fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

23 maja 2009, 20:52

Monikabfr zapraszamy serdecznie ale mam nadzieję niedługa zamkniemy wątek bo sie wszystkie rozpakują.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

23 maja 2009, 21:12

Kolejna wiadomość od zoolci

''łatwo nie będzie! Szyjka całkowicie skrucona, ale rozwarcie nadal na 2 palce. Skurcze częste nadal krótkie - ciekawe jak ja przetrwam noc?"


monika fr no fakt mieliśmy duże problemy, ale od kiedy urodził sie mały jest duża poprawa, widać na pierwszy rzut oka, zakochany w synku i nic sie nie liczy

no i dziękuję za komplemenciki na temat syncia , taki grzeczniutki teraz jest

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

23 maja 2009, 21:15

Biedna zoola.Mam nadzieje,że jednak sie rozkręci.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

23 maja 2009, 21:43

fortunata_fofa pisze:Mam nadzieje,że jednak sie rozkręci.


Ja też :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

23 maja 2009, 22:34

To dzisiaj noc trzymania kciuków.Fajnie jakby miałą tak łątwo i szybko jak ja.Naczekałą sie więc mogłaby miec teraz z górki.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

23 maja 2009, 22:34

ejustysia pisze:''łatwo nie będzie! Szyjka całkowicie skrucona, ale rozwarcie nadal na 2 palce. Skurcze częste nadal krótkie - ciekawe jak ja przetrwam noc?"

biedactwo! kurcze, mam nadzieje ze do polnocy bedzie juz po wszystkim i bedzie tulic swoja kruszynke :ico_noniewiem:
ejustysia pisze:monika fr no fakt mieliśmy duże problemy, ale od kiedy urodził sie mały jest duża poprawa, widać na pierwszy rzut oka, zakochany w synku i nic sie nie liczy

to bardzo dobrze :ico_brawa_01: ciesze sie razem z Toba :ico_brawa_01:
teraz juz bedzie coraz lepiej :ico_brawa_01: tego Ci zycze :ico_sorki:
a Justynko dajesz jeszcze piers czy juz calkiem na mieszanke przeszlas?
kurcze, nie orientuje sie jak to jest z dieta wegetarianska :ico_noniewiem: co trzeba jesc i w jakich ilosciach aby mleczko bylo wartosciowsze :ico_noniewiem: szkoda troszke ze Wiktorus nie najada sie piersia :ico_noniewiem: ale tez nie mozesz sie przejmowac, bo przeciez to nie Twoja wina! moja Ala nadal na cycku i ani mysli przestac :ico_noniewiem: ciezko bedzie sie nam na wesele w sierpniu wybrac, bo ona budz sie kilka razy w nocy i domaga sie piersi :ico_olaboga:

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

23 maja 2009, 22:41

Monika chyba mimo wszystko dieta ma niewiele wspólnego z wartością mleka.Bo ja jem malutko i ograniczone rzeczy żeby mała nie miała kolek i wysypki a mała przybrała wg naszej domowej wago jakies 800 gr :ico_olaboga: .Ale wiadomo,że to pomiar nieprecyzyjny bo ważyłąm sie najpierw ja potem z nia.Nie wiem dlaczego niektóre kobiety maja dobre mleko inne mniej wartosciowe.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

23 maja 2009, 22:53

fortunata_fofa pisze:Monika chyba mimo wszystko dieta ma niewiele wspólnego z wartością mleka.Bo ja jem malutko i ograniczone rzeczy żeby mała nie miała kolek i wysypki a mała przybrała wg naszej domowej wago jakies 800 gr :ico_olaboga: .Ale wiadomo,że to pomiar nieprecyzyjny bo ważyłąm sie najpierw ja potem z nia.Nie wiem dlaczego niektóre kobiety maja dobre mleko inne mniej wartosciowe.

ech, no wlasnie..
a kobiety w Afryce, tez przeciez karmia piersia a czesto gloduja :ico_noniewiem:
sama nie wiem jak z tym jest chociaz dwoje dzieci na cycku wychowalam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

23 maja 2009, 23:08

fortunata_fofa, ale ty jesz miąsko a ja nie, poza tym ja wogóle malutko po porodzie wcinam.

MONIKAB fr pisze:mam nadzieje ze do polnocy bedzie juz po wszystkim


narazie informacji brak więc może coś sie tam dzieje.

MONIKAB fr pisze:dajesz jeszcze piers czy juz calkiem na mieszanke przeszlas


daje pierś zawsze w nocy jak maly placze i mąż idzie mu mleczko zrobic to ja w tym czasie musze go jakoś zając, poza tym codziennie odciągam, udaje mi sie 120 ml i daje mu to, ale on sie nie najada. Lepsze jednak to niż nic bo wiadomo, że zawsze jakies dodatkowe probiotyki są. Szkoda mi troche, na początku było mi bardzo przykro, że karmic nie bede i , aż płakać mi sie chciało, ale z 2 strony teraz widze, że mały najedzony i sen ma spokojny a i na wadze nareszcie chyba przybrał bo tak jak fortuna ważyłam go i dziś wyszło, że waży 4 kg, więc nawet jeśli troche jest niedokładny pomiar to i tak coś tam przytył i wiem, że jest wszystko dobrze i kuż lekarz nie wyśle nas na obserwacje do szpitala.

Wiesz nawet na diecie wegetariańskiej dało by rade mieć dobry pokarm, ale na przygotowanie takiego dobrego jedzonka trzeba miec czas. :)

MONIKAB fr, a ja miałam Cie kiedyś na nk w znajomych, ale musiałam skasowac tamte konto i mam nowe, więc jak możesz to wyslij mi zaproszenie :-D
( nie ma to jak sie gdzies wprosić :)
http://nasza-klasa.pl/profile/22179418

Jak będą nowinki od zoolci dam Wam znać a narazie trzymamy kciuki, mam nadzieje, że bedzie jej lekko i szybko pójdzie

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

23 maja 2009, 23:15

ejustysia, wyslalam do Ciebie zaproszenie na nk. Czesto Was podgladam dlatego chcialabym Cie miec w znajomych :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość