Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

03 lip 2008, 11:10

heloł egzaminu nie miałam bo pan profesor sie nie zjawił. Czekałam na niego półtorej godziny. :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Alicjia biegała po korytarzu w instytucie i rozśmieszała innych studentów. wkońcu zebrałam się do domu bo zaczynała już płakać.

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

03 lip 2008, 11:19

Ewcik, ach ci profesorowie... szkoda slow, ale niestety tak juz z nimi bywa...

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

03 lip 2008, 11:32

Hej!! Witajcie w gorący słoneczny dzień, pogoda iście na plażę, ale ja w domku, Karol spi już, rano spacer zaliczony, teraz będziemy czekać aż się schłodzi troszkę i cień będzie w piaskownicy :-D

Miłego dnia babeczki!!!

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

03 lip 2008, 14:04

Sikorko my podobnie - na naszej piaskownicy cień pojawia się tak po 16 :ico_haha_01:

Ewcik chyba by mnie szlak trafił na twoim miejscu :ico_zly: Wymagają od studentów punktualności, a sami lecą w kulki ... Myślą, że tytuł im na wszystko pozwala :ico_zly:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

03 lip 2008, 14:09

Musze wam sie pochwalic, zaliczylam prawo :) czyli sesja zaliczona - wrzesnia nie bedzie :) :-D

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

03 lip 2008, 14:12

doris ty zdolna kobieto - brawo !!!

Masz teraz 3 miesiące wakacji :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

03 lip 2008, 14:21

kamizela, wkurwiłam się, podobno to nie pierwszy raz kiedy nie pojawił się na konsultacjach. Najgorsze jest to że za tydzień są ostatnie w tej sesji, a potem to już wrzesień....

doris, gratulacje zaliczonej terminowo sesji

Alicja śpi już 2godziny, dostała kataru na szczęście nie mocnego, mam nadzieję że sie na mocniejszy nie rozwinie. Lecę jakiś obiad naszykować, zupełnie nie wiem co zrobić

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

03 lip 2008, 14:26

Ewcik, zdrówka dla Ali

a moje zaliczenie to czysty przypadek :) Głupi ma szczęście i tyle :P

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

03 lip 2008, 15:06

hejka,,,ja juz napracowana siedze w domciu....wlasnie gadalam z mama i chyba siostra z bratem mnie odwiedza w lipcu na 2 tygodnie...spoko...moze uda sie gdzies wyskoczyc z A. sam na sam!

pracy duuuuuzo...matko jak mnie kregoslup boli :ico_olaboga: ....ale jeszcze 3 razy i 5 dni przerwy :-D

Ewcik,nie dziwie sie ze sie wkurzylas,kpina jakas chyba....nie kazdy ma w planach we wrzesniu ganiac za profesorkiem przeciez! :ico_puknij:

Doris,a Tobie gratuluje ze sie udalo,fartem czy nie-niewazne!zaliczone i z glowy!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ach pogoda u nas kosmiczna dzis,przed chwilka grad a teraz slonce :ico_noniewiem: ...czyli kisimy sie w domu.....Maya spi jeszcze....nie wiem o ktorej zasneli..hmmm :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-07-03, 15:08 ]
aha i dodam ze sudocrem caaly sie dopral!!!!!....czyli rada dla wszystkich na przyszlosc to 60 stopni+ persil....i wszystko sie dopierze :-D :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

03 lip 2008, 16:52

Hej!
Glizdunia ale chyba zagraniczny persil...bo te nasze proszki to tylko nazwę mają...ja mam niemiecki i też zupełnie inny niż kupiony tu...
O, byłoby miło w tym wrześniu...muszę tylko sprawdzić ile mam jeszcze urlopu, jak wyglądają przeloty i jak to zorganizować wszystko...

Ewcik ja bym pękła ze złośći...człowiek się przygotuje, nastresuje, wybierze, czeka...ech......kopnąć w nonono tylko...

Doris gratulacje!!!!!!!!!!!!!!! życie jest piękne nieprawdaż??? i rowerowanie podziwiam...super! ja mam zamiar zacząć, ale ciągle mi brak pierwszego razu :ico_haha_01: może dziś??????

Pati widzisz, dobrze, że zjadł...pewnie już głodny był, a nic innego mu nie wchodziło...Można tez kisiel dać, ale to mało pożywne...ale jak dodasz żółtko, to i to zjeść powinien. No co do spotkania to ja nadal w kropce...zobaczymy jak będzie. Bo wiesz...moja to wszystko zaraz łapie...wolałabym nie ryzykować...a jeśli nie przyjedziemy...to...może jakoś we 3 z Anzą się umówimy? i tak chcę do nich pojechać na ten ich urlop...to jak?

Kamizela to chociaż trochę odpoczniesz, jak babcia będzie spacerować..hihihi...

a u mnie uwaga...cała noc przespana!!!!!!!!!!o północy płacz...ale zignorowany przez nas...potem była cicho, więc spaliśmy w 2pokoju, żeby przypadkiem kładąc się jej nie przebudzić. I dopiero przed 7poszłam jej dać mleko!!! rewelka...czuję się jak młody Bóg...
U nas dziś żar z nieba.................idę się wykąpać...do jeziorka...tylko ludzie uciekną na mój widok... :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-07-03, 16:55 ]
Kamizela, spoko...mogę Cię zabrać!!! :ico_oczko: sama nie wiem, czy mi się to uda, ale bardzo bym chciała...

Glizdunia, zapomniałam pochwalić Maycię...ale ona pędzi w tym rozwoju...niech mnie...

dobra, spadam póki młoda śpi...i ledwo zaczęłam się odzywać do J to znów mnie wkur...nie chcę go!!! znów tylko tenis w tv, korty...nonono! a piaskownica dalej nie gotowa...chyba sama to zrobię, bo krew mnie zalewa!!!
idę, bo zacznę smuty to się nakręcę i znów awantura będzie.
do wieczora, pa!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości