donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

11 gru 2010, 09:23

witam :)


u nas pada śnieg i wije , także posiedzimy w domu,

ja też Szymkowi wszystko daje (prócz grzybów) , choć nie wszystko je, nowych rzeczy nawet nie chce próbować, zawsze zostawiam go samego z czymś i wtedy jakoś spróbuje i albo zje albo nie, zup to w ogóle nie chce jeść :ico_noniewiem: ,

manenka jak się czujesz? lepiej?

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

11 gru 2010, 09:55

witajcie
my nadal siedzimy w domku..milenka ma nadal katarek ale na szczescie nie ma goraczki..ale chyba sie przejade do lekarza jak P wróci z pracy zeby ją osłuchał :ico_sorki: :ico_sorki:

manenkano wlasnie jak tam sie czujesz?? jak ten czas leci juz prawie na koncówce jestes :ico_oczko:

ja nie daje sie zwariowac jesli chodzi o jedzenie- Mielnka je to co my..no ale grzyby sa ciezkostrawne wiec po co mam ją meczyc

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

11 gru 2010, 11:51

my byliśmy na małych zakupach, teraz Szymek ogląda bajki,
..ale chyba sie przejade do lekarza jak P wróci z pracy zeby ją osłuchał :ico_sorki: :ico_sorki:
c
u Was w soboty czynne? bo u nas nie

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

11 gru 2010, 13:59

dla mnie najważniejsze było, żeby była możliwość regulowania do pozycji prawie leżącej, bo dużo jeździmy i często w nim śpi. a w tym Chicco widzę,że nie ma tej regulacji, więc u Nas by nie wypalił
na zdjęciach nie jest pokazane ale wyczytałam gdzie indziej i dzwoniłam tez do sklepu niedaleko nas to mówią ze sie rozkłada do pozycji leżącej. Mamy w planach podjechac i posadzić w nim Emi

Co do grzybów to ja tez specjalnie nie daje. Pare razy jadła np mieso z sosem gdzie w sosie były pieczarki ale niektórzy uważają że pieczarki to nie grzyby :)
A tak poza tym to Emi je w sumie juz wszystko to co my jemy
Ok,dlatego kobitki!!!!! NIE DAJMY SIE ZWARIOWAC!!!!
:ico_respekt:

manenka
spoko ten fotelik i widze ze ma regulowana wysokośc pasów czego u nas nie ma bo my mamy ten 0-18kg :( tylko ten wasz tez jest do 18kg a ja chce juz kupic jakis taki zeby starczył do konca i nie było potrzeby juz kupowania:)
Jak dzwoniłam do sklepu to u nich kosztują prawie 600zł a na allegro w 300 sie zmieścisz z przesyłką :ico_szoking:
zup to w ogóle nie chce jeść
u na sodwrotnie zupy to uwielbia, tylko ja robie jej takie geste
u Was w soboty czynne? bo u nas nie
są w przychodniach dla paru osiedli dyżury popołudniowe od 18- 6 rano oraz w weekendy i święta wiec u Marci chyba też bo to jedno miasto :)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

11 gru 2010, 15:00

Szymek zasnął, ja skoczę na moment do tesco,
spoko ten fotelik i widze ze ma regulowana wysokośc pasów czego u nas nie ma bo my mamy ten 0-18kg :( tylko ten wasz tez jest do 18kg :)
ten nasz jest do 25kg :-)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

11 gru 2010, 15:00

są w przychodniach dla paru osiedli dyżury popołudniowe od 18- 6 rano oraz w weekendy i święta wiec u Marci chyba też bo to jedno miasto :)
dokładnie tak..Milenka narazie spi ale P i tak nie ma, jak wstanie to jade bo kaszel powoduje wymioty :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

11 gru 2010, 15:15

hej hej
witam po nocce, az jestem :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: mega, bo Dawid poszedl wczoraj spac kolo 22 awstal dzisiaj o 12.45, nie budzilam go, teraz nie mamy drzemki, no ale maz jest i chyba bedzie caly nastepny tydzien bo zapowiadaja sniegi i mocno na - takze ciesze sie ze bedzie ale z czego bedziemy zyc to nie wiem, bo wyplata bedzie moooocno uszczuplona :ico_placzek:

manenka no wlasnie, jak sie czujesz?? jaki brzuszek masz? pokaz jakies zdjecia nowe, bo jestem baaardzo ciekawa :-D no i jak tam synek??

jesli chodzi o fotelik to ja mam jakis uzywany od kolezanki kuzynki meza :ico_haha_01: i on jest do 24 kg, jestemz niego zadowolona, rozklada sie tez i Dawidkowi widze ze jest w nim wygodnie. poprzedni fotelik byl do 18 ale juz od dawna widzialam ze malemu jest w nim ciasno takze zrobilismy dobra i darmowa zamiane :-D

u nas sypie jak cholera :ico_noniewiem:

Asia, Marta wczoraj moj maz byl w Kraku tirem, dzwonil i mowil ze w zyciu nie widzial takiego sniegu jaki tam u was padal :ico_olaboga:

ps. moze grzyby sa ciezkostrawne ale ja sie takimi i innymi pierdolami nie przejmuje, brzuszek dziecka musi sie do kazdego jedzenia przyzwyczaic i ja daje absolutnie wszystko to co my jemy :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-12-11, 14:16 ]
Marta oby sie nie przemienilo w chorobsko, zdroweczka zycze dla panienki Milenki :-D :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

11 gru 2010, 16:14

a u nas pada deszcz :ico_puknij: , sama chlapa :ico_zly: ,
jak Szymek wstanie to pojedziemy do szwagierki i wrócimy na kąpiel :-)

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

11 gru 2010, 17:02

dokładnie tak..Milenka narazie spi ale P i tak nie ma, jak wstanie to jade bo kaszel powoduje wymioty
Marta to staraj sie jej psikać do nosa i odciągać ten katar bo pewnie spływa jej do gardła i stad te wymioty. Macie fridę albo katarek?
Asia, Marta wczoraj moj maz byl w Kraku tirem, dzwonil i mowil ze w zyciu nie widzial takiego sniegu jaki tam u was padal
no masakry śniegowej to jeszcze nie ma ale wczoraj troche padało i dzisiaj też

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

11 gru 2010, 19:57

Marta to staraj sie jej psikać do nosa i odciągać ten katar bo pewnie spływa jej do gardła i stad te wymioty. Macie fridę albo katarek?
mamy mamy staram sie jak najczesciej odciagac..ale wrzasku jest przy tym :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-12-11, 19:01 ]
osłuchowo jest ok, gardełko tez nie czerowne wiec tylko ten cholerny katar :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość