS sie spotkałyśmy, mj jest alergikiem niestety ale walczymy :ico_nerwusek: , hm zazdroszczę dobrej organizacji i że znalazłaś czas dla siebie :ico_brawa_01: , ja ostatnio sie rozleniwiłam, aczkolwiek po świetach zaczynam sie starac o siebie :-D , jeżeli chodzi o gotowanie - zawsze mieso iddzielnie, ale dlatego że wywary miesne sa silnie uczulajace a u nas walka z alergia na całego wiec rozumiesz..na parowarku miesko a później rozdrobnione dodaje


magda 26 - niezły ten Twój Marcinek, za "nienienie" :ico_brawa_01: moj Alek też dzielniutki u lekarza, dzielne chłopaki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

frydza - dziękujemy za komplemencik, Twoja Wiki to pięknusia dziewczynka :ico_brawa:

edyta 29 - no współczujemy choroby , na pewno szybko wygonicie złe choróbsko :569: no jak trzeba antybiotyk to cóż..ale jezeli mała ma tylko katar i to tylko jakiś wirusek to ja bym sie zastanowiła czy faktycznie potrzebne, no ale o tym najlepiej lekarz zadecyduje

[ Dodano: 2008-03-18, 23:29 ]
:ico_szoking: cos mi wybrzuszyło co poniektóre teksciki, to nieświadomie dokonane :shock:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

19 mar 2008, 00:48

Aleksandrowicz, nie wiem czemu, ale już Cię lubię.

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

19 mar 2008, 00:56

[/b]indigo to pewnie dlatego ze raz już miałaś ze mną "do czynienia" :-D a tak na poważnie - u twojego syncia juz wszystko w porządku ze skórką??

[ Dodano: 2008-03-19, 00:05 ]
jej,,,która to godzina :ico_szoking:

właśnie zerknęłam do mojego małego..czy Wasze dzieci rozkopuja sie w nocy???mój przewaznie rozkopany i na dodatek teraz śpi zupełnie nie tak jak powinien - główka od szczebelek i nóżki też, tj w poprzek..a czasem obróci się o 180 stopni.. :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-03-19, 00:10 ]
a męzulo tez w dziwnej pozycji przysypia :ico_oczko: na fotelu nieopodal mnie pilnuje :ico_oczko: czy Wasi tez tak sypiają?? :ico_oczko:

koniec zartów nt mężów, trzeba się myć i do łóżka

dobranoc

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 mar 2008, 10:10

Witam z ranka dla wszystkich Obrazek ,odkad Wiki chodzi spac o 22 to budzi sie 1 w nocy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ALEKSANDROWICZ super z Ciebie kobitka juz Cie lubie :-D ,moja sie rozkopywala strasznie ale teraz spi w spiwoze i jest ok :ico_oczko: EDYTKO duzo zdroweczka dla Wikuli :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-03-19, 09:18 ]
[size=150]ALEKSANDROWICZ DLA SYNKA Z OKAZJI 9 MIESIACA[/size] Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość