syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

19 lip 2008, 12:58

WITAJCIE ja mam już mężulka w domciu przyszłam się pożegnać bo w poniedziałek rano jedziemy nad morze do pobierowa mam nadzieję ze nie będzie padać jak wrócimy to się odezwę za 10 dni
całuski dla was wszystkich i dzieciaczków
delicja gratuluje zakupu auta super
kolka ty chyba zwariowałaś ale jak trzeba no to co zrobić
caro ja tez w drugiej ciaży to szalałam jeszcze więcej z ciuchami dla dzidzi i nie mogłam sie opamietać
kolka niezła ta czarna chmura jak z horroru
kari jak krystianek lepiej a jeszcze ta pogoda okropna to nie sprzyja chorobie
hektorka ucaluj kamilka w nosek bidulek :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-07-19, 13:00 ]
mordko a co do kwików to martyna też niezłe decybele nam funduje :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

20 lip 2008, 17:30

no no ale żeście popisały :ico_noniewiem:

Syla miłego wypoczynku Wam życzę :-) :-)

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

20 lip 2008, 21:14

Lał, szalejecie dziewczyny z pisaniem :ico_olaboga: :ico_oczko: Ja tylko przyszłam napisać, że jeszcze żeśmy się nie wybili, jeszcze jestem w pełni władz umysłowych, ale chyba już niedługo... Dziś pojechaliśmy do nich bez Julci, bo właśnie poszła spać. A teściowa nam powiedziała, że bez niej to w ogóle nie mamy po co się pokazywać.... Kochana babcia...
Teraz muszę pozgrywać ciekawsze pliki na płytki i odłączam komputer. I spaaać. Wstaję teraz o 6 :ico_olaboga: . Wiecie, wstyd mówić, ale przy małym dziecku jestem nieprzyzwyczajona do wstawania tak rano :-)
Syla miłych wakacji życzę :-)

Wam dziewczynki też :-) Głaskam brzuszki :ico_ciezarowka: Papapa

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

21 lip 2008, 14:18

cześć
My juz w domku, miałam przywieśc tatuśka ze sobą ale jest jeszcze w Szwecji i dopiero w piatek przyjedzie, bo robote musiał skonczyć.
Ale przywiozłam do siebie mojej koleżanki córke, ma 13 latek i rwie się nad opieką Kamilka wiec ja mam luzik.

caro, jedy masz następne Usg bo niege się doczekać większej dzidzi, no pochwal się brzucholkiem.

Kolka, ty to masz dobrze ja to nie pamiętam jak się spi dużej niż do 8, Kamil to jakiś zegarek ma w sobie albo wtaje o 7 alba o 8. a niraz mu się zdaży ze o 6 już bryka., a chodzi spać o 22, więc powinien do 10 chrapac.

syla75, miłego wypoczynku i żeby tylko pogoda była, bo u nas tak okropnie dzisiaj wieje to nad morzem napewno jeszcze mocniej.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

21 lip 2008, 15:07

hejka kobietki, dziękuję i wklejam fotę naszej fury. Na zdjęciu troszkę ciemniejsza :ico_haha_02:

Obrazek

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

21 lip 2008, 15:10

Kolka pisze:Wiecie, wstyd mówić, ale przy małym dziecku jestem nieprzyzwyczajona do wstawania tak rano


chciałabym tak :-D :-D , mój to codziennie wstaje o 6 tej, mimo,że póżno chodzi spać, ech, ale co tam lepiej się nie przyzwyczjać, bo od grudnia znowu będzie jazda :-D :-D

Hektorka USG miałam mieć 30 lipca, ale przełożyłam na pojutrze, bo chyba mężulek będzie musiał wyjechać, a bardzo chciał isć ze mną :-) ...no i ciągle nie mogę sobie zdjecia brzucholka zrobić :ico_wstydzioch:

ale jak dzidzia mnie kopie mówię Wam aż miło :-)

[ Dodano: 2008-07-21, 15:11 ]
Delicja no no niezła fura :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , cieszę się razem z Wami :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

21 lip 2008, 15:14

no i zdjęcie jeszcze z internetowego ogłoszenia, wybaczcie :ico_sorki: ale jak sobie zrobię sesję to wam wkleję :-D

poza tym u nas ok, emocje opadły, mąż się wychwalił, furą już wszędzie, niektórzy się cieszą, inni zazdroszczą :-D właściwie to samochód kupili moi rodzice, teściowie nie dołożyli nawet grosika, ba nawet musieliśmy dawać teściowi na paliwo, żeby nas zawiózł obejrzeć samochód 20 km za Lublin :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: szok normalnie. No i oni też już swój będą sprzedawać i próbują wszędzie się zapożyczyć, zeby tylko lepszy od naszego kupić. Już 2 pożyczki łatwią i jeszcze od kogoś z rodziny okolo 5 tys chcą pożyczyć :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: popieprzyło ich :ico_puknij: ale w nonono to mam.

Oleńka ok, nagle naleciało ją na chodzenie, ale nie sama :ico_nienie: choć potrafi. Podchodzi do mnie na kolanach, bierze mnie za rękę i ciągnie :-D komicznie to wygląda. No i wózku nie chce jeździć, tylko chce iść. Oczywiście tam, gdzie nie można (ulica, krzaki) heh. Z jedzeniem w porządku, oszukuję ją troszkę, bo dodaję odrobinkę jej kaszki do żarcia, ale to nawet lepiej, bo mleka już pije bardzo maluśko, a w kaszce też jest wapń :) z kupką w porządku. Oleńka je już prawie wszytsko. Wczoraj nawet zjadła troszkę budyniu na krowim mleku :ico_szoking: i ani jednej krostki :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-07-21, 15:20 ]
caro ja też tęsknię za tymi kopniaczkami. :ico_haha_02:
kolka moja Ola śpi ze mną do 10 :-D :-D :-D

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

21 lip 2008, 22:52

Cześć dziewczyny :-D
Nie ma kto klikać na TT, wszystkie zajęte no ale właśnie takie są uroki lata i wakacji, nie ma czasu na kompa, ale nadejdą jesienne dni i znów nas będzie dużoooo, przy najmniej taką mam nadzieję.
U nas wszystko po staremu, Krystiano taki rozrabiaka maly. Ze spaniem nie mamy odpukać większego problemu, w dzień śpi dwa razy a wieczorkiem spać idzie koło 20-21 i śpi czasem, aż do 9.30 :ico_szoking: pod warunkiem, że ok 5.00 dostanie butlę z mlekiem. Usypia sam, po prostu wkładam go do łóżeczka i wychodzę z pokoju. On się troszkę powierci, pogada sobie, a później zasypia, na szczęście nie muszę go lulać jak Karinę :ico_sorki: . Powolutku przygotowujemy się do wyjazdu :ico_brawa_01: nad morze, muszę jeszcze jakieś zakupki porobić i pod koniec tygodnia zacząć się pakować. Nie wiem jeszcze dokładnie kiedy wyjeżdżamy, zależy jaka będzie pogoda i jak szybko mężulek skończy to co ma pozaczynane w pracy.
DELICJA - super samochód, my mamy też taką Vectre tylko combi i jesteśmy strasznie zadowoleni z tego autka :ico_brawa_01: Twoich teściów nie rozumiem, no ale jak sama piszesz nie ma co się nimi przejmować, w końcu to oni będą spłacać te kredyty :ico_puknij: .
SYLA - odpoczywaj i ciesz się mężusiem :-D
KOLKA - dużo cierpliwości i wytrwałości przy zbiorach wiśni :ico_oczko:
CARO - ja też czekam z niecierpliwością na zdjęcie maluszka, kurcze a kopników też zazdroszczę... ech nie zapomniane to uczucie :ico_brawa_01:
HEKTORKA - super, że masz Nianię :ico_brawa_01: odpoczniesz sobie troszkę
Dobra zamykam spać jutro wybywam na cały dzień z domku :-D, ale zajrze wieczorkiem, tak że pisać dużżżżżżoooo, żebym miała co czytać.
Buziakiiiiii paaaaaaaa

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

21 lip 2008, 23:43

no właśnie ja też bym chciała poczytać a nie mam co :ico_placzek:
kari ale Ci zazdroszczę tego morza, może za rok i my się wybierzemy :-)

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

22 lip 2008, 09:07

delicja pisze:kari ale Ci zazdroszczę tego morza


a ja jakoś dziwnie nie :-D :-D , nie wiem czemu :-D :-D

a tak serio to pogoda do nonono, na plaży wylegiwać mi się nie chce, tylko spacery promenadą...ale tak to jest ludzie zjeżdżają nad to morze, leżą nawet jak pada :ico_haha_01: , a człowiek jak tu mieszka to nic specjalnego tu nie widzi :-D

no jutro już zobaczymy dzidzię, ale nie mogę się doczekać :-) :-) , ciekawe czy pokaże co ma między nóżkami :ico_haha_01:

Delicja jak ja nie lubię takich ludzi jak twoi teściowie, zastaw sie a postaw się :ico_puknij:

Kari a gdzie wy wogóle wędrujecie?

Dziewczyny normalnie w szoku jestem ile te wasze dzieci śpią :ico_szoking: , a mnie się tafił taki ranny ptaszek :ico_noniewiem: , a dzisiej to obudził sie o 5 tej :ico_noniewiem:

Ciekawe jak tam Mróweczka po USG...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość