diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

01 mar 2008, 18:38

Maggie pisze:diem no to trzymamy kciukaski oby sie udało, obyś wytrwała w postanowieniu
no wlasnie ... obym wytrwala w postanowieniu ... pamietam jak bylam zmeczone przez pierwsze 3-6 miesiecy ledwo zywa :ico_wstydzioch: mozliwe, ze ten zelazny plan ugnie sie pod realiami bycia podwojna mama :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

01 mar 2008, 22:32

Maggie, kurcze..niedobrze z tym siusiakiem..idz koniecznie do lekarza..biedny Antoś
oby jednak babci udało się przyjechac....idealne rozwiązanie dla was!!!!

diem cudny avatarek..slicznie razem wyglądacie

ciekawe jak tam Aginka sie bawi

[ Dodano: 2008-03-01, 21:37 ]
diem pisze:


iza ... dzieki kochana za komplement :ico_sorki: ... niemal codziennie mysle o tym bys i Ty nie ujrzala @@@ :ico_haha_02: ale nie stresuj sie tym ( jak ja to robilam :ico_puknij: ) buziaki dla Matiego !




dzieki Diem

no to mam dla was niespodzianke......udało się i zaszłam w ciążę
nie dostałam @ i w niedziele zrobiłam sobie test...ach..moja radosc byla wielka.......
przepraszam ze wam nic nie mowilam ale tak bardzo sie bałam czy wszystko bedzie dobrze...nie chcialam zapeszać....
byłam w wczoraj u ginekologa.....jest wszystko dobrze....zarodek jest..ma 3 mm..to dopiero sam początek ciąży...5 tc......dopiero wczoraj pochwalilismy sie rodzicom

jestem szczesliwa ale boje sie..jeszcze wszystko moze sie zdarzyc, ale wierze ze bedzie dobrze..musi byc....inaczej tego nie przezyje

diem..trzymam mocno kciuki za twój plan..na pewno sie uda!!!!

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

01 mar 2008, 22:42

iza pisze:no to mam dla was niespodzianke......udało się i zaszłam w ciążę
nie dostałam @ i w niedziele zrobiłam sobie test...ach..moja radosc byla wielka.......
przepraszam ze wam nic nie mowilam ale tak bardzo sie bałam czy wszystko bedzie dobrze...nie chcialam zapeszać....
byłam w wczoraj u ginekologa.....jest wszystko dobrze....zarodek jest..ma 3 mm..to dopiero sam początek ciąży...5 tc......dopiero wczoraj pochwalilismy sie rodzicom

jestem szczesliwa ale boje sie..jeszcze wszystko moze sie zdarzyc, ale wierze ze bedzie dobrze..musi byc....inaczej tego nie przezyje

Izunia słonko oromniaste gratulacjony Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

trzymam kciukaski żeby było wszystko Ok.

diem slicznościopwy avatarek, cudne zdjęcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

01 mar 2008, 22:47

Maggie, dzieki

my wlasnie wrocilismy z imienin od rodziców marka.....był tam 2, 5letni Kubuś..ale chłopaki razem szaleli.....musielismy juz wracać ...a Mati taką histerię zrobiła.jejeu..jak on uwielbia dzieci.....kochany jest

[ Dodano: 2008-03-01, 21:48 ]
dobranoc

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

01 mar 2008, 22:59

iza, no to fajowo że Matus się wybawił :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

01 mar 2008, 23:15

iza, ogromnie sie ciesze. Gratuluje!!!! :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka:
Mocno trzymam kciuki za Ciebie i malenstwo ktore nosisz pod sercem

:ico_buziaczki_big: . Wierze ze sie boisz, ale zobaczysz bedzie wszystko ok! Musi byc!!!!
To czekamy na suwaczek :ico_oczko:

diem, sliczny aviatorek i suwaczki :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-01, 22:51 ]
Dobranoc dziewczynki :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

02 mar 2008, 00:22

jejku - co za wiadomości ......


IZA - wielkie gratulacje ...i trzymamy kciukasy by wszystko było dobrze . :ico_ciezarowka: nasza kochana .......



My juz po imprezie - bawiliśmy się świetnie .... prezent - oj było kłopotów z tym prezentem - na poczatku mieliśmy zamówiony zegarek w aparcie .... ale mój tatuś jest facetem dużych rozmiarów i trzeba było do branzolety dołozyć 6 -7 ogniw - no i zegarek stracił zupełnie swój czar i zrezygnowaliśmy - no i wczoraj kupiliśmy zestaw do nawigacji - taki jakis super wypasiony ... przynajmniej cenowo tak wyglądał ... bo miałam to w ręce pierwszy raz :ico_wstydzioch: i zupełnie się nie znam :ico_wstydzioch: do tego słodkości od wuków i wnuczki i duży buliet kwiatów .... widziałam że tacie się bardzo podobało to co mu zafundowaliśmy ... łącznie z całą oprawą w restauracji ... jedzenie było przepyszne ... tort superowy ..... no i dzieci bawily się prześwietnie ... dodam że Malwinka podrywała kelnera ... dostała do niego kwiaty - przesyłali sobie całuski itd....

[ Dodano: 2008-03-01, 23:26 ]
Barbara, u nas okropniasto wieje - na dodzinę 15:30 - szłam z Kapikiem do kościoła na naukę rekolekcyjną dla dzieci to myślałam że nas porwie.... ale teraz gdy wracaliśmy o 22:30 to samochodem mi tak okropnie terepało że :ico_szoking: aż się sama dziwię że mamy jeszcze prąd o radiowym internecie nie wspomne ....

[ Dodano: 2008-03-01, 23:28 ]
iza, to musisz popracować nad dodatkowym suwaczkiem .....

[ Dodano: 2008-03-01, 23:33 ]
Kristi, bardzo ładnie wyglądasz - naprawdę .... superowo .... a powiedz co z Twoim cukrem i nereczką .... wszystko ok ???

[ Dodano: 2008-03-01, 23:57 ]
a przez Emmę .... jutro będę siedziała z dziećmi w domu .... nigdzie nie pojedziemy - bo gdzie .... wszędzie ma przeraźliwie wiać .....

Uciekam kobietki Obrazek - życze miłej nocy .....

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

02 mar 2008, 01:41

Witajcie poznym wieczorkiem Baboski
Jak wiecie dzisiaj mielismy oblewac Marcuska razem z tesciami,i owszem przyszli na kawe ladnie bylo do czasu.. maly Marcus spal sobie w sypialni a ja mylam cos w kuchni szklanke czy cos,i malutki zaplakal bo wypadl mu smoczek,i poszedl do niego moj maz razem z tesciowa,a ja z ciekawosci tez chcialam zobaczyc jak moj maz Marcusa ladnie uspokaja ale moj tesc odrazu do mnie takim tonem po co tam idziesz do malego,a ja ze ide zobaczyc i juz tesciowa do mnie mowi ze mam zobaczyc jak ladnie dumny tata lezy kolo swojego syneczka,a na to tesc do mnie ze widze malego caly czas i wiecie co..tak sie tesc o nonono wkorzyl ze zaczal na mnie krzyczec i to straszne rzeczy i zebral sie i poszedl do domu tesciowa zaczela po kryjomu plakac mi sie zroblilo przykro ale ja sie tesciowi niedam ustawiac i on mi nie bedzie mowil kiedy moge do mojego dziecka pojsc i kiedy moge na nie popatrzec.,. i reszta wieczoru z tesciowa minela jak na szpilkach.. mialam wrazenie ze tesciowa jest na mnie zla ale trudno .. Oh szkoda gadac..
Moj Nicolinka spala dzisiaj slicznie 2 razy w ciagu dnia i pozno zasnela mam nadzieje ze jutro pospi tez dluzej..
A Marcusek tez ladnie sobie spi,i je i ma taki apetyt i pieknie kupki robi takie zolciutkie i troche gestawe takie papki piekne :ico_brawa_01:
A teraz niedawno dostal mleczko i nawet mu sie nie odbilo tylko zasnal dalej.. no i ciekawe kiedy sie obudzi w nocy a moze wytrzyma i dopiero gdzies nad ranem sie obudzi zobaczymy :ico_oczko:

Aginka dzieki za troske moja nerka mysle ze jest w porzadku,nie boli mnie staram sie duzo pic i jest ok i czuje sie swietnie,a moj cukier niewiem.. nie mierzylam jeszcze .. ale mysle ze jest ok jak zmierze to ci powiem :ico_oczko: i dzieki za mile slowka,moja tesciowa mi tez powiedziala ze ladnie wygladam i ze macierzynstwo mi sluzy..bylam w szoku troche bo niby mi sie cera wygladniala i odmlodnialam :-D :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Diem dzieki za budujace slowka i takie milusie,to fakt radzimy sobie dobrze bo malutki duzo spi i jest kochanym i spokojnym dziieciatkiem narazie zobaczymy jak bedzie dalej.. :ico_oczko:

Iza ciesze sie bardzo ze udalo sie i ze jestes w ciazy i trzymam mocno kciuki zeby sie udalo buziaczki wielkie i powodzenia :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka:

Wybaczcie ze nie napisze wiecej ale trzeba isc spac,chociaz troche pare godzin sie przespac pozdrawiam i buziaczki dla was dobranoc paa :ico_spanko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

02 mar 2008, 09:34

dziendoberek dziewczynki kochane
Aginko ciesze sie ze prezent sie tacie podobał, ze impreza sie udała, no i :ico_brawa_01: dla małej podrywaczki :ico_oczko:
Kristi poprostu szkoda mi słów na Twojego teścia, nie rozumiem o co facetowi chodzi...chyba sam ma jakies problemy...a teściowa, to chyba pod silnym jego wpływem jest, bo raz do rany przyłó a raz...ech....
Iza no czekamy na suwaczek

[ Dodano: 2008-03-02, 08:36 ]
Kristi pisze:macierzynstwo mi sluzy..bylam w szoku troche bo niby mi sie cera wygladniala i odmlodnialam :-D :ico_oczko: :ico_brawa_01:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_02: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

02 mar 2008, 10:21

Dzien dobry dziewczynki. Mysly zaczely dzisiaj dzien o 6 :ico_olaboga: , teraz polozylam Asia bo cos marudna byla, ale jeszcze nie spi, moze zasnie....

Aginka, super ze prezent sie udal, i ze dobrze sie wszyscy bawili :ico_brawa_01:
U mnie tez Emma poprzestawiala szyki, bo caly czas bardzo wieje, a do tego pada snieg z deszczem :ico_noniewiem:

Kristi, pozwol ze nie bede komentowac zachowania Twojego tescia, bo szkoda mi slow i nerwow :ico_zly: :ico_chory:

Maggie pisze:Kristi napisał/a:
macierzynstwo mi sluzy..bylam w szoku troche bo niby mi sie cera wygladniala i odmlodnialam :-D :ico_oczko: :ico_brawa_01:


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Izuś, suwaczek jest absolutnie konieczny :ico_oczko: :-D

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości