Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

05 lut 2008, 14:13

Rzeczywiście coś tu dzisiaj pustki na lutówkach :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Ale to chyba przez tą pogodę. Dzisiaj jest ślicznie i cieplutko na dworze. My właśnie wróciłyśmy ze spacerku. Byłyśmy w piaskownicy i na chuśtawce. I było dużo dzieci a Asia uwielbia inne dzieci. Cały czas biegała za nimi, przytulała sie do nich, chwytała za ręce i psuła im babki.

A inne dzieci to też chyba Asie lubią, bo np. ostatnio w kościele byliśmy na mszy dla dzieci i na 'przekażcie sobie znak pokoju' do Asi ustawiłą sie kolejka chyba ze 20 dzieci i wszystkie ją chwytąły za rączke. Przez całą msze zresztą też co chwile jakies dzieci przybiegały do wózka.

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

05 lut 2008, 14:59

Hej dziewczyny

szpitale, porod te szpitale smieszne, oni powinni placic mezom za to ze sa i pomagaja , wariaci! u nas nic sie nie placilo, ani za sale, ani za porod rodzinny, maz tylko musial zaplacic 25 zl bo jadl posilki ze mna i dostawal osoba porcje, a mysmy w szpitalu byli chyba najkrocej bo dwie nocki, a rodzilam o 20.17 i rano juz sie wynieslismy po dwoch nockach, a A. spal ze mna i byla ze mna caly czas, na materacu lezal i tyle.


Julenka po tym chorobsku ciagle na raczkach chce mi siedziec , przytula sie i przytula i wogole puscic nie chce, trzeba bedzie ja przyzwyczajac do zabawy sama, i wogole do czegokolwiek samemu bo tak siedziala 3 dni na mnie i teraz nie chcce ani na krok puscic, dobrze ze chociaz zasypia sama, bez placzu,

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

05 lut 2008, 14:59

olala, ale fajnie ze Asieńka taka towarzyska!! My nie byliśmy jeszcze na placu zabaw, ale z Twojego opisu wynika że warto choć mój Baczek jeszcze nie chodzi więc nie wyciągam go z wózka, to raczej sobie nie pobryka z dzieciakami. My jeszcze po chorobie nie wychodzimy. Dziś już jest dobrze, z dnia na dzień lepiej, ale jeszcze się wstrzymam ze spacerami.
aga0406, widzę że Wojtaszek gorączkuje przy ząbkach. Mój bartek to źle sypia, placze w nocy i ogólnie ma obniżony nastrój jak ząbkuje, ale na szczeście nie ma gorączki. W ogóle to jeszcze nie mial nigdy, odpukać!!
Małgorzatka, ojej, zawsze coś pod górkę niestety... A teraz masz jeszcze wyjaśnianie z tą skarbówką. Oby w PUPie wszystko było ok!!
telekamery oglądałyście moze wczoraj w 2TVP, podobała mi sie cała gala a najbardziej PAweł MAłaszyński!! Myślałam że spadne z krzesła jak biedny się przejęzyczyłi podziękował żonie i kochankowi zamiast kochanemu synkowi!!! :ico_haha_01: Ale było mi go szkoda, bo jednka wiele ludzi widzialo, a on był barzdo stremowany! Ale biedulek... Widać ze jest bardzo wrażliwy i ma dużą tremę, załoze sie ze zawsze wystąpienia publiczne dużo go kosztują nerwów.

[ Dodano: 2008-02-05, 14:04 ]
MamciaKochana, zgadzam sie z Toba że jak tak bardzo propagują porody rodzinne i w ogóle rodzenie po ludzku to wszędzie powinno to być za darmo!!
Ja też za nic nie płaciłam ale też i miałam beznadziejne warunki. Miałąm pecha ze leżałąm na najgorszej sali, a wiem to stąd że jak byliśmy ze szkołą rozdenia to alurat polożna pokazała tą sale na której miałąm pecha leżeć że to jest taka awaryjna jak za dużo kobiet jest w jednym czasie po porodzie. A poza tym najzimniejsza. Super...
Ty to mialaś super warunki, do teraz pamiętam jak pisałaś ze nawet menu mogliście wybierać co macie ochotę jeść.

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

05 lut 2008, 17:16

madzia,mamciato krociutko bylyscie, 2 doby tylko,ale ty madziu jak na cesarke to bardzo krotko,musieli miec chyba duzo porodow ze tak szybko cie wypisali

porod rodzinnyja nie placilam za ten niby lepszy pokoj,bylam w normalnym bo i tak bylam sama a maz mogl tez byc przy mnie za darmo,tylko fartuch kupic musial.

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

05 lut 2008, 17:20

katelajdka pisze:telekamery oglądałyście moze wczoraj w 2TVP, podobała mi sie cała gala a najbardziej PAweł MAłaszyński!!

Ja właśnie obejrzałam powtórkę i masz rację Paweł Małaszyński - po prostu rewelacja. Był chyba bardzo zaskoczony ale ta reakcja była przynajmniej prawdziwa. No i z tym "kochankiem" hihi :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Katelajdka
to chyba na dodatek oprócz ząbków jakiś wirus, bo zaczyna mi takie rzadki kupki robić jak nigdy :ico_olaboga:

olala macie szczęście ze na spacerki możecie wyjść. Ja jak wracam z pracy to już raczej chłodnawo się robi i słoneczko znika, także ze spacerku raczej nici :ico_placzek:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

05 lut 2008, 18:15

aga0406, jeśli chodzi o kupki to Bartuś właśnie takie rzadkie robi jak ząbki wychodzą. Troche się tym na początku martwilam bo robił często i bardzo rzadkie ale po tygodniu to mijało. A do tego temp, nigdy nie bylo to mnie to tak nie martwiło. Więc może to mimo wszystko tylko ząbki??
Małaszynski do teraz mi poprawia humor jak o nim pomyśle!!

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

05 lut 2008, 18:46

witajcie kochane Lutóweczki

na poczatku dziekuje w imieniu Dominisa za wszystkie wspaniale zyczenia
buzka wielka od Dominisia...

my rowniez skladamy zyczenia roczniaczkom naszym kochanym...
Julience, Oliwerkowi, Kubusiowi i Mirelce
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Dominiczek od wczoraj tez ma podwyzszona tempke
ale na dole juz widac jeden zabek, prawa, dolna dwojeczke
a i druga niesmialo sie przebija


tam gdzie ja rodzilam, w szpitalu w Pyskowocach nic sie nie placi za porod rodzinny
pozniej jak mnie przewiezli na sale to moj M tez mogl jeszcze ze mna siedziec
a ze i ja i mezus bylismy zmeczeni to posiedzial chwilke i pojechal sie przespac...

a tak wygladal moj pokoik:
pokoj byl dwoosobowy z prysznicem, wc mielismy na przeciwnko pokoju

Obrazek

Obrazek

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

05 lut 2008, 18:58

Parę fotek Wojtusia
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

05 lut 2008, 19:09

aga0406, świetne fotki Wojtusia!!
Powiedz mi jaką długa ma Wojtuś stópkę?? Teściowa kupila mi dla Bartka butki 19 rozm i one już sa na styk i do tego nie domykają mu się na podbiciu bo on ma takie pulchniutkie stópki ze ciężko tą rzepę szczególnie w lewej stópce dopiąć. Musze kupić nowe i te wydają mi sie mieć dużą możliwość regulacji:
Obrazek

Te też wydają sie fajne i mogłabym jeszcze o wiekszy rozmair kupić jak bedzie cieplej.

Obrazek

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

05 lut 2008, 19:53

Eva hehe - to chyba dałam zdjęcie tego samego pokoju pare stron wcześniej!
A Ty bloga zastrzegłaś - buuuuu! :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość