Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

02 mar 2011, 13:26

wszystkie są bardzo podobne
no właśnie zauważyłam, że podobne są :-D muszę zmienić koniecznie, bo ten x-lander mimo, że fajny, to za duży i za ciężki, a taki nie jest nam już potrzebny :-D

[ Dodano: 2011-03-02, 12:56 ]
zjadłam właśnie dwa krokiety z mięskiem :-D chyba codziennie będę sobie przynosić obiad do pracy i podgrzewać w mikrofali, bo od razu lepiej jak się zje coś cieplutkiego :-D Zosia je w żłobku, więc przynajmniej po odebraniu małej mogę iść na spacer :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

02 mar 2011, 14:05

Moje dziecię spało 2 godziny i 20 minut. Pierwszy raz tyle, a ile ja zrobiłam. Widać, że chora jest :ico_szoking:

Magda jak coś znajdziesz fajnego to wklej linka.
My już dziś kupujemy któryś.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

02 mar 2011, 14:34

matikasia ja jestem zdecydowana na tego delti tylko czekam na info ze sklepu, że mają w kolorze turkusowym :-D x-lander szary, więc teraz trzeba coś kolorowego i weselszego, no i dla dziewczynki :-)

[ Dodano: 2011-03-02, 13:34 ]
Widać, że chora jest
bidulka malutka

[ Dodano: 2011-03-02, 14:12 ]
tak mnie boli głowa, że ledwo żyję...muszę wziąć tabletkę, bo inaczej zejdę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

02 mar 2011, 17:35

witanko

ja tak na chwilkę , niestety dziśbyliśmy u lekarza z Lolkiem , bo w nocy brzydko zaczoł kasłać i nie było już co czekać ,
antybiotyk dostaliśmy bo gardło już brzydkie i ten kaszel taki krtaniowy , już nie wspomnę o gilach po pachy :ico_noniewiem:
i tak długo było bez antybiotyku, bo to pierwsza jego choroba

wózeczki fajne, mój też duży ale narazie nie kupuję , bomoże się okazać,żeLolek na wiosnę nawet nie wsiądzie ,
po domu jeździ w rowerku i myślę że to będzie nasz pojazd ,a zamiast wózka zakupię siedzonko do mojego roweru i będziemy razem szaleć , już nie mogę się tego doczekać :ico_oczko:

matikasia, zdrówka dla Was, widzisz to Twoja troszkę pospała , bo mój to wisi na mnie i strzela sobie półgodzinne drzemki , a najgorsze jst to że nic nie chce jeść , jedynie do cycusia otwiera buzię , nie wiem jak to będzie dalej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

03 mar 2011, 08:03

Witam w tłusty czwartek i zapraszam na kawusię i pączusia :-D Dziś się opycham bez wyrzutów sumienia :ico_oczko:

isia jeszcze raz wszystkiego naj, naj, najlepszego z okazji Twojego święta. :ico_tort: :ico_prezent:

wiolaw zdróweczka dla Lolusia

[ Dodano: 2011-03-03, 07:37 ]
zjadłam jednego pączusia i odpadłam...ale cały dzień przede mną :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

03 mar 2011, 09:02

Magda33 Ty żarłoczku :-D ale masz rację, dziś nie ma diet i liczenia kalorii. Ja zaraz robię faworki. Pączków nie kupuję, ale nie wiem czy się jakaś okazja dziś nie natrafi tak sama.

Moje szkodniczki dziś wstały 6.30, a to się raczej nie zdarza. Ja jakaś nietomna, bo Mila się częściej w nocy nudzi przez chorobę.
Ogólnie to już jej tylko katar pozostał i wczoraj poszliśmy na plac zabaw na osiedlu, ale tak się w błoto wyrżnęła, takie czarne, że biegłam do domu. Mycie było w wannie i od razu buty i kurtka do pralki.

Dziś na kursik idę, także miły dzionek. Ja też mam katar. To najgorsze. Nawet na basen wczoraj nie pojechałam.

Już kupiliśmy wózek.
http://allegro.pl/orsolinea-kolory-nove ... 80030.html
Im dłużej oglądaliśmy tym się było trudniej zdecydować więc było klik i ku teraz:)
ten fioletowy

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

03 mar 2011, 09:02

My już dziś kupujemy któryś.
i jak tam, wózek kupiony?

[ Dodano: 2011-03-03, 08:04 ]
Już kupiliśmy wózek.
:-D Fajny, daj znać jaki jest, jak go dostaniesz :-)

[ Dodano: 2011-03-03, 08:05 ]
Ja zaraz robię faworki
już dawno nie robiłam...może w weekend :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-03-03, 08:53 ]
teraz to juz przesada, dziewczyny z sekretariatu przyniosły 2 wielkie talerze pączków :ico_olaboga: ja zjadłam już dwa, ale po nich już chyba mówię dość...a tu jeszcze 3 na mnie czekają.Wezmę do domu dla P i dla Zosieńki...choć ona pewnie spróbuje trochę i nie będzie chciała, bo za słodyczami nie przepada co mnie cieszy. Ja jak byłam dzieckiem też nie lubiłam sodyczy, a teraz lubię...bardzo. Szczególnie czekoladę i wafelki....i pierniczki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

03 mar 2011, 11:22

Magda33, jedz jedz na zdrowie ode mnie jeszcze Obrazek

i dla wszystkich Obrazek czestujcie sie i jak mało to krzyczeć ;-)

ciekawe ile osób bedzie pamietać :ico_noniewiem: tesciowa narazie nic sie nie odezwała, mama dzwoniła i tez o zyczeniach nie wspomniała :ico_noniewiem: ale co mi tam, ważne że przedszkole juz załatwione i łatwiej mi bedzie zniesc tę resztę czasu w łukowie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

03 mar 2011, 11:37

Isia sto lat!!! wszystkiego naj naj!!

Magda33 chyba rekord pobijesz, a to dopiero po 10 :-D
Ja tam nawet do sklepu nie idę, ale moja silna wola na pewno przegra jak pączek stanie na mojej drodze. Może na kursie :ico_haha_01:
Na pewno zdam relację z wózka. Szału pewnie nie będzie za te pieniądze, ale w sumie źle nie wyglądał.

Zrobiłam faworki, ale tragedia. Zawsze mi wychodziły, a dziś takie twarde ciasto, że ledwo rozwałkowałam na 40 faworków. Nawet nie ma kogo poczęstować. Wieczorem pewnie twarde będą. Zjadłam 1 i jakoś mnie na razie nie ciągnie.

Na obiadek mięsko mielone z papryką, pieczarkami, kukurudzą i fasolką, a do tego makaron spaghetti.
Milenka chyba się nie wyspała, bo już godzinkę znów śpi.
Jak wstanie idziemy koło domu na plac zabaw.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

03 mar 2011, 12:13

jedz jedz na zdrowie ode mnie jeszcze
a dziękuję, dziękuję :-D
zjadłam 3 pączki + dwie bułki na śniadanie :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-03-03, 11:13 ]
Milenka chyba się nie wyspała
jednak pobudka o 6.30 była zbyt wczesna :-)

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość