Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

07 lut 2008, 13:02

lulu Filipek przesliczny, takie dlugie geste wloski ma! ale on obiecany Julence byl, prawda??? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

qunick a wiesz masz swietne pomysly na te zabawy i ci powiem ze wlasnie takie brudne ale kreatywne zabawy sa najlepsze hihihi bo dziecko uczy sie perzez nie najwiecej, rozwija wyobraznie, ksztaltuje umiejetnosc logicznego myslenia i znajdywania rozwiazan. bardzo cie w tym popieram. i nie szkodzi ze dziecko sie wybrudzi, wystarczy zalozyc fartuszek, a jak chce sie skakac w kaluzach to mozna zaloyc spodenki i bluze deszczowa, i jest sie gotowym na brude zabawy :D a jaka radosc!

a ja sie lece chwalic ze A. znalazl prace!!! Hurrrraaaa tak sie cieszymy, byl na dwoch spotkaniach, te pierwsze bylo o zastepce kierownika supermarketu to niedostal, a poszedl na drugie spotkanie do innego supermarketu o kierownika to dostal. A. powiedzial ze mial wrazenie po spotkaniu o ta pierwsza prace ze troche za bardzo ambistystycznie podszedl do sprawy i ten facet sie wystraszyl, ze skoro taki zastepca to wiecej pracy bedzie. ale sie ciesze, bo w tej pracy co dostal teraz dostanie wiekszy zarobek. A. caly dzien skacze i sie cieszy, zaraz idziemy swietowac. wkoncu bedziemy mieli stabilizacje zarobku, bo jak prowadzil swoja firme na pelny etat, to nigdy nie wiadomo bylo ile sie zarobi, i czasem bylo tak, ze jeden miesiac poszedl super, a w drugim byly problemy, strona nie dziala, i sprzedaze zerowe, a tak to sie przynajmniej wie co sie dostanie, a nad firma moze pracowac wieczorkiem, i tyle stresu i migren nie bedzie. Uffffffff ale mi kamien spadl z serca.

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

07 lut 2008, 13:13

Hej Hej
My czekamy na piąty i szósty ząbeczek ciekawe czy do pierwszych urodzinek się wyklują wtedy byłoby książkowo

Lulu
Foteczki Filka śliczne ale podobny to chyba do tatusia najbardziej?

Kajunia
Gratulujemy klejnego ząbeczka

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

07 lut 2008, 13:23

Dziewczyny , dziekuje za komplementy w imieniu Fifinka, :ico_haha_02:
No tak to prawda, chlopak juz zajety przez Julcie
Ale jezeli pojdzie charakterkirm w ojca, to wszystkie dziewczyny bedzie staral sie uwodzic :ico_olaboga:

MamciaKochana gratuluje A. pracy, :ico_brawa_01:

Ania wkleilam zdjecie na innym watku tatusia, to dziewczyny mowia ze na D. bardzo podobny, a ja caly czas sie przegladam i szukam podobienstwo do mnie :ico_haha_01:

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

07 lut 2008, 14:10

witajcie...

spoznione zyczenia dla Kacperka !!!!!!
duzo zdrowka i spelnienia marzen!!

Mamciu to super wiadomosc, gratki dla mezusia!!

Karola ciesze, ze ze choroby w koncu ustepuja

a u nas noce znowu zarwane :(( Dominis ma gaorączke, katarek i troszke kaszle
Gorączka to penie od zabkow bo juz na ole sa widoczne ale zanim sie przebija to troche nam zejdzie :((

a do tego znowu mam problemy z tesciowka, jak zwykle o cos sie przyczepila :ico_zly: :ico_zly:
czy ona kiedys da mi swiety spokoj??

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

07 lut 2008, 15:36

EvaWspółczuję teściowej, najlepiej to ją olej i tyle szkoda Twoich nerwów.
Katelajdkaja kupiłam te butki za 13,90 w sklepie Pelikan. Łukasz ma 12 cm 20 pasuje akurat.
Łukasz już od tygodnia za nic w dzień nie daje się położyć, w nocy niestety budzi się na cyca 2 razy, poza tym ten sen taki ma niespokojny ciągle się wierci i popiskuje. mam nadzieję, że to jednak się zmieni
LuluZdjęcia Filki genialne szczególnie podoba mi się to z wielkim uśmiechem.
Ja tam myślę, że do kogo z wyglądu podobny to nie ważna ale charakter na pewno będzie miał po Tobie :-D :-D
Karolasale wam zazdroszczę spacerku ja już drugi tydzień w domu :ico_placzek: Ja też mam chore zatoki ( i pewnie dlatego często boli mnie głowa). Trzymam kciuki za udaną imprezkę.
DziewczynyDzięki Wam wszystkim za życzenia zdrowia bardzo mi się przydadzą. jESTEśCIE KOCHANE

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

07 lut 2008, 16:48

Hejka

Ja juz po pracy, ale w kiepskim nastroju :ico_placzek: Nie wszystko idzie po mojej myśli, miałam przejść do Dz. Księgowego a tu dzisiaj info plotkarskie że niby ktoś nowy tam ma iść :ico_zly: Oczywiście nie zostawię tego tak samopas tylko jutro z rana zaraz uderzam do księgowej żeby pogadać o tym, a tak się cieszyłam... chyba za wcześnie :ico_placzek:

U Wojtusia temperaturka jak szybko pojawiła sie tak znikła :ico_brawa_01: Wczoraj kumpela dzwoniła że jej córka ma ospę a my się spotkałyśmy w ostatnim czasie, także teraz mam szansę mieć ospę w domu.. poczekamy, zobaczymy :ico_noniewiem:

lulu Filipek uuuroooczy!! Piękne ma włoski chłoptaś! i taki wesolutki hihi

Kajunia brawa dla Milenki za zębolka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

asiam dużżżo zdróweczka dla Ciebie :ico_buziaczki_big:

Mamcia Kochana super że A. znalazł pracę . Wielkie Gratulacje!!!!

karolas super że choróbska za Wami :ico_brawa_01:

Eva_1977 pisze:a do tego znowu mam problemy z tesciowka, jak zwykle o cos sie przyczepila :ico_zly: :ico_zly:
czy ona kiedys da mi swiety spokoj??

Ach te teściowe... Głowa do góry..Moja też ostatnio jakaś czepliwa się zrobiła :ico_szoking: a nigdy taka nie była :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

07 lut 2008, 17:02

CAŁUSKI DLA MIRELKI I KACPERKA Z OKAZJI ROCZKU !!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Lulu jakie fajne fotki :ico_brawa_01: Filipek śliczny :ico_brawa_01:

GRATULACJE nowych ząbków dla wszystkich ząbkujących :ico_brawa_01:

Hekkate A TY GDZIE SIĘ PODZIEWASZ?????????????? WRACAJ :ico_sorki:

Dziewczyny czym się kierowałyście wybierając dla waszych dzieciaczków mleko modyfikowane????????????????
Bo nareszcie zdecydowałam się zacząć odstawiać Joasię od cyca, a ona nigdy w życiu jeszcze innego mleka niż moje nie piła i jakieś muszę jej kupić. Jakie polecacie??? Wiem tylko, że 3.

Katelajdka ja niestety ze starego forum skopiowałam sobie tylko kilka postów z waszymi gratulacjami z okazji narodzin Joasi i 1 mój z opisem porodu i strasznie żałuję, że nie skopiowałam więcej, bo byłaby fajna pamiątka, ale i tak cieszę się z tego co mam :ico_brawa_01: jak chcesz po raz kolajny to czytać to wkleję ten mój opis hihi jak się uda

i kilka waszych:

karolas
Gaduła nie do pokonania

z: Poznań
z nami od: 2006-03-28
Posty: 719
E-mail
LUTOWKI JENY, JENY SPIESZE Z NOWINAMI mamy kolejnego dzidziusia ! MAGDZINKA URODZILA DZIS O 19.46, MA JOASIE WAZY 3450KG. i ma 53cm. CALA AKCJA TRWALA 4 GODZINKI.
MAGDZINKA KOCHANA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO,DUZO ZDROWKA DLA DZIDZI

elviska
Poczitaczowy spec

z: Wrocław
z nami od: 2006-07-05
Posty: 257
E-mail
Magdzinka urodzila, dostalam SMSa :)
ale super, boze jak to sie stalo, czy ona cos czula? ale super!!!! mala duza taka :) i tylko 4 godziny sie meczyla ale pisze ze wszystko dobrze i dobrze sie czują :)
ale super!!!
dziewczyny, ktora nastepna?????????????
magdzinko, gratulujemy!!!! jestes super!!!!

Małgosia ze Skoczowa
Gaduła nie do pokonania

z: Skoczów
z nami od: 2006-11-16
Posty: 728
E-mail
Zacytuję wam wypowiedz MAGDZINKI na naszym forum z dnia 25.01.07 a dzień potem urodziła :

"Ja już 2 tyg temu odstawiłam fenoterol i nic! Żadnych skurczy nie mam ani innych objawów zbliżającego się porodu - no oprócz tego rozwarcia na prawie 3 cm
chyba u mnie sprawdzi sie ten scenariusz, że po tym leku można urodzić po terminie - ostatnio ktoś tak pisał..."

A to cytat, któy świadczy o tym, że przed porodem dzidzia, moze juz niedokazywać tak ostro: Magdzinka pisze:

"Jutro rano idę na KTG, a potem na wizytę do gin - zobaczymy czego się dowiem oczko
trochę tylko się martwię, że moja dzidzia coś nieruchliwa - nawet cukier na nią nie działa noniewiem - muszę się dłuuuuugo nagdać zanim łaskawie coś tam się przeciąągnie - a w nocy to już w ogóle się nie rusza - a kiedyś to mnie budziła, aż tak bolały czasem kopniaczki...."

katelajdka
Poczitaczowy spec

z nami od: 2006-11-16
Posty: 292
E-mail
Cześć Lutówki!!!
MAłgosia fajnie że zacytowałaś MAgdzinkę sama miałam ochotę poczytać co ona pisała przed porodem. Jej sie to sprawdziło że dzieciątko cichutkie przed porodem. Muszę zwracać na to uwagę, bo mój synek jest ciągle bardzo ruchliwy.

Magdzinka
Forumowa katarynka

z: Warszawa
z nami od: 2006-11-16
Posty: 220
E-mail
Lutówki Bardzo serdecznie wszystkim Wam dziękuję za gratulacje!
Od ran próbuję coś do Was napisać, ale dopiero teraz mi się udało, jak Joasia śpi.
Jeszcze bedąc w szpitalu myślałam o Was i zastanawiałem się czy przez te parę dni któraś z Was też może urodzi swoją dzidzię?
Ja jestem bardzo szczęśłiwa, że poród mam już za sobą i cieszę się, że tak nieoczekiwanie wypadł. Krótko napiszę jak to było:
- w piątek rano poszłam na wizytę do gin. który po zbadaniu mnie stwierdził 5 cm rozwarcia i zdziwił się, że nie czuję żadnych skurczy;
- jednak ze względu na bakterie które ma też Kostunia zadecydował dla dobra dziecka, że mam od razu po wyjściu z gabinetu mam się zgłosić na salę porodową i będą wywoływać poród kroplówką...
- oczywiście wpadłam w panikę bo nie byłam na taki scenariusz przygotowana;
- po opadnięciu emocji wróciłam do domu po dokumenty i torbę, poczekałam na męża i razem wrócilśmy do izby przyjęć;
gdy trafiłam po kolejnym badaniu (bardzo bolesnym) na salę porodową skurcze zaczęły się same (w następstwie tego badania) i jak jak już wiecie w ciągu 4 g urodziłam.
Oczywiście muszę się przyznać, że trochę krzyczałam ( ), ale i tak nie przebiłam sąsiadkiz sali obok hihihi.
Nacięcie krocza niestety miałam, ale tak szybko i niespodziwanie, że nic nie czułam, teraz natomiast trochę ciągną mnie szwy na szczęście rozpuszczalne...
Życzę Wam równie sprawnych porodów!!! I zdrowych Dzieci!!!

Po przybyciu do domu nasza bokserka oczywiście ucieszyła się najpierw na mój widok, a następnie zaintersowała się Joasią i po kilku obwąchaniach przyniosła jej swoją ulubioną zabawkę (gruby sznur) i czekała na reakcję dzidzi czyli zabawę....
Natomiast w nocy na każdy płacz przybiegała do naszego pokoju i teraz jest biedna nie wyspana.... "

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

07 lut 2008, 17:33

Napisałam posta i mi wywaliło :ico_zly:
Magdzinka, dzięki że to zacytowałaś :ico_sorki: normalnie mam łzy w oczach!
Jaka szkoda że nie możemy poczytać starego forum :ico_placzek: :ico_zly:
Magdzinka pisze:Po przybyciu do domu nasza bokserka oczywiście ucieszyła się najpierw na mój widok, a następnie zaintersowała się Joasią i po kilku obwąchaniach przyniosła jej swoją ulubioną zabawkę (gruby sznur) i czekała na reakcję dzidzi czyli zabawę....
Natomiast w nocy na każdy płacz przybiegała do naszego pokoju i teraz jest biedna nie wyspana.... "
:ico_smiechbig: jak wróciłam ze szpitala z Zuzią to tez się najbardziej przejmowałam reakcją psów...

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

07 lut 2008, 21:27

Magdzinka a juz sie zastanawialam gdzie Ty sie podziewasz. super opis. szkoda ze nie trafilam na was wczesniej i ze juz nie ma starego forum.

Kajunia gratulujemy zabka

mamcia gratulacje dla A.

karolas to dobrze ze juz lepiej z waszym zdrowiem. oby wam sie to juz nie przytrafilo

Qunick fajne zabawy wymyslasz, i dobrze ze nie bronisz sie Zuzi wybrudzic. ostatnio ogladalam powtorke superniani z mama ktora obmywala syna wacikami podczas gdy on spal, bo zasnal bez kapieli. nie wspominajac o tym ze latala za nimi caly dzien z wacikami i ciagle "myla" im rece i buzie

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

07 lut 2008, 21:59

Magdzinka ale super, że wpadłaś na pomysł skopiować posty.
Również żaluję że niema już starego forum
No właśnie Hekkate niema długo ,

Małgosiu no i jak się dziś czujesz? Chroba odeszła czy nie?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość