mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

05 sty 2009, 13:18

ciotka gapa sto lat dla Majuni i sto lat dużo prezentów usmiechu na twarzy i wszystkiego o czym marzy dla Mirusia Amelka z mama :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

05 sty 2009, 14:00

u nas pilot tez jest w obsludze ale na razie wystarcza "kulawy pilot" tzn wyciagam baterie ale jak majka widzi inne piloty to zaraz placze jak jej zabieram a ostatnio polubila podchodzic do dekodera i sobie programy przelacza

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

05 sty 2009, 15:01

My wróciliśmy ze spaceru-długo byliśmy i najpierw się śmiał z Pumy, bo się w śniegu tarzała, a w drodze powrotnej już u taty na rękach z płaczem...

ja nie przypinałam Go szelkami choć wzięłam je ze sobą, ale ładnie siedział, kocykami Go opatuliłam, bo nie mamy śpiworka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

05 sty 2009, 15:38

a nam sie znowu udalo zrobic kupke do nocniczka mozna powiedziec ze byly 4klocki w tym jeden plastikowy :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

05 sty 2009, 17:03

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A tu Kuba omijał szlaban na wale i się wywalił :ico_haha_01: ale Gabrielem tak obrócił, że jeszcze miał dużo śmiechu, a nic mu się nie stało
Obrazek

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

05 sty 2009, 17:39

Z dzisiejszego spacerku na saneczkach!!!! :-)
Obrazek
Obrazek
A teraz z roczkuy ale jakosc taka se :ico_wstydzioch:
Tort ze swieczka:
Obrazek
Z moim szwgrem:
Obrazek
z Siostrą na kolanach i z jej córką a Kamilka chrzestną:
Obrazek
U siostry na kolanach opycha sie tortem: :)
Obrazek
Z ukochanym tatą na opach:
Obrazek
Wiecej i lepszych zdjęć bede miała od koleżanki to wkleje.
:ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-01-05, 16:50 ]
Fintifluszka pisze:ja nie przypinałam Go szelkami choć wzięłam je ze sobą, ale ładnie siedział, kocykami Go opatuliłam, bo nie mamy śpiworka


Ja w ostatniej chwili wymatowałam szelki z krzesełka do karmienia i zamontowałam do sanek i śpiworka i poszliśmy cieszył sie bardzo i oglondał do okoła ale tak po ok40 minutach zaczoł juz marudzic wiec wracalismy pomalutku do domku w sumie byliśmy 1h . Jednak jak przyszlismy to Kamcio był troszke zmarzniety bużka i raczki lody. A rekawiczki miał hymm :ico_puknij: wiec opatuliłam go w kocyk zrobiłam herbatke z cytrynka i miodem i przytuliłam go do siebie i tak siedzielismy z 30 min. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

05 sty 2009, 19:09

iwona83 pisze:mozna powiedziec ze byly 4klocki w tym jeden plastikowy

:ico_smiechbig::ico_smiechbig::ico_smiechbig: hehe

A ja widzę u nas kolejne ząbki gotowe do wyjścia,nie przebiły się ale widać że nie długo, leż czasu wychodzą sporo

[ Dodano: 2009-01-05, 19:44 ]
Justyna, Assik super zdjęcia, widać że chłopakom się śnieg podobał.

Artur już rozrabia w łóżeczku, nie mam siły dzisiaj się jeszcze z nim bawić i usypiać, bryka więc najedzony i wykąpany a ja idę na Top Gear :ico_oczko:
Spokojnej nocki Kochane, do jutra

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

05 sty 2009, 21:56

Majka tez poszla spac ale dzisiaj zmeczona byla bo pojechalismy do znajomych i tam sie troszke wybawila

Assik i Justyna super fotki ale mi szkoda tego sniegu mam nadzieje ze sie jeszcze utrzyma do lutego :ico_sorki:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

05 sty 2009, 22:22

Asikk pisze:ale teraz to on woli nasze tel. bo tamtensię nie świeci

To Ula też woli nasze bardziej, zwłaszcza mój jej przypadł do gustu ;-)
a nam sie znowu udalo zrobic kupke do nocniczka mozna powiedziec ze byly 4klocki w tym jeden plastikowy :ico_smiechbig:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i :ico_brawa_01: za pomysłowość :ico_oczko:
Fintifluszka, fajne zdjęcia, na tym jednym, gdzie jesteś obok, Gabriel jest bardzo do Ciebie podobny.
Asikk, zdjęcia z saneczek super, ale te z urodzin mało wyraźne, czekam na lepsze :ico_oczko:

My też dzisiaj byłyśmy na spacerku, dość krótkim, poszłyśmy nakarmić łabędzie i kaczki, a potem wyjęłam Ulę i postawiłam na śniegu, była bardzo zdziwiona i bała się poruszyć, stała tak chwilę rozglądając się dookoła, aż w końcu odważyła się zrobić krok i upadła na buziaczka, ale był płacz. Szybko ją powycierałam i poszłyśmy do mojego taty się rozgrzać :-)

Jarek mi przed chwilą uruchomił wifi w kompie i mam już neta działającego. Moja rodzinka śpi, Ula zasnęła po 20, a Jarek teraz się położył zmęczony po całym dniu. Ja chyba też zaraz wezmę prysznic i lulu.... ciągle źle się czuję i te oczy mnie pieką.
Zaraz wkleję Wam kilka fotek ze spacerku :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

05 sty 2009, 22:28

Kuba robił tatuaż-nie umówiony, więc dużo więcej dziewczyna zapłaciła, a nie skończył jej, bo tu stękała z bólu i nie dała rady...

Aga dawaj zdjęcia

Gabriel dopiero zasnął :ico_olaboga: razem z mamą na zmianę próbowałyśmy różności, żeby Go uśpić...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość