blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

23 cze 2008, 16:21

Ja też przemiło spędziłam weekend :ico_brawa_01: byłąm na ploteczkach Stargardzie w sobotę a niedzielę spędziłam z mamą nad morzem. Naspacerowałam się ze wszystkie czasy :ico_ciezarowka:
Dziś byłam u ginka. U nas wszystko ok. Sprawdził podwozie i tam tez ok. Przedłużyłam zwolnienie i dostałam pozwolenie na urlopowy wyjazd. Wyjeżdżamy zqa tydzień :ico_haha_01: Nie mogę się doczekać.
Dziś dzień Taty, Kupiłam M prezencik: jego ulubione słodycze i maleńkie białe buciczki :-D ale się ucieszył :ico_brawa_01: W środe jedziemy na 4D więc dzis gin juz nie robił usg.

Motylek22, ty chudziaku. Kto to widział, żeby być takim chudziakiem :ico_olaboga: hihihihi, gratuluję zakupów. Ja też czekam z niecierpliwością na przesyłkę.
osita, - gdzie ty masz tam brzuszek? Ty w ciąży jesteś czy tylko tak z sympatii do nas piszesz :ico_haha_01: :ico_haha_01: Nastep[ny chudziak. Pieknie wyglądasz :)
#ania#, - czekmay na nową fryzurę. A może dziś źle spałaś, dlatego Cię kręgosłup boli. Jesteś pewna że to od ciąży? Ja tam jeszcze nic nie odczuwam.
domidj, - ja mam taką bladzieńką i to do połowy pępka tą kreseczkę. Pojawiła się około 17 tygodnia i jak narazie wcale się nie zmienia. Ale z tego co wiem, nie każda ma taką kreseczkę.

I kupiłam dziś sliczne japoneczki do biegania na płaskiej podeszwie :) Wszystko inne mam na obcasach.

Buziaki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

23 cze 2008, 17:34

blumek, wiesz ja jestem też niska :ico_oczko:
Ale muszę się Wam pochwalić moim brzuszkiem, jest już naprawdę widoczny :ico_brawa_01:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

23 cze 2008, 18:47

Jestem już od fryzjera i musze Wam powiedzieć, że faktycznie humor mi się poprawił ;) fryzurka nawet mi się podoba, najważniejsze że wyciełam troszke włosków i w końcu jakoś się układają!!!

Co do kreski na brzuchu to ja swoją mam gdzieś od 2 tygodni no może 3, dokładnie nie pamiętam.. teraz sięga już do pępka i jest z dnia na dzień ciemniejszy, co do ruchów, to ja chyba coś czuje, ale to są delikatne i nie do końca jestem przekonana, że to to, na dobrą sprawe mam jeszcze 2 tygodnie i jeśli nie będe czuć synka po 20tc to będe się stresować, z drugiej strony nie bardzo wiem jakie to uczucie, więc możliwe, że wszystkie te delikatniejsze ruchy pomyliłam z bąbelkami w jelitach i tyle..

Motylku, brzuszek świetny, musze też sobie zrobić, bo ostatnie robiłam miesiąc temu, a teraz to będzie już widać różnice.. Jak tylko aparat się naładuje, to zrobie i wkleje foteczki z brzuszkiem i nową fryzurką ;-)

Jutro mam mam nadzieje ostatnią wizyte u dentysty, bardzo się z tego ciesze, bo przynajmniej ten problem będzie z głowy.. Też się poważnie zastanawiam nas usg 4D ale nie wiem, musze się jeszcze pomyśleć.. Na koeljne usg w klinice w której byłam wcześniej ma sie zgłosić koło 24tc wiec mam jeszcze 6 tygodni na myślenie..

[ Dodano: 2008-06-23, 18:56 ]
Przeraża mnie lato.. zupełnie nic nie ma w telewizorku i co tu z sobą zrobić jak za oknem upał, nikt nie myśli o cięzarówkch, buuuuuuuuuuuuu...

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

23 cze 2008, 19:53

Hej:)
Motylku brzunio prześliczny:)Cudnie wyglądasz w ciąży:)
Aniu super, ze fryzurka polepszyła Ci humor:)
Dziewczyny, czy wy za to usg 4d cos płacicie?Bo z tego co czytam to to usg jest praktycznie tylko dla rodziców, bo lekarz wszystko moze zobaczyc na normalnym usg, więc nie wiem czy sie decydowac na to 4d.
Ja czuję Maluszka juz codzinnie, wyraźne kopniaki:)Ostatnio nawet moje przyjaciółka poczuła:)Miała szczęscie:)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

23 cze 2008, 20:27

Dziękuję dziewczyny :ico_wstydzioch: jesteście przemiłe :-)

Ania wiedziałam że fryzjer pomoże na zły humorek :ico_oczko: mi też zawsze pomaga, no chyba że coś nie wyjdzie tak jak chciałam. Czekamy na foteczki :ico_brawa_01: :ico_sorki:

asiula_o ja napewno będę płaciła bo chodzę prywatnie do lekarza. Teraz mam USG za darmo ze względu na poprzednie poronienie, ale tylko genetyczne, za 4d już trzeba będzie zapłacić. Ale zrobię koniecznie bo to świetna pamiątka :-D

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

23 cze 2008, 20:36

Właśnie dlatego zastanawiam się bardzo poważnie nad tym usg 4d, bo tak jak piszecie to przedewszystkim uczta dla rodziców, lekarzowi w zupełności wystarcza 2d, musze jeszcze porozmawiać z P na ten temat, w końcu to już konkretny wydatek u nas z nagraniem na płyte to 190zł..

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

23 cze 2008, 20:39

Motylku22 nie mogę napatrzeć sie na Twój brzusio.Po prostu jest CUDNY :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

23 cze 2008, 21:18

Motylek22, ale fajowski brzusio!!! :ico_brawa_01: ale chudziutka to ty jestes... zreszta tak jak i osita u ktorej mozna tylko pozazdroscic brzuszka kiedy sie nie jest w ciazy - a to juz prawie polowa za nami...

#ania#, ja za 3 tygodnie bede robila 4d. Lekarzowi pewnie wystraczy i 2d ale pamiatki nikt nie zabierze jak sie nagra na plytke. Ja tez musze placic bo do lekarza chodze prywatnie wiec kazde usg, badania, czy cos innego to kolejne pieniazki. Jak ostanio pytalam o 4d to 200 zl kosztowalo u mnie - z nagraniem na plyte :ico_sorki: :ico_sorki: no ale w takich momentach pieniedzy sie nie liczy.

Ja dzis bylam na zakupkach - 6 nowych bluzek i w koncu upragnione spodnie ciazowe. Juz kiepsko bylo z normalnymi - chodzilma z rozpietym guzikiem :-)

U lekarza hemoglobina z miesiaca na miesiac coraz nizsza wiec lekarz zalecil jedzenie salat i ryb, no magnez mam przypisany. No i mowil zebym zdrowo sie odzywiala - zebym jadla madrze, bo latwo przytyc wiele a to nie pomaga...

Zapomnialam napisac jeszcze ze dzis w autobusie po raz pierwszy mloda dziewczyna ustapila mi miejsce :-) w sumie moglabym stac ale milo az sie zrobilo. Czyli brzuszek juz chyba widac :-D

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

23 cze 2008, 23:02

Motylek- cudnie wyglądasz
W Szczecinie 4d też 200 pln kosztuje z pełnym opisem i płytą. Można też zrobić EKG z czymś tam jeszcze za dodatkowe 100pln :ico_olaboga: W mniejszych miejscowościach ceny 4d to około 180 pln. Fakt, że to tylka uczta dla rodziców, ale może ja w końcu poznam płeć mojego Groszka.
betka, - ale żeś zaszalała na tych zakupach :ico_brawa_01:
do jutra dziewczynki
buziaki

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

24 cze 2008, 10:22

blumek, no fakt jest taki ze dla zdrowia dziecka wystraczy porzadny lekarz i dobry sprzet, albo tylko lekarz ktory na kazdym sprzecie zobaczy to co powinien. Ale to 4d to po pierwsze tak jak pisalas super sprawa dla rodzicow bo moga sobie ogladac dzidzie no ale i pamiatka superowa. A jak ktos placi 100 zl i moze sobie pozwolic na kolejne 100 to chyba warto. Ja zawsze sobie tlumacze ze te dodatkowe 100 zl pojdzie mi na cos co nie jest potrzebne, a pamiatka warta kupna :ico_haha_02: ale to moje zdanie.

A co do zakupow to bylam wczoraj w zwyklym sklepie i te bluzki to poprostu te luzne u dolu rozszerzane, teraz taka moda wiec mamy szczescie ze sa takie w normalnych sklepach. Jedna kosztowala nawet 9zl :ico_haha_01: druga 19zl, ale wszystkie do 35zl. Spodnie tylko drozsze, ale jak ktoras z was ma juz brzuszek i ciezko dopinac spodnie to bardzo polecam kupno spodni - jestem bardzo zadowolona!!! :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość