Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

19 mar 2008, 10:42

Witam wszystkie Mamusie i ich Dzieciaczki :ico_buziaczki_big:

Frydza - dziękuje, dziekuje, bardzo to miłe :-) zaraz pokaze Alkowi życzonka i animację :064: ucieszy sie ze hej

z okazji Alka 9 miesiecy :ico_tort: dla wszystkich
:ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

a u nas? spalismy ok, pobudka po 5, mleczko, chwilka ćwiczonek na czworaka w łóżeczku i spanko, rano z okazji 9 miesiaca Alek odśpiewał mamusi "aauauałaaa aaa" ślicznie intonując :-D ,

zaraz kaszka bedzie i sdpacerek

pozdrawiamy

[ Dodano: 2008-03-19, 09:57 ]
Frydza - kawka wyglaa wyśmienicie :ico_brawa_01: podelektuje sie jak Alek uśnie, ale kiedy to bedzie :ico_olaboga: może po krótkim spacerku :ico_sorki:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

19 mar 2008, 11:36

Witam wszystkich z rana :)

U nas nocka ok :): i chec mam na kawke ...chyba zaraz sobie zrobie:):
Dzwonila moja bratanica ( chrzestna Marcinka) przyjzie o 14 ma dzisiaj wolne i wpadnie do malego no i przy okazji zrobi mi paznokcie :):
A o 15 wpada do nas moja siostra wiec zapowiada sie babskie gadanie hehe dobrze ze P ma popoludniowki ...bo nie wytrzymalby tego :ico_oczko: :ico_smiechbig:

Dla Alka z okazji 9 miesiaca :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :-D :-D

Frydza pisze:ALEKSANDROWICZ super z Ciebie kobitka juz Cie lubie
no to ja dolaczam ...tez juz cie lubie :-D :-D :-D

A moj maz wczoraj przyniosl paczke z pracy na swieta i tam byly takie smakolyki ze hohoh i taka pyszna niemiecka czekolada i co zjadlam 3 kostki :ico_wstydzioch: ech pozniej mialam wyrzuty :ico_zly:

Kamilko wklej nam koniecznie zdjecie nowejk fryzurki :) ja ide w polowie kwietnia w maju na komunie do mojej chrzesnicy wiec musze wygladac jak ta lala hehe :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

19 mar 2008, 11:42

Aleksandrowicz pisze:indigo to pewnie dlatego ze raz już miałaś ze mną "do czynienia" :-D a tak na poważnie - u twojego syncia juz wszystko w porządku ze skórką??


No nie zupełnie. Wydawało mi się, ze znika, ale w rzeczywistości wyblakło. W dzień prawie nie widać, a wieczorem przy ciepłej kąpieli przybiera na barwie. Ale jest tego zdecydowanie mniej.
Jednak postanowilismy iść do alergologa zrobić te testy z krwi. Wiele osób mówi, ze nie warto bo nie wychodzą poprawnie, ale zaryzykujemy. Może akurat. Po swiętach będę myśleć.

czy Wasze dzieci rozkopuja sie w nocy???mój przewaznie rozkopany i na dodatek teraz śpi zupełnie nie tak jak powinien - główka od szczebelek i nóżki też, tj w poprzek..a czasem obróci się o 180 stopni.. :ico_szoking:


Mój to samo. najbardziej mnie martwiło, ze twarz przyciska do ochraniacza, ale już przywykłam. Ja sprawdzam czy rączki ciepłe i nóżki i jeśli tak to go nawet nie przykrywam. Ewentualnie same nóżki. Ale to i tak syzyfowa praca.
A spiworek mam. Kupiałam juz dawno, ale nie wyobrażam sobie ograniczać tego mojego szwędakę łóżeczkowego śpiworkiem, chyba by wpadł w jakis szał.


Wszystkiego najlepszego dla Alka :ico_prezent:

A u nas druga noc bez cycka.
Obudził się koło 11 i dostał 180 ml. Ale najchetniej by zjadł więcej. Później o 4 powtórka.
Już nie szukał cycka tylko chętnie przyjął flaszkę. I nawet sam sobie ją trzymał.
Także szybko nam poszlo to odstawiania hehe. Jestem szczęśliwa. Jeszcze barzdiej będę jak już wcale nie będzie chciał w nocy jeść. No a tymczasem musze mu robić więcej mleka, bo nie chciał wypuścić pustej butelki z dzioba hehe. A Wy ile dajecie w nocy??
No i niestety zanim zrobie mu mleczko to ryczy. Przeciez to tylko jakieś 2-3 minutki. A dla niego to chyba wiecznosć.

Teraz zamiast spać to jęczy. Nie wiem co jest?? Moze już ta poranna drzemka mu przestała być potrzebna?? Wciąż jakieś zmiany. Matko i weź tu sie "naucz" takiego malucha.

[ Dodano: 2008-03-19, 10:56 ]
Madziu wkleję, ale dopiero na 16:30 mam fryzjera.
w sumie już mnie w takich włoskach widziałyście bo na krótko sie ciacham.
Teraz mam za to juz bardzo długie jak na mnie.

[ Dodano: 2008-03-19, 10:59 ]
Madziorka nie wiedziałam, ze ja tu za Ciebie na zastepstwo przyszłam. Myslałam, ze na jednaj zmianie robimy?????

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

19 mar 2008, 12:08

-indigo- pisze:Cytat:
czy Wasze dzieci rozkopuja sie w nocy???mój przewaznie rozkopany i na dodatek teraz śpi zupełnie nie tak jak powinien - główka od szczebelek i nóżki też, tj w poprzek..a czasem obróci się o 180 stopni..


Mój to samo. najbardziej mnie martwiło, ze twarz przyciska do ochraniacza, ale już przywykłam. Ja sprawdzam czy rączki ciepłe i nóżki i jeśli tak to go nawet nie przykrywam. Ewentualnie same nóżki. Ale to i tak syzyfowa praca.
u mnie dokladnie to samo hehehe

Kamilko to moze na noc daj mu wiecej np 200 moj na noc je 200 do 220 zageszczana(nie zawsze) i dzisiaj dopiero o 5 rano mleczko dalam
A co do robienia mleczka to ja mam wode przegotowana ciepla w termosie i tylko wlewam i wsypuje mleko i mieszam gora 0.5 min moze 1 min a maly nie placze

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 mar 2008, 12:09

Wiki poszla spac,ja zaraz jakis obiadek upichce :-D a po poludniu zakupki swiateczne prezenciki itd :ico_oczko:
magda26 pisze:A moj maz wczoraj przyniosl paczke z pracy na swieta i tam byly takie smakolyki ze hohoh
ta pomazyc mozna paczka hihihi,niestety u nas tego niema bo maz nie pracuje w prywtnej firmie :ico_noniewiem: KAMILKO ja daje Wiki o godz 22 flache pelna z kaszka czyli na noc i pozniej je dopiero okolo 5 rano :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-19, 11:10 ]
A wiki flache z czym kolwiek to sama trzyma wypije i gicio!! :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

19 mar 2008, 12:18

Frydza co do paczek to naprawde od P sa super paczki jedna z wedlinami 7kg wedlin paczkowane ( szynki,sopocka,schab,poledwica surowa i takie tam) druga slodycze herbata dilmah lipton kawa gewalia i slodycze .....wedliny mdziele i mroze i jemy caly miesiac hehe
Kawke robie komu komu ...bo ide do kuchni :):

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 mar 2008, 12:30

FOTKI Z WYPADU WEEKENDOWEGO Obrazek ALE FAJNY KOTEK TRZEBA MU TROCHE SIERSCI WYDRZEC Obrazek O FAJNIUTKIE KURKI Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek I FAJOWY PIESIO SZARIK Obrazek

[ Dodano: 2008-03-19, 11:33 ]
magda26 pisze:Frydza co do paczek to naprawde od P sa super paczki jedna z wedlinami 7kg wedlin paczkowane ( szynki,sopocka,schab,poledwica surowa i takie tam) druga slodycze herbata dilmah lipton kawa gewalia i slodycze .....wedliny mdziele i mroze i jemy caly miesiac hehe
ech ale ci dobrze :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

19 mar 2008, 13:22

hej,
my już po półgodzinnym spacerku, teraz Alek śpi jeszcze przy balkonie :ico_brawa_01: pewnie nie za długo :-D pogoda taka sobie, lepsza niż wczoraj, bez wiatru a to już coś :ico_noniewiem:

Magda 26 - hm super że beda ploteczki :ico_brawa_01: trzeba sie wygadać i pośmiać przecież, człowiek od razu lepiej sie czuje, w końcu jesteśmy istoty stadne.. :ico_haha_01: ja też lubie jak ktoś do nas wpada, ale ostatnio nikt czasu jakoś ni ma :ico_sorki: a u Ciebie jeszcze paznokcie beda że hoho :ico_brawa_01: przyjemne z pożytecznym - to jest to, też bym tak chciała, ja sie zraziłam do robienia paznokci, bo we wrzesniu jak ta głupia postanowiłam zaszaleć po 3 miesiącach siedzenia w domciu i zadbac troche o siebie - fryzjer - to nawet sie udało, skórka - tez w miare było, i paznokcie - zwykłe tam oporzadzenie i poszłam do najbliższej kosmetyczki gdy mąż spacerował z małym, tak z wygody poszłam akurat tam, babka mi tak załatwiła paznokcia - skórkę, że dziś dopiero mi odrasata :ico_placzek: okropieństwo w styczniu mi ściągali, tak sie na poczatku cos tam czerwieniło tylko, byłam u dermatologa, ta dała maść i myslałam ze po sprawe a tu w grudniu zaczeło ropieć i na usuniecie poszłam :ico_placzek: ale to nauka - zeby nie chodzic w jakies niesprawdzone i domagac sie swego jak ci cos nie tak robią :503:
a słodycze :ico_wstydzioch: - wcinam ciągle, za dużo stanowczo, ale sie uzalezniłam..wiec ja jakbym 3 kostki tylko wchłonęła to bym chyba zwariowała :ico_sorki:

indigo - no z ta skórką to jest zmartwienie troche, aczkolwiek jak u Was brak swedzenia to przynajmniej maluch nie cierpi tak, jak w miare jest spokój to po prostu bym natłuszczała eolientami itp., mój alergik a testów nie robiłam, mamy alergologa, nawet podwójnie bo i prywatnie i nasz pediatra nowy to zajmuje sie typowo alergiami u dzieci, ale oni nam na razie odradzają moze za jakiś czas sie zdecudujemy, Wy tez mozecie sie wybrać do alergologa, moze cos mądrego wymysli, tzn zdiagnozuje, cos wykluczy, cos zaradzi, u nas tak sobie w sumie, niby znajoma mojej teściowej ta prywatna babka, no i ma podejscie, ale w sumie sami walczymy z alergią..no wiadomo opieka profesjonalna musi byc, nic samemu bym nie zdziałała, wiec idźcie idźcie, u nas ponoć porócz pokarmowej jest tez alergia na roztocza kurzu - ona tak wnioskuje z wywiadu, bo bardzo szczegółowo wypytywała, kiedy co jak gdze i tak tez wynika, wiec pucuje ze hoo :ico_duzepranko: :ico_odkurzanie: az juz prawie oszalałam - jak mawia mój mężulek :-D
a jesli chodzi o mleczko - my dajemy na dobranoc 180 - póżniej ok 5 też 180 i koło 8 180 a później sinlac kaszka 150 i obiadek i kaszka nestle i podiweczorek - owoc i 180 tak mniej wiecej czasem wiecej czasem mniej :ico_haha_01: , oczywiscie dołączam sie do prośbenki o fryzkę :-D :ico_sorki: w ogóle musze was poogladac i siebie tez jakos ujawnić :-D z tym ze ja jestem lekko ciemnawa jesli chodzi o fotki i animacje itp. jakos ciezko mi sie połapać w tych wklejaniach itp, sama sobie klaskałam jak Alka wkleiłam i suwaczek zrobiłam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:



Frydza - wypad widać interesujący, mała na pewno była bardzo szczesliwa ze i kotka i kurke i pieska zobaczyła na żywo, u nas jak na razie - piesek zaliczony bo u dziadków, Alus uwielbia, ma tez takiego zabawkowego, co szczeka i chodzi i jak go zobaczy to :ico_sorki: szaleje jak nie wiem, ale z nim tylko na odległość, bo siersc bidulek zabawkowy ma wypadajaca - eh robia te zabawki :ico_puknij: a tak poza tym to tylko mu sami miauczymy i kukurykamy, ale moze niedługo..na świeta jedziemy do moich rodziców i jak sie uda do prababć a tam tez kotki są a u drugiej i kurki, ale to jak nam starczy czasu :-)


a tak w ogóle dziękuję za wyrazy sympatii, miłe to bardzo - ja zapomniałam na poczatku powiedzieć Wam, ze sie postanowiłam przyłączć bo uważam że Wy super babeczki jesteście :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

i dziękuję za wszystkie życzonka z okzaji 9 miesiąca Alka!!!
ide zobaczyć do mojego

[ Dodano: 2008-03-19, 12:33 ]
ciągle error i error u Was tez tak jest?? :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-03-19, 12:34 ]
a teraz sie troszkę ujawnię wizualnie :-D

jak mi sie uda oczywiście to wkleić
Obrazek

[ Dodano: 2008-03-19, 12:36 ]
:ico_brawa_01: wiem potrafię sie cieszyc z niczego.. :-D ale w sumie dla mnie to wyczyn :-D :528:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

19 mar 2008, 15:09

-indigo- pisze:Madziorka nie wiedziałam, ze ja tu za Ciebie na zastepstwo przyszłam. Myslałam, ze na jednaj zmianie robimy?????
nonon Madziorka nie ociagaj sie bo i tobie sie dostanie :ico_nerwusek: :diabel2:

Zdjecia Wiki super ale ona strasznie duza .....albo tak na zdjeciu wyszla ...napisz Frydza ile ma cm i wagi :D

Co do paznokci ja tez mialam wczesniej ale nie wygodnie mi bylo przy malym teraz powiem jej ze chce bardzo krotkie ..zobaczymy jak to bedzie z tym moim szkrabem hehe

Spi uffff czas dla siebie a gosci jak nie było tak nie ma ech ...czekam dalej :-D

Aleksandrowicz zdjecie jest i wszystko ok :): ładna mamuska

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 mar 2008, 15:16

Obrazek obiadek zrobiony,ALEKSANDROWICZ sliczna z ciebie mamuska :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: MADZIU teraz to niewiem ile Wiki wazy w listopadzie 9,5kg wazyla :ico_oczko: ciuszki na 80 robia sie juz male :ico_oczko: ,duza dziewczynka :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość