katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

12 lut 2008, 00:25

kamelek-dobra miodunka nigdy nie jest zla-zwlaszcza pita w Czarcim Kopytku na Rownicy-polecam.Kocham to miejsce i jego klimat.Pozdrow ode mnie Ustron,mam wiele milych wspomnien z tego miasta.Czekamy na zdjecia

Syla75-pisz jak tam bylo na urlopie u meza!Czekamy na relacje

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

12 lut 2008, 00:31

SUPER byłam sama bez dziewczynek no co mam pisać fajnie było :ico_wstydzioch: mam nadzieje że nie będe następna odliczanką zabezpieczam się no nie

[ Dodano: 2008-02-11, 23:33 ]
teraz czaekam na święta jedziemy do szkalarskiej poręby nie moge się doczekać
idę spać bo chyba za dużo tego winka wypiłam koloprowtyh snów papapapaapapap

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

12 lut 2008, 00:36

A wracajac do walentynkowych klimatow to musze sie przyznac,ze stalam sie tak malo romantyczna,ze osobiscie wybralam sobie prezent na walentynki i to w dodatku ...(tylko mnie nie strofowac) tarke do cebuli i innych warzyw :ico_wstydzioch: Taka zafascynowana stalam pod straganem pana,ktory rachu ciachu w sekunde kroil rozne rzeczy,ze moj maz mi zaproponowal,ze jak nie moge wzroku od tego oderwac to on mi chetnie to kupi na Walentynki :ico_szoking: a ja sie zgodzilam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Pewnie sie dziwicie,ale wole tarke niz jakas bomboniere,bo jestem coraz szersza a palce ostatnio mam tak pociete,od noza jak jakis bandyta-coraz bardziej jestem jakas zawalata i gramola :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Aha i odkrylam,ze w moim dziecku chyba wiecej niemieckiej krwi plynie niz polskiej :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ,bo jak jestesmy w kosciele na polskiej mszy to milczy,ewntualnie walnie jakis swoj monolog w momencie kompletnej ciszy a jak jestesmy na niemieckiej mszy to spiewa rowno z calym kosciolem a nawet jak wszyscy skoncza to on dalej spiewa .. :ico_olaboga:

Mordeczko-a czy mozesz z mojego fotosika sciagnac zdjecia Antosia z tata i tez cos pokombinowac na walentyki,moze byc ten piekny tekst co Julka do taty(o ile Kolka sie zgodzi) :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Kasik-kuruj sie i ciagle czekam na adres!!!I jestem zauroczona pieknymi zdjeciami mojej slicznej ,wielkookiej synowej.I jaka wyrozumiala dla mamusi-brawa!!

Caro pochwal sie jak wygladasz w sukience!

Nic wiecej nie pamietam-sorki

[ Dodano: 2008-02-11, 23:42 ]
Pamietam,ze Kolka miala Niespodzianke gadajaca po chinsku,bo to do niczego nie podobne.JA tez sie denerwuje,moja tesciowa to mnie drobiazgiem potraf wyprowadzic z rownowagi-dzis zadzwonila,ze mam isc z malym na dwor bo jest ladnie :ico_szoking: No,przepraszam,ale ja sama mam oczy i wychodze z malym na dwor nie tylko jak jest ladnie i wlasnie wrocilam z dlugiego spaceru jak zadzwonila z ta swoja zlota rada- :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

12 lut 2008, 00:43

katrin, moge przerobic jesli chcesz ale wyslij mi te zdjecia na maila mordeczka@gmail.com bo jak sciagam z fotosika to polowe czasu z przerobek musze ''naprawiac''zdjecie..bo fotosik dodaje duzo szumu do fot :-/

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

12 lut 2008, 00:44

syla75, to bardzo sie ciesze,ze mialas udany wypad bez dziewczynek.No i jak nie chcesz odliczanko to w porzadku,choc fajnie by bylo miec syna splodzonego na irlandzkiej ziemi :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-11, 23:45 ]
Mordeczko-oki, postaram sie wyslac jak najszybciej

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

12 lut 2008, 01:11

katrin pisze:choc fajnie by bylo miec syna splodzonego na irlandzkiej ziemi
czy ja wiem czy fajnie... normalnie chyba :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Kacpi wlasnie jest tak splodzony....chociaz ja juz sama nie wiem czy to w irl...czy 2 tyg wczesniej w pl :-D

[ Dodano: 2008-02-12, 00:14 ]
katrin, zdjecia juz sie sciagaja :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

12 lut 2008, 01:19

katrin pisze:Pamietam,ze Kolka miala Niespodzianke gadajaca po chinsku
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Kurczę, ja już po piwku i teraz tak się śmieję z tego psieśtepsieśte, że mój mąż patrzy na mnie jak na idiotkę a on kompletnie nie w temacie :-D

Katrin oczywiście, że się zgodzę :-D I najlepsze są rady w stylu "najciemniej pod latarnią" :ico_zly:

Syla, jakby coś, to będziemy odliczać razem z Tobą :-D :ico_brawa_01: Cieszę się, że wypoczęłaś.
M0rD3CzKa, Rafał pytał mnie o co chodzi z Twoim opisem na gg, a ja nie potrafiłam mu wyjaśnić, bo takiej głupawki dostałam, że :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: o prysznic boję się spytać nawet. Oni nie mają, to może jeszcze bardziej zbyt skomplikowane i nie będę potrafiła Wam tego napisać :-D

A ja spadam, bo meżuś z łaski swojej pozwolił mi dziś spać w innym pokoju niż Julka, żebym rano nie musiała się zrywać i w końcu się wyspała :ico_sorki: :ico_sorki:
Ale warunek jest taki, że mam zaraz się kłaść. No, ale jak, jak tu piwo jeszcze mi zostało! :ico_szoking: :-D

No, ale dobranoc. Zróbcie psieśtepsieśte i tez do łózeczek :-D

[ Dodano: 2008-02-12 ]
Moja Julka to swojska dziewczyna.. w Siedlcach spłodzona. ale za to była w górach i nawet nad czarny staw weszła :-D

DOBRANOC!!

[ Dodano: 2008-02-12 ]
A z tymi zdjęciami dumałam i wydumałam, że dam mu 2- jedno ode mnie i od Julki. a co! Niech zna chamskie serce :-D :-D Już przeprowadziłam dyskretny wywiad po tym, jak mu pokazałam to ze mną i dowiedziałam się, że on tez by chciał takie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No to spoko. Marzenko- masz u mnie duuuużą flachę. :-D Ale coś lepszego niż ostatnie grand maximum :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

12 lut 2008, 01:40

Kolka pisze:M0rD3CzKa, Rafał pytał mnie o co chodzi z Twoim opisem na gg, a ja nie potrafiłam mu wyjaśnić, bo takiej głupawki dostałam, że o prysznic boję się spytać nawet. Oni nie mają, to może jeszcze bardziej zbyt skomplikowane i nie będę potrafiła Wam tego napisać
hahahahahahahahhahahahahahaha biedny Rafcio... moze wytlumacz mu :-D A moze nie trzeba w koncu to Jego mamcia tak mowi wiec On na 100% zna ten jezyk... powiedz mu ze idziesz zrobic psieśtepsieśte i bserwuj Go :-D jak sie nie zdziwi to zapytaj o ten prysznic plis :ico_sorki: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

12 lut 2008, 01:43

mordeczka - to moze i moj Jedrulek z Twoja pomoca da prezent tacie???? Wysle ci fotki na maila :ico_wstydzioch:

syla - witaj :-D

katrin - bardzo oryginalne :ico_haha_02:

kolka - to ja ide psieśtepsieśte :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

12 lut 2008, 01:46

Katrin skrapki dla taty Antosia jutro zrobie...dzis juz oczy mi odmawiaja posluszenstwa :ico_noniewiem: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-02-12, 00:48 ]
iw_rybka, wyslij ale tak jak dla Katrin ...zrobie jutro rano :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-02-12, 00:57 ]
no nic... ide psieśtepsieśte i spać :-D dobranoc :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości