Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

02 lis 2007, 11:41

halo! :-)
hej.
[*][*][*]dla wszystkich aniołków małych i dużych
Ja nie wchodziłam na kompa w ogóle tylko wieczorem z M chwilę na skypa pogadałam ,
Zuza ciągle miała 39.5 gorączki,zbijałam czym sie dalo,ciężko było,3 noce okropne.Wymiotowała,czyściło ją,nic nie jadła no i ta gorączka.Wulkany ropy na gardle nie pozwalały jej jeść.
Dziś już troszkę lepiej,noc przespana :ico_sorki: tylko Zuza strasznie chrapie ,chyba przez migały :ico_noniewiem: Po niedzieli załatwię laryngologa.
Mi trochę lepiej.
Bardzo mi przykro bo nie byłam na cmentarzu,mam tu masę bliskich i nie mogłam im świeczki zapalić.Wszyscy mieli zajęty dzień i nikt nie mógł posiedzieć mi z dziećmi,nawet nie śmiałam prosić :ico_wstydzioch: mimo,że 3 dni chleba nie mam :ico_wstydzioch: ale zaraz ma przyjść koleżanka to wyskoczę do sklepu :ico_sorki:

Widzę,że kolejne panie się do belfastu wybierają :ico_brawa_01:
My już kaskę na mieszkanko dziś załatwiamy i M już będzie miał i dzis lub jutro idzie do agencji :ico_sorki:
Ja już mam ciuchy przygotowane do wyjazdu,tylko nie mam w co pakować :ico_noniewiem:
Papiery pozałatwiać i spadać
W końcu bym sie piwa napiła :ico_haha_01: a tu nie mam jak i z kim :ico_oczko:
Prawdopodobnie pojadę z koleżanka,która narazie będzie u nas mieszkała więc do piwa będzie nas więcej :ico_haha_01: :ico_oczko:
M miał już pierwszą wizytę u lekarza bo mu się inhalator skończył na astmę,wiadomo,że dali mu inny ale mam nadzieję że pomaga.Zmierzyli mu ciśnienie i puls :ico_haha_01: podjarał się bo w polsce tak nad nim nie skaczą :ico_haha_01: :ico_haha_01: Mam nadzieję,że uda mi się znaleść tam jakiegoś polskiego lekarza do dzieci :ico_noniewiem: wolałabym,bo M się dogada ale on pracować będzie a ja powiem tylko hi :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Fajne foty wszystkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

I najlepsze życzenia dla Wszystkich solenizantów :ico_haha_02: ostatniego czasu :ico_oczko:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

02 lis 2007, 12:18

martuchafrost, ja mam tez taki skoczek do sprzedania hi hi zeby nie bylo to juz pisze :ico_oczko:
Jasnie Pani :), ja tez wiedziala za lusia to lusia hi hi znalazlam zajefajna chuste na allegoro i zamowie jak bede w pl wysle ci linka na gg wieczorkiem :ico_haha_01:
moje dziecie szaleje zeby u gory ida juz widac mocno i dziasla tak spuchly ze warga az odstaje h hi przed chwila wlazl pod luzko i wyjsc nie mogl a wiecie co robi biega na czworaka oczywiscie tam i spowrotem ciagle juz az caly spocony jest zwariowalo mi dziecko hi hi i cieeszy sie jak szalony hi hi ja zmykam pobawie sie z nim troszke :-D :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

02 lis 2007, 13:26

witajcie mamuski hihi

kasik spodniczka sliczna, moje kolorki.. najlepiej pasuje do niej braz, rowniez kremowy czy bialy... podoba mi sie takze zestawienie rudego z odpowiednim odcieniem zieleniu i zolci. w takich pastelach np oliwka..
no i ze wzgledu na to ze kwiatek ma kawalej niebieskiego to rowniez bym zaryzykowala... hihi
napewno pieknie cos dopasujesz hihi
wklejaj fote jakby co hehe

zubelku ciesze sie ze wasz przyjazd do uk juz bliski.... wreszcie bedzie cala rodzinka
a dla dziewczynek i ciebie zycze duuzo zdrowka... jak to 3 dni bez chleba??? nie mialas kogo poprosic? :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

marta twoj jacol jest nieprzecietny hihihi

moj adas jak pierwszy raz uslyszal ksywke jasnie pani... to mowi co to za jakas dama? i wyobrazal ja sobie jako taka wlasnie Jasnie pani
ale ja mu powiedzialam ze nasza dominika do takich nie nalezy... i do JAsnie Pani jej daleko..





wczoraj wrocilismy pozno, bylismy w centrum, pod shopping center byla imprezka dla dzieci... zakonczona fajerwerkami hihi
byly gwiazdy boig brother, pilkarze i takie tam pierdoly. nas to niewiele interesowalo. czekalismy na final hihi
leos nie spal w ogole.. od 14-tej :ico_szoking: a owa impreza byla o 18-19, zdrzemanl sie na chwile ale wybuchy go ubudzily
najlepsze ze caly czas byl poogdny usmiechniety, kochany na maxa
potem jeszzxze wstapilismy do kilka sklepow bo w czwartki shopping do 21-ej hihi kupilam mu kolejne kapielowki, czapki dla siebie tzn oddam siostrom bo w tym sezonie juz nabylam 3 :ico_puknij:
ale sa okazje i zal nie kupic co nie? :ico_oczko:
no i jeszcze kupilam mu sliczny pulowerek hihi tez okazyjnie hihi
po zakupkach jeszcze poszlismy cos zjesc... i na solarium..
i tak dotarlismy do domy przed 22 a nasz maluch caly czas byl zywy, aktywny, szczerzacy dziasleka.. hihi dopiero przed samym domem usnal.. i juz go nie budzilismy na kapanie, bo zal mi go bylo po caly dniu wlasciwie nieprzespanym hihi
a tam.. nic mu nie bedzie.. to dopiero jego drugi raz bez kapania hihi

a dzis rano nie wiem o ktorej sie obudzill.. ja wstalam o 10.30 ale wczesniej juz slyszalam jego gaworzenie.. lezal spokojny, slodki jak zawsze hihihih
no to dosyc tez wychwalania hihi
zbieram sie zeby wyjsc zanim sie sciemni hihihihih

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

02 lis 2007, 13:58

zubelek, naprawde nie masz zupelnie nikogo, zeby ci chociaz zakupy podrzucil??? :ico_szoking: :ico_szoking: nikt z rodziny?
madziorka hihi pisze: i do JAsnie Pani jej daleko..

jak to NIE??? ze mnie Jasnie Pani pelna GEMBOM :-D :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko:
a to sie z tad wzielo, ze moj byly chlopak byl taki troche ęą i na niego za plecami Jasnie Pan mowili, a ja o tym wiedzialam, to do mnie jawnie Jasnie Pani, a on nie wiiedzial o co chodzi :-D :-D :-D
SANDRUSIA)), na polskim allegro nie ma teraz dobrych chust wystawionych. Girasole sa do d... a ten skoczek dla mnie trzymaj :-D :-D

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

02 lis 2007, 14:10

Jasnie Pani :), zobacz ta http://www.allegro.pl/item257892670_chu ... lorow.html co sadzisz ?? moge trzymac tylko musisz sie po odbior zglosic :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

02 lis 2007, 14:38

SANDRUSIA)), napisalam ci na gg :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

02 lis 2007, 16:13

madziorka hihi, zajebista ta Twoja fryzura na fotce w poście :ico_brawa_01:
Wiecie co...z tymi zakupami to jest tak,że każdy się oferował,że jak będę potrzebowała itd...ale rzeczywistość jest inna ...miała przyjść wczoraj koleżanka ale sprzątałą i szła do chłopaka,z którym widzi się raz na miesiac :ico_noniewiem:
Druga koleżanka pracuje i choć dużo mi pomaga to nie bardzo ma kiedy
Trzecia koleżanka ma pracę chałupniczą i z chałupy już nie wychodzi :ico_haha_01:
Jak im napiszę ze coś potrzebują to może i znajdą chwilę ale więcej jest gadania jak nie są zajęte i wogóle ,ze po prostu bez łachy :ico_noniewiem:
Narobiłam naleśników,obiad był normalny ,śniadanie płatki z mlekiem i nie powymierałyśmy :ico_haha_01:
Moi rodzice zawsze mi mówili:"Jak umiesz liczyć,to licz sama na siebie"I to jest święta racja.
Jasnie Pani :) pisze:zubelek, naprawde nie masz zupelnie nikogo, zeby ci chociaz zakupy podrzucil??? :ico_szoking: :ico_szoking: nikt z rodziny?

No co do rodziny,to mam tu tylko dwie babcie,jedna leży obłożnie chora a druga ledwo chodzi.Mam jeszcze teściową :ico_haha_01: 15km ode mnie ale ona żadko wpada...a i tak za często :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

A co do tych chust...chyba bym sie poplątała w tym :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

02 lis 2007, 17:29

Sandrusia ja wezme od Ciebie tego skoczka :ico_oczko:
Zubelek ciesze sie ze córci juz lepiej :-)
dobra zapomniałam co miałam pisac :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-11-02, 16:31 ]
aha: dałammałemu dzis deserek i obiadek i wszystko wypluwał :ico_olaboga: znaczy deserek tak moze troszke zjadł ale obiad ????? bleeeee

[ Dodano: 2007-11-02, 16:32 ]
aha : Zubelek wszyscy lekarze jak tu sie zapisujesz, badają Ci puls, i ogólnie badają, ale nic poza tym :ico_olaboga: nie robią bo nie wiedzą jak :ico_olaboga: a z tym polskimlekarzem dajcie sobie spokój :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-11-02, 17:11 ]
wiadomość od Ilonki : cytuje: " przepraszam dziewczyny, ze juz Was nie odwiedzam, ale jest coś w moim życiu, co mną zawładnęło całkowicie, ta rzecz to alkohol, pije kazdego dnia, nocy i o świcie, o dziwo jest mi z tym dobrze, nie moge nawet sie doczołgac do komputera, wiec Was przepraszam, wpadne jak wytrzeźwieje"
nie wiem jak to mam rozumiec :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

02 lis 2007, 18:24

martuchafrost, kurde mam nadzieje ze to tylko zart ze strony Ilonki :ico_olaboga: :ico_szoking: :ico_olaboga:

A my dzis bylismy na wycieczce wlasnie wrocilismy i zaraz za sprzatanie sie biore bo wybylismy z ranka :ico_haha_01: pozniej wkleje foteczki i poodpisuje na reszte postow

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

02 lis 2007, 19:05

jakos nie chce mi sie wierzyc w to co ilonka napisala gdyby miala problem z alkocholem to by sie do tego nie przyzala wiem cos o tym :ico_oczko: ale to brzmi hi hi nie mialam takiego problemu ale moj ojciec mial wiec znam ten temat bardzo dobrze :ico_placzek:
martuchafrost, ty masz nr tel ilonki tak? mogla bys mi podac ? :ico_sorki:
a co do skoczka to teraz nie wiem co zrobic :ico_olaboga: obie chcecie chyba kupi jeszcze jeden i sprzedam wam :ico_smiechbig: :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość