Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

06 lut 2008, 22:40

asiam_26, :ico_olaboga: duzo zdrowka kochana

katelajdka Filka ma 12cm stopke, ale tym razem w sklepie kupilam te butki

jejku , Wam tez TT slabo chodzi, juz piaty raz nie moge wkleic posta :ico_zly:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

06 lut 2008, 22:45

witam Dziewczyny
sala porodowa my mielismy porod rodzinny za "symboliczne" 50 zl. wiekszosc czasu spedzilismy na ogolnej sali porodowej- dwa lozka oddzielone scianka z miejscem do mierzenia i wazenia dzidzi. stary wystroj bez rewelacji ale dalo sie przezyc. na sali do porodow rodzinnych znalezlismy sie jakies 1,5 godziny przed porodem, a to dlatego ze mieli akurat taki nawal rodzacych ze nie nadazali ze sprzataniem sal i odbieraniem porodow. tego dnia kiedy ja rodzilam przede mna urodzilo sie 5 dzieci!!! no i gdy juz uprzatneli sale moglismy tam przejsc. sala bez luksusow. lozko, przyniesli nam pilke, do prysznica trzeba bylo przejsc przez korytarz. szczegoly 26 :)

asiam_26 bidulko zdrowka Ci zycze. no i wlasnie dlaczego Łukasz tak malo spi. Tymek spi od 19.30 do 7 bez przerwy i raz w dzien po 1,5 godziny. chociaz w dzien bardzo trudno go uspac bo tyle rzeczy dookola go interesuje

malgorzatko oby ta goraczka to tylko zabki

dziewczyny dzieki za gratulacje

:ico_tort: :ico_tort: wszystkiego najlepszego dla Kacperka :ico_tort: :ico_tort:

myszka_f
dla Ciebie tez wszystkiego co najlepsze i pieknego slubu

lulu super fotki Filipek jest sliczny i ile ma wloskow

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

06 lut 2008, 23:05

lulu81, ale Filip śliczny!! Piękne zdjęcia!! :ico_brawa_01:
Mój Bartek też ma 12cm stopkę.
Też mi źle chodzi dzis tt.
kelly, ale fajnie ze każda z nas opisuje swoje przeżycia raz jeszcze, choć w Twoim przypadku jescze nie znamy szczegółów! Czekam wiec na 26 go!!

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

06 lut 2008, 23:10

Obrazek
CZESC DZIEWCZYNY spieszę z nowinkami co u nas. Tak wiec po wizycie kontrolnej u laryngologa z kacpim juz jest wszystko dobrze, uszko to najbardziej chore się zamkneło juz i jest zdrowe drugie tez,kataru nie ma i jest oki. Melcia troszke kaszlnie ale juz w sumietyle co ic a ja dalej leczę zatoki bo niestety tak zybko zatok sie nie da wyleczyc. Dzieki Bogu punkcje lekarz odłozył bo dzis mnie badał i mowi ze widze ze katar zmienia barwe wiec idzie wsystko po jego mysli ale moge jeszcze katar miec nawet z dwa miesiące ale jesli bóle głowy nie wróca to wszystko oki. Mam przpisane leki, krople na stałe i powinno byc oki.
Maz dzis poszedł w koncu do pracy na nocke bo tyle czasu tez chorowal ze szok jakos sie chyba pozbierał mam nadzieje :)
Melcia grandzi ze hej, jest wesolutka od psoty do psoty ale kochana moja kulusia.
teraz bardzo czesto mowi mama, pokazuje ze czegoś nie ma, idzie szukac roznych rzeczy jak jej sie powie zeby poszukala,ale zaczęła rabac kupki po 5-6 dziennie ale normalnych chyba na zebolki ktorych adal nie widac poza dolnymi dwoma jedynkami hahahahahhahaa
I tak jakoś leci. tez dwa ostatnie dni u nas pieknie było to na krotkich spacerkach ylismy.
ASIAM_26 ojjejciu wiem co czujesz jak sie samemu jest mega horym i trzeba sie opiekowac dzieckiem, dziecmi to potwornie trudne jest. Zycze ci szybkiego powrotu do sił i duzo cierpliwosci.
MALGOSIA,LULU81 no co wy z tym ociepleniem mega??? Gdzie wy to słyszałyscie tzn. ty lulu? Kurcze ja licze na ieple lato i piekne :) ale 25 stopni w marcu???

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

07 lut 2008, 09:36

:ico_tort: serdeczne życzenia dla Kacperka z okazji roczku :ico_tort:
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Z tą temeraturą to jest przegiecie! Ludzkosc wyginie przez wirusy które w tej temperaturze i wilgotności się namnażają jak głupie!!!błeeeeeee

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

07 lut 2008, 09:52

QUNICK hejka ale się usmiałam ze ludzkośc wyginie przez te wiusy hahahaha no dokładnie ostatnio myslałam tak samo ;0.
A mam do Ciebie pytanko z innej beczki, powiedz mi prosze w co ty się bawisz ze swoja starsza córcią? Jakie zabawy czy co moze z nia robisz manualnego?Bo kurcze odkąd kacpi siedzi w domku bo cos z przedszkolem nie wychodziło bo ciągle cos ostatnio to juz mi brak pomysłow co z nim robic albo co mu podsunąc do zabawy????
Albo moze znasz jakąs stronke na ktorej byłyby zabawy dla 4-5latków? Z góry dzieki jakby co :ico_haha_01:
lutowki a ja wczoraj dopiero zmieniłam Amelci suwaczek,kurcze ale to zleciało az nie do pomyslenia :ico_olaboga: i juz suwaczek odlicza dni do drugich urodzin jeny. Na przyszły rok do pracy trza bedie wrócic uuuuuuuuu ale mi sie nie chce,przynajmniej narazie hi hi0 hi
Teraz jemy sniadanko,ogladamy dzień dobry tvn i wybiorę sie po zakupy zeby jutro miec wszystko juz kupione i jutro od rana zaczne przygotowanka do sobotniej imprezki roczniakowej :). tak mnie ciekawi co Amelcia wybierze hi hi hi tzn. no z tych rzczy wiecie różaniec,kaskę kieliszek ksiązeczke :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

07 lut 2008, 10:25

karolas, ja jestem cienka w wymyslaniu zabaw ale poniewaz Zuza tez nie chodzi narazie do pkola to np masa solna jest fajna sprawa: przepisy znajdziesz w necie po wpisaniu w google bo sa rózne. Radoche dziecku sprawia juz samo mieszanie składników - mozna sie bezkarnie babrac w mace! A poza tym na duzych kartonach pozwalam malowac farbami - tylko potrzebny fartuszek i gazety żeby mieszkania nie utytłac ...A wczoraj Zuzia się z sąsiadem doskonale bawili - najpierw rysując po murze kredą a potem uzywając starych cieni jefo mamy... Genralnie te najfajniejsze dla Zuzi zabawy nie sa zbyt czyste...
Poza tym ona najbardziej cieszy się jak ja z nią spędzam czas - np jak razem rysujemy czy kolorujemy (ostatnio sprawdzałyśmy jaki kolor powstanie po zmieszaniu 2 kolorów - prawie jak zabawa w detektywa CSI normalnie!) a czas mi pochłania Nina i Zuzia poszkodowana...

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

07 lut 2008, 11:13

Hejka,
Mamy 4tego ząbka :ico_haha_02:
U nas teraz przygotowania do Roczku na całego, ma być 16 osób ajajaj ręce pełne roboty :ico_oczko:

asiam_26 Dużo zdróweczka dla Ciebie :ico_haha_02:

lulu Ale Filipek już duży, i jakie włoski cudeńko po prostu!!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

07 lut 2008, 11:35

Witajcie

Kajunia gratuluje zabeczka. U Filipka tez niedlugo pojawi sie 4 zabek :-)

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

07 lut 2008, 12:39

lulu81, potwierdzam, Filipek niesamowicie przystojny. Szkoda, że już przyobiecany innej pannie. :ico_placzek:

U nas też w każdej chwili mogą się przebić 3 i 4 ząbek. Są już bardzo widoczne ale jeszcze nie przebite.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość