Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

06 sty 2009, 21:16

Renia0601 pisze:dalej bez @ :ico_oczko: (36dzień cylku)

Nonono, czyżby :ico_ciezarowka: ?
Renia0601 pisze:Agasuper Uleńka wygląda, w domu nieźle się wspina po fotelach :ico_brawa_01:

Dzięki.
mariola, straszna tragedia... piecyk elektryczny? Jej, jakieś zwarcie było? My też mamy taki elektryczny piecyk-olejaczek i też nim dogrzewamy...
Pinko ale Ula pomyka ładnie po dworze! Czad! Chyba zacznę na nią mówić spryciUla :ico_oczko:

heheheh, dzięki :-)
Goonia pisze:mam studniówkę na głowie :ico_szoking: Moja klasa pójdzie w świat. :ico_placzek: Jak ja nie lubię tego momentu...

Przywiązałaś się do nich... to normalne, ale przyjdą następni, do których też się przywiążesz. Jakiego przedmiotu uczysz?
Asikk, może ząbki kolejne idą....
iwona83 pisze:ostatnio schowalismy majce stare zabawki

Też już pochowałam wszystkie grzechotki i gryzaki, bo już nie są atrakcyjne, a zabierają tylko miejsce :-)
Fintifluszka pisze:zagapił się dzisiaj jak oglądaliśmy książeczkę i stał sam chyba z 4 minuty

Wielkie :ico_brawa_01: to już duże osiągnięcie :-)
Renia0601 pisze:ja teraz doceniam samodzielne chodzienie Artura bo mam więcej swobody, pójdzie gdzie chce, weźmie co chce a tak musiałam krok w krok za nim latać

święte słowa, też to doceniam :-) A zdjęcia z choinką superowe, tylko takie małe :ico_oczko: My jeszcze choinki nie rozbieramy, Ula też z nią nie ma jeszcze zdjęć, ciągle to odkładam na potem.

My byłyśmy dzisiaj na spacerku, pogoda przepiękna, byłyśmy też kontrolnie u lekarza, wszystko już jest super, dzidzia zdrowa, ale wychodzą jej zęby, dwie trójki na dole i górne, lekarka od razu zapytała o nocki... już bym chciała żeby jej wyszły :ico_sorki: bidula namęczy się jeszcze :ico_olaboga:
Moje dziecię już wykąpane i śpi, zjadła dzisiaj ponad 250ml kaszki :ico_szoking: mój mały głodomór.
Jarek też się położył, nie wiem czy śpi, czy tylko leży :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

06 sty 2009, 21:41

a film już jutro wrzucę bo Arturek śpi więc wyłączam komputer. Dziś bez kąpania położony bo jak tacie kupkę zrobił w pieluchę to był cały do mycia i przebrania :ico_olaboga: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-01-06, 20:44 ]
pinko pisze:ponad 250ml kaszki :ico_szoking: mój mały głodomór.

Arturek też na noc duuużo je, 270ml już od jakiegoś czasu

[ Dodano: 2009-01-06, 20:47 ]
pinko pisze:A zdjęcia z choinką superowe, tylko takie małe

już poprawiłam :ico_oczko:
i filmik obiecany i lecę spać, papa
http://pl.youtube.com/watch?v=2oU8TFWJj2k

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

06 sty 2009, 21:50

zimą zawsze jest dużo pożarów, albo zaczadzeń :ico_olaboga: my w tym roku kupiliśmy pierwszy raz węgiel, bo zawsze paliliśmy drzewem-w sumie to sopiero dwa lata, bo wcześniej było automatyzne ogrzewanie gazowe, ale taki duży dom i wodę ogrzać gazem to zimą wychodził taki bilans po ostatnich podwyżkach, że nie było nas na to stać... w każdym razie od razu zamówiliśmy czujnik czadu, dla bezpieczeństwa i co istotne już 2 razy włączał się alarm i wietrzyliśmy kotłownię... a w zeszłym roku ubezpieczyliśmy dom... jestem zdecydowanie spokojniejsza dzięki temu

Gabriel zasnął jakieś 15 minut temu, już się łapał z płaczem za dziąsełko więc mu dałam vibrucol na noc-czwórka mu wyłazi, ma takie cztery szczyty już białe-jakos nie po kolei, bo najpierw przecież trójki powinny wyjść...??

Kuba wyszedł z kolegami-temu to dobrze, co trochę gdziś wybywa i się nie musi o nic martwić, bo jego dziecko jest pod dobrą opieką... ja nie mam takiej osoby, której bym mogła pewnie zostawić Gabciocha i być spokojną, bo nawet Kuba w nocy mógłby sobie sam nie poradzić :ico_noniewiem:

zrobiłam ciasto z galaretkami-sama nie jem, przez żelatynę, nie wiem nawet czy dobre...

ostatnio też próbowałam sałatki zrobionej przez naszą znajomą i bardzo mi posmakowała, dzisiaj taką zrobiliśmy i pewnie na urodzinach Gabiego ją zasewujemy... ja dalej nie wiem co z tymi urodzinami, z Kubą nie ma o tym kiedy pogadać, z resztą on taki wyluzowany jest w tym temacie, a nagle się ockniemy z ręką w nocniku... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-01-06, 20:54 ]
filmik się buforuje...
Gabriel po kolacji tylko cyca dostaje na noc... w sumie to od kilku dni tylko na noc dostaje i w nocy, bo mi sutka znowu podgryzł... w końcu mi odpadnie :ico_szoking: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-01-06, 20:57 ]
hehe to już jest mały specjalista, chodzenie to już pestka-a jak sobie podygał przy aucie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

06 sty 2009, 22:30

Renia filmik super mozna powiedziec ze Arturek to biega a nie chodzi

moja niunia poszla spac choc cos sie tam jeszcze odzywa na dodatek nie byla dzisiaj kapana bo byla u mnie znajoma i dopiero przed chwilka poszla szkoda mi jej bo dalej nie ma pracy zdecydowala sie ze jedzie do siostry mam nadzieje ze w koncu sie jej pouklada w zyciu

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

06 sty 2009, 22:47

Fintifluszka pisze:jakos nie po kolei, bo najpierw przecież trójki powinny wyjść...??

U nas też najpierw czwórki na dole wyszły i dopiero teraz się trójki pchają.
Fintifluszka pisze:ja dalej nie wiem co z tymi urodzinami,

A ja już mniej więcej wiem.... imprezkę zaczniemy o 15, zaproszę wszystkich od razu, u nas nie będzie dużo dzieci... niestety, ale kilkoro powinno być. Zrobię dwie sałatki, jarzynową i z tuńczykiem, upiekę karkówkę, zrobię bigos, kupię szynkę, podam też grzybki marynowane, paprykę marynowaną. I upiekę ze dwa ciasta. Moja bratowa obiecała zrobić dla Uli torta, więc muszę się na halę targową przejechać po ozdoby. No oprócz tego będą baloniki, czapeczki na głowę i inne gadżety. Jeszcze nie wiem co z alkoholem, czy wódkę kupić czy wino i szampana... zobaczymy.
Renia, filmik super, Arturek już nieźle chodzi, widać, że nie ma z tym żadnych problemów :-)

Ulek mi się przed chwilą obudziła, pewnie jej te ząbale dokuczają, jutro kupię jej ten viburkol :-)

[ Dodano: 2009-01-06, 22:18 ]
Renia0601, teraz widać super zdjęcia z choinką, a tata jaki ma śliczny śliniaczek :-D

Uciekam się wykąpać i spać... spokojnej nocki.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

07 sty 2009, 00:15

nasz termometr pokazuje -20 stopni :ico_szoking:

lecę się położy, bo niewyspana ciągle chodzę

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

07 sty 2009, 09:28

Czesc dziewcznyny stawiam :ico_kawa: , herbatke co kto woli dla ogrzania sie

u nas nocka dobra odkad wyszly nam te zabki mleczko o 1 i 6.30 no i bez zadnego placzu

zycze milego dzionka

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

07 sty 2009, 09:48

cześć dziewczyny, U nas lepsza noc niż wczoraj, na dworze wszystko, białe, drzewa oszronione i mgła... śliczny krajobraz, a na termometrze -17

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

07 sty 2009, 10:00

A co to jeszcze nikt nic dzisiaj ??
To ja witam wciąż bez @ (37 dzień)
Dzisiaj wkońcu noc ok ale myślę że to za sprawą środka przeciwbólowego na noc. Teraz rozrabiaka rozrabia a zaraz kanapeczkę będzie jadł.
Marcin pojechał do Kielc bo chce się do policji dostać a tam trzeba tyle papierów złożyć że :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-01-07, 09:12 ]
Niewiem dlaczego nie pokazało mi wcześniej żadnych postów wyżej :ico_noniewiem:

Fintifluszka pisze:bo nawet Kuba w nocy mógłby sobie sam nie poradzić :ico_noniewiem:

bo nigdy nie próbowałaś tak go zostawić, napewno by dał radę, wkońcu tatuś

Fintifluszka pisze:hehe to już jest mały specjalista, chodzenie to już pestka-a jak sobie podygał przy aucie :ico_haha_01:

dziękujemy :ico_wstydzioch: nie intereswał sę mną jak wołałam bo by jeszcze zatańczył, znaczy jak się mu lala robi to czasem (jak mu się chce) to ugina tak śmiesznie nóżki

iwona83 pisze:mozna powiedziec ze Arturek to biega a nie chodzi

no czasem właśnie biega a wtedy się wywala

pinko pisze:a tata jaki ma śliczny śliniaczek :-D

no jak się tak ślini to trzeba :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

07 sty 2009, 10:20

Renia0601 pisze:To ja witam wciąż bez @ (37 dzień)


ja bym juz test robila dla pewnosci

wlasnie sciagam 12 odcinek herosow wiec chyba od dzisiaj zaczne ogladac

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość