Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

04 maja 2011, 09:01

Cześć dziewczyneczki!

No zaliczana do raczej udanych- bez większego swędzenia :-) Za ro od 2 do 5 męczyły mnie skurcze, mniej lub bardziej regularne, tak co 10-8-12 minut. Średnio mocne, ale nie narastające, więc się wkurzałam, że spać nie mogę!
A już Wam chciałam napisać, że od kilku dni tych skurczy mam coraz mniej :ico_sorki: :ico_sorki:

Mateuszek Murchinson jest prześliczny :ico_brawa_01: taki mały słodziaczek- ja już chce swojego :ico_sorki:

Wiola dasz radę, trzymamy za Ciebie kciuki, na pewno sobie doskonale poradzisz. A dzieciaczki się zmieniają, jeszcze się może zrobić podobny do mamy :-)

Emilia cały czas trzymam za Ciebie kciuki, idź dzisiaj na długi spacer, zrelaksuj się i nie myśl o porodzie, może coś się ruszy :-)

NOWA, też bym pogrillowała- uwielbiam! Fajnie, że wieczór się udał :-) U nas też chłodno, aż się nie chce z domu wyjść :ico_sorki: :ico_sorki:

Markotka jak się dzisiaj czujesz?

[ Dodano: 2011-05-04, 09:06 ]
Aniu pozazdrościć tego błyskawicznego porodu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super, że wszystko dobrze i , że Hania tak fajnie zaakceptowała nowego członka rodziny :-)
A o synku będziesz musiała jeszcze pomyśleć? :-D

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

04 maja 2011, 09:11

Aniu super opis porodu :ico_brawa_01: Mam nadzieję że będę mogła napisać podobny :ico_oczko:

Murchinson Mateuszek śliczny jak cukiereczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Koroneczka, niom jeszcze się okaże że nas zaskoczysz i zaczniesz rodzić przed dziewczynami z kolejki :ico_haha_01: :ico_oczko:

Ja dziś próbuje się zapisać do mojej ginki bo jakaś infekcja mi się przypałętała o brzydkim zapachu :ico_noniewiem: A wizytę mam za dwa tygodnie. Mam dzwonić po 14 jak będzie już moja doktor w przychodni bo na infolini powiedzieli że nie ma dziś luki a ona tylko w środy przyjmuje.

[ Dodano: 2011-05-04, 09:15 ]
Wiola u mnie tylko pierwszego dnia była rodzinak jak wróciłam ze szpitala z Filipkiem a potem dali mi spokój. Chyba faktycznie musi to być męczące :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

04 maja 2011, 09:20

Motylek22, ojj idź idź do tego lekarza, nic nie można bagatelizować!
A te moje skurcze to taki chleb powszedni dla mnie hihi

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

04 maja 2011, 09:20

hej, ja sie melduje
wczoraj sie meczylam wieczorem z bolacym brzuchem, ale wszystko ustalo, a szkoda
dzis juz bylam po swieze buleczki, takze krotki spacer zaliczony :ico_oczko:
potem wybiore sie na dluzszy, bo narazie slonecznie i nie za zimno


Aniu fajny opis, tez bym chciala miec podobny :ico_oczko:

milego dnia

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

04 maja 2011, 09:23

cześć kobietki :-D

Ania super, że Hania tak przyjaźnie nastawiona do siostry :ico_brawa_01: a jak Ty się czujesz, dochodzisz do siebie?

Wiola goście pewnie niedługo się skończą i będziesz miała święty spokój :-D a po zdjęciu Dawida od razu widziałam, że klon starszego braciszka :ico_oczko: musisz za jakiś czas o siostrzyczkę się postarać, to na pewno będzie do Ciebie podobna :-D

Koroneczka dobrze, że swędzenie nie męczyło Cię w nocy :ico_sorki: a z tymi skurczami to ładnie, pewnie lada dzień urodzisz :ico_oczko: Ja miałam najgorszy wieczór, bo złapał mnie okropny mokry kaszel-nie mogłam wytrzymać z bólu gardła, ale teraz już lepiej się czuję :ico_sorki:

NOWA fajnie, że grill się udał :ico_brawa_01: a psinka ma dzisiaj dzień piękności :ico_oczko:

Emilia i jak tam dzisiaj? Mnie też coraz częściej brzuch boli, ale ja chcę zaczekać chociaż do końca miesiąca :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

04 maja 2011, 09:25

emilia7895, nie znasz dnia ani godziny :-) A mąż pomaga w powitaniu szybciej nowego członka rodziny? Bo mój K mi się wczoraj pod prysznic wpakował :ico_szoking: ledwo się zmieściliśmy, bo on też nadbagaż nosi przed sobą :ico_haha_01: :ico_haha_01: Ale było miło i bęc noc nieprzespana bo skurcze :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

04 maja 2011, 09:25

Motylek oby udało Ci się zapisać :ico_sorki:

Emilia to musisz jeszcze na dłuższy spacer się udać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

04 maja 2011, 09:26

aniu super, ze tak u Ciebie poszło, tez bym tak chciała :-)

koroneczka fajnie, ze nocka bez swędzenia, a z tymi skurczami, to moze cisza przed burzą :ico_sorki:

motylek oby z ta infekcją to nic poważnego :ico_sorki:

emilka spacerek jak najbardziej wskazany.

Mnie się udało umówic Polę na ścięcie, także jadę z dwoma dziewczynami :-D , wprawdzie myślałam, ze teściowa ze mna pojedzie, ale coś kiepsko się czuję. Mama nadzieję, że sobie z dwójką poradzę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

04 maja 2011, 09:27

Koroneczka a to Ci mężuś :ico_haha_01: mój się śmieje jak się do mnie przytula, bo jego brzuch jest u góry, a mój pod nim :ico_haha_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

04 maja 2011, 09:42

emilia7895, nie znasz dnia ani godziny :-) A mąż pomaga w powitaniu szybciej nowego członka rodziny? Bo mój K mi się wczoraj pod prysznic wpakował :ico_szoking: ledwo się zmieściliśmy, bo on też nadbagaż nosi przed sobą :ico_haha_01: :ico_haha_01: Ale było miło i bęc noc nieprzespana bo skurcze :-)
taaak, oczywiscie pomaga, prawie codziennie :ico_wstydzioch: wczoraj tez mielismy w planach, tylko ze wzgledu na ten moj brzuch bolacy zrezygnowalismy

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość