Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

03 mar 2008, 19:38

Jestem na sekundke z Nicolinka na rekach pozniej napisze wiecej i wkleje foteczki buziaki dla was paa

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

03 mar 2008, 19:43

ahoj!
Iza ... :509: :509: :509: nawet nie wiesz jak sie ciesze ... GRATULUJE I TOBIE I MEZOWI :-D dziwne :ico_noniewiem: ale nie bylam zdziwiona,ze jestes w ciazy ... w szoku owszem , takim calkowicie pozytywneym... przeciez to byla kwestia czasu ... i to juz 5 tydzien :ico_brawa_01: trzymam kciuki za ciebie i za fasolke/ lub groszka/ i oczywiscie brawa dla Matiego za postepu w usamodzielnianiu sie :ico_haha_01:
Iwonka ... no wkoncu sie pojawilas:) ... brawa dla Luliego za dyskusje :-D
Justynka ... zdrowka zycze ! ciesze sie , ze wyjazd sie udala ... ah i ja bym sobie tak polotkowala z psiapsiolka z lat szkolnych ... jestem pewna,ze nawet etraz znalazlybysmy wspolny jezyk :ico_haha_01:
Basiu ... slicznie Asia wyglada :ico_oczko: Mala Dama :) trzymaj sie kochana !!!
Maggie ... :ico_szoking: ale takiego antosia jeszcze nie widzialam ... usmiechniety jakos tak inaczej niz zwykle ( mam na mysli zdjecia , ktore tu prezent.) i z przepiekna czuprynka .... cudowne foto :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-03, 18:46 ]
Kristi pisze:Jestem na sekundke z Nicolinka na rekach pozniej napisze wiecej i wkleje foteczki buziaki dla was paa


czekamy na fotki jak tylko znjadziesz chwile
:ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

03 mar 2008, 20:17

Maggie, ale Tosiaczek ma cudowne zdjęcie w podpisie :ico_brawa_01: diem, ma rację takiego go jeszcze nie znałam .... może to dlatego że nasze bobasy wyrastaja z niemowlęcego wyglądu .....

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

03 mar 2008, 20:28

hej baboski
diem sliczna fota w avatarku .....jejku jaki kurosh jest przystojniak ...mniam ....jakbym miala paredziesiat latek mniej to bym sie chciala z nim umowic hihi ...
diem izus sliczne suwaczki ....kiedy to bylo co ...jak mialysmy wszystkie uwaczki ciazowe...i odliczalysmy dni......cale wieki temu a teraz mamy malych negpcjatorow i wymuszaczy w domu
aginko ...ciesze sie ze prezent i imprexzka dla taty wypalily...to milo tak sie spotkac z rodzin ka
my swieta spedzamy tez rodzinnie i to dosyc sporo nas bedzie bo prawie 15 osob ....tesciowa wszystkim na gwiazke sprezentowala wyjazd do ciechocinka na swieta ....tak sie ciesze..bedzie juz cieplo bedziemy spacerowac ....odpoczniemy ...bez szykowania i bieganiny ....super .....uwielbiam swieta i cale przygotowania wczesniej ale teraz jakos bedzie tak inaczej ...fajniej ...jejku jak my dawno gdzies nie bylismy tak na dluzej :ico_olaboga:
moj wlasnie probuje zasnac ...ale cos ostatnio to dlugo trwa bo ma wyciagniete szczebelki z lozeczka ( wyrwal rame wiec musielismy zakleic tasma drzazgi i juz nie da sie wlozyc szczebelkow)i wychodzi bawi sie po ciemku .... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ostatnio nawet zamknal sobie drzwi i dopiero pote wlaczyl sobie swiatlo( w domu mamy wlaczniki na jego wysokosci )
mowie wam maly jest zadymiasz ze hej ....potrafi nawet w nocy jak sie przebudzi przyjsc do nas :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: lece bo znow spaceruje po pokoju
buziaki dla smykow

[ Dodano: 2008-03-03, 19:30 ]
no antos jakis taki dorosly nie?:)

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

03 mar 2008, 21:20

Dziekuje dziewczynki za komplemenciki odnosnie zdjecia Asiuli :-)
Wlasnie mi zasnela, spala mi znowu w ciagu dnia niecala 1h ...

ja zrobilam dzisiaj EKG i RTG serca. Mowie Wam, trzeba miec ogromne zdrowwie zeby chorowac! co jaki maja haos w naszych szpitalach to az szkoda slow :ico_olaboga:
No ale juz mam wszystko i teraz tylko czekac do czwatrku i jade na klinike a w piatek operacja, modle sie tylko zebym tej @ nie dostala... :ico_sorki: , ale jestem dobrej mysli, i pewnie z tych nerwow nie dostane :-)

Maggie, sliczne zdjecie Antosia!! Chyba mu wloski urosly? :ico_brawa_01:

Kristi, :ico_brawa_01: super zdjecia w podpisie Nicolki i Marcusia

A my swiata pewnie spedzimy w malym gronie czyli: ja, Asia. moi rodzice, bret i moi dziadkowie. Przez ta moja operacje, to nawet nie myslelismy o swiatach jeszcze ...

[ Dodano: 2008-03-03, 22:49 ]
Dziekuje dziewczynki ze jestescie, kazdej z osobna :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-03-03, 22:50 ]
Dobrej nocki :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

04 mar 2008, 08:30

Dzien dobry z ranca..
Wczoraj cos z TT nie dzialalo byl serwer przeciazony i nie mialam jak wejsc.. :ico_noniewiem: Ale jestem dzisiaj,moje dzieci spia,Nicole od wczoraj wieczorka sobie spi zasnela o 21 30 i ciekawe kiedy sie obudzi moze w kazdej chwili,a maly moj Marcus to juz wypil mleczko,a teraz probuje zasnac juz prawie spi :ico_oczko:
U nas snieg spadl dzisiaj w nocy,ale go malo jest i zimno jest.brrr :ico_chory:
Pozatym nocka minela nam ok,to juz druga nocka z rzedu jak malutki wypije mleko do godzinki 24 00 (0 00) :-D i pozniej spi i dopiero budzi sie na jedzenie o 6 00 - 7 00 :ico_oczko: takze niemoge narzekac.. Wczoraj Nicole miala jakis zly sen,bo spala i naraz slysze jej placz ja wchodze do pokoju a mala siedzi na lozku i placze moja kochana biedasinka to byl tylko zly sen,a drugi raz nad ranem kolo 4 00 ta sama sytuacja byla.. teraz mala spi na szczescie spokojnie :ico_oczko:
A kapiel Marcuska ..
Maly spal jak chcialam go wykapac.. owszem byl troche obudzony ale pozniej zasnal i ja go rozbudzilam jak malego robieralam.. i tak plakal ze szybko kapiel zakonczylismy..ciekawe jak bedzie nastepnym razem podczas kapieli tym razem juz go nie bede rozbudzac i pozwole spac :ico_oczko:

Maggie sliczny Antos w podpisie :ico_brawa_01: a te wloski takie dlugie to fakt ja tez takiego Antosia nie widzialam jeszcze :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Basia dzieki za mile slowka,ty masz tez super fotke Asi w podpisie te kucyki sa takie slodkie :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Iwona super pomysl tesciowej z tym wyjazdem :ico_brawa_01: Odpoczniesz i bedzie fajowo :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Diem juz wklejam fotki na zyczenie :ico_oczko: :ico_haha_02:

To Marcus placzacy przy pierwszej kapieli :ico_oczko: :
Obrazek

A to moje Kochane Dzieci :
Obrazek

A to Marcus :
Obrazek

A to Nicole :
Obrazek

Ok jeszcze jak Marcusek sobie spi :ico_oczko: :
Obrazek

Zycze wam milego dnia,my jestesmy dzisiaj w domku,niema spacerow bo za zimno na dworze.. ja wczoraj bylam pracowita wszystko popralam,zmienilam posciel..a dzisiaj odpoczywam bo zmeczona sie czuje :ico_wstydzioch: Ok wpadne pozniej jak dzieci drugi raz beda spaly bo wtedy na spokojnie moge popisac buziaczki dla waszych najwiekszych skarbow paaa

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

04 mar 2008, 09:26

Kristi, cudne zdjęcia
niesamowite jaki Marcusek jest grzeczny..Mały spioszek.....mati nigdy mi tak nie spal jak byl mały......wlasciwie to spal bardzo mało..mam nadzieje ze drugie dzeicątko bedzie spokojniejsze

dziewczynki termin mam na 1 listopada...prawdopodobnie bede miala cesarkę bo cos tam jest z szyjką i dlatego sie nie chce rozwierac( tak bylo z Matim), i umówilam sie juz z lekarzem ze w razie czego jak nie rodze wczesniej( choc pragne urodzic naturalnie) to cięcie bede miala najpózniej 31 pażdziernika...
dziekuje jeszcze raz za gratulacje.kochane jestescie

Barbara, i ja trzemam kciuki zebys nie dostala
a ja w swieta zostane chrzestną u znajomych córki....wlasciwie to są znajomi marka..ja ich niespecjalnie lubie...nie wiemczemu ale poprosili mnie zebym zostala chrzestną......nie odmówilam bo w sumie dziecku sie nie odmawia..ale mam mieszane uczucia.....czemu mnie wzięli?/ nie mieli pewnie kogo

iwonka no to tesciówka zaszalała..ale bedziecie miec super swięta!!!!

diem, a ty jak sie czujesz??? dawaj tu szybko jakies fotki brzuszka!!!

wczoraj to mi podmienili synka..spal do 8. 30..potem na spacerku byl taki grzeczny ze szok..w domu spal 3 godzinki....pojechalismy po poludniu na zakupy i grzecznie siedzial w samochodzie :ico_szoking: ..wróclisy i szybko zasnął... :ico_szoking: szok...gdzie jest moje dziecko???
ale dzis juz synek powrócil i pobudka byla przed 7

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

04 mar 2008, 09:37

Kristi, przesliczne zdjecia :ico_brawa_01: , pamietam, ze moja Asia to dosc dlugo plakala w wanience :-)
Ale masz Aniolka z tego Twojego synka, mnie Asia nigdy tak nie przespala nocy, na poczadku to chcala cyca co 1,5 - 2h :ico_szoking:

iza pisze:wczoraj to mi podmienili synka..spal do 8. 30..potem na spacerku byl taki grzeczny ze szok..w domu spal 3 godzinki....pojechalismy po poludniu na zakupy i grzecznie siedzial w samochodzie :ico_szoking: ..wróclisy i szybko zasnął... :ico_szoking: szok...gdzie jest moje dziecko???


Izus, tez bym chciala zeby mi chociaz na chwilke Asie podmienili :ico_oczko: , ostatnio to ma takie napady zlosci ze szok :ico_olaboga: , a ja (chyba przez te nerwy), mam do niej wtedy bardzo malo cierpliwosci :ico_placzek:
A jesli chodzi o spanie w dzien, to spi mi niecala 1h ostatnio, a i w nocy spi tak sobie, ale to jest glownie wina tego, ze Asia urzywa jeszcze smoka do spania, i jak jej wypadnie to krzyczy, i nie umiem jej odsmoczyc :ico_zly:

[ Dodano: 2008-03-04, 08:38 ]
Iza, :ico_brawa_01: za suwaczek ciazowy

A tak wogule to wypadaloby zebym powiedziala Wam dzien dobry! :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-03-04, 10:38 ]
cos sie dzieje ostatnio z TT :ico_noniewiem: , bo albo nie dam rady na nie wejsc, albo zdjecie i suwaczek przesuwa mi sie bardzo na dol...

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

04 mar 2008, 12:01

dzieńdobry wszystkim :ico_haha_01: :-)

Iza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za suwaczek :-D

Ada je serek jest cała umorusana :-D ale co tam niech się uczy sama jeść :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

04 mar 2008, 13:41

Maggie ... :ico_szoking: ale takiego antosia jeszcze nie widzialam ... usmiechniety jakos tak inaczej niz zwykle ( mam na mysli zdjecia , ktore tu prezent.) i z przepiekna czuprynka .... cudowne foto :ico_oczko:

Dzięki diem hehe, ano może dlatego ze włoski my urosły, ma świetną czuprynkę na środku :ico_haha_01:
może to dlatego że nasze bobasy wyrastaja z niemowlęcego wyglądu .....

To też napewno Aginko
my swieta spedzamy tez rodzinnie i to dosyc sporo nas bedzie bo prawie 15 osob ....tesciowa wszystkim na gwiazke sprezentowala wyjazd do ciechocinka na swieta ....tak sie ciesze..bedzie juz cieplo bedziemy spacerowac ....odpoczniemy ...bez szykowania i bieganiny ....super .....uwielbiam swieta i cale przygotowania wczesniej ale teraz jakos bedzie tak inaczej ...fajniej ...jejku jak my dawno gdzies nie bylismy tak na dluzej :ico_olaboga:

Iwonko no to super, milusio ze strony teścioówki :ico_haha_02:
Basieńko my też trzymamy kciuki żebys @ nie dostała, dobrze że masz wszystkie badania juz za sobą :ico_brawa_01:
Dziekuje dziewczynki ze jestescie, kazdej z osobna :ico_buziaczki_big:

A my dziękujemy Tobie :588:
Kristi Ty to masz fajnie z tymi Twoimi małymi śpioszkami, zarówno Nicole jak i marcus fajowo śpią.
Ślicznołsciowe foteczki...cudowna ta fotka jak Nicosia głaszcze po główce Marcusa :ico_oczko:
Iza pisze:wczoraj to mi podmienili synka..spal do 8. 30..potem na spacerku byl taki grzeczny ze szok..w domu spal 3 godzinki....pojechalismy po poludniu na zakupy i grzecznie siedzial w samochodzie :ico_szoking: ..wróclisy i szybko zasnął... :ico_szoking: szok...gdzie jest moje dziecko???

Mówię Ci ze poprostu matuś doprasta do roli starszego braciszka :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:
justyna25 pisze:Ada je serek jest cała umorusana :-D ale co tam niech się uczy sama jeść :ico_oczko:

Antoś też ostatnio tylko siam i siam :-D
Barbara pisze:A tak wogule to wypadaloby zebym powiedziala Wam dzien dobry! :ico_wstydzioch:

mi się zapomniało :ico_wstydzioch: takze DZIEŃDOBEREK

A mnie na dzisiaj zaprosiła kumpelka na kawkę, taże zaraz budze niunia i zmykamy :ico_oczko:

Ciekawe co tam u Ani...?

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość