wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

29 gru 2012, 12:53

Witam!!!
i jak tibby kupilas ten komplecik z h&m?
no zuzka dostala lego duplo z ksiezniczkami tablice 2 lalki sweterek a karolinka takie pierdolki jak grzechotki skarpetki-grzechotki, miska, i estaw z ikei sliniak kubeczek talerzyk w ksztalcie zabki no i wspolny prezent od mojej mamy dywan ale musimy jechac do sklepu i sobie wybrac.

a co z nowosci zuzia nosi majtki i robi kupke na nocnik, calkowicie pozbylismy sie pampersow bo juz nawet na noc nie zakladamy. a karolina zaczyna raczkowac wczoraj zrobila 2 kroki ale byla w szoku a tak to caly czas podnosi tyleczek do gory i przesuwa sie na brzuchu
no i obydwie zakatarzone

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

29 gru 2012, 13:07

gratuluję pozbycia się pampka! my lecimy ostro na wiosnę. POSTANOWIONE i koniec! nie będę mieć dwóch zapampersionych w domu! O nie!

tak, ten komplecik kupiłam. i skarpetki z tej kolekcji żabkowej też :-) dzięki szwagierce która ma zniżkę zapłaciłam za obie rzeczy mniej niż za sam dresik w regularnej cenie, więc jestem zadowolona bardzo.

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

29 gru 2012, 13:13

my jedziemy za godzinke do tesco musze zuzki kupic majtki karoli body na romiaczka bo jest po zuzi tyle bluzek i jakies leginsy jednej i drugiej. no a wlasnie dzwonil maz i mowi ze jakis debil pociął mu 2 reklame i obstawiamy na bylego pracownika ktorego maz zwolnil.

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

30 gru 2012, 15:19

Tibbi, tak szybko mi ten czas zleciał, czuje sie dobrze ale juz chciał bym zeby dzidzia sie częściej ruszała bo jeszcze czuje ja od czasu do czasu. Wizyte mam zaraz po nowym roku w środe i mam straszną nadzieje że bede miał USG-połówkowe. Powinnam mieć wizyte w tym tygodniu ale mój ginek wyjechał i dopiero po świętach. też ciekawa jestem co tam siedzi czy dzieczynka czy chłopczyk noi czy wszystko dobrze bo niewiem dlaczego w tej ciązy jestem zdecydowanie bardziej niespokojna jeżeli chodzi o dzidze ale myśle że to spowoidowane jest tym moim poronieniem :-/ Dzisiaj byłam na zakupach z mężem i kupiłam sobie piżame :-)

wisinia, brawa dla Zuzy za nocnikowanie, Jasio już dawno chodzi bez pieluch więc wiem co to za wygoda.

Musze wam sie dziewczyny pochwalić ale zdecydowałm że jak się mała dzidzi urodzi to będe używać tylko pieluch wielorazowych maz juz przekonany :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

30 gru 2012, 16:17

Na pewno jest z tego jakaś korzyść.
lidziasc chciała coś sprzedać z tych pieluch. Skontaktuj się z nią.

ja od dwóch dni czuję jak się dzidzia kręci w środku. wcześnie, bo spodziewałam się później i czekałam na bąbelki, a tu takie jakby przerwacanie się. I zdecydowanie nie są to jelita.

Ja mam wizytę w czw i też po cichu liczę na jakies skierowanie na usg, bo tęskno mi za widokiem dzidzi. No i nie ukrywam, że też baaardzo jestem ciekawa kogo się spodziewamy :-) Ostatnio miałam przeczucie na chlopca.

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

04 sty 2013, 16:14

Hej dziewczyny
Jaka tu cisza wpadłam powiedzieć że w środe miałm USG połówkowe noi dowiedzieliśmy się że to będzie dziewczynka :-)

NICOLA_1985

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

04 sty 2013, 21:26

hej
kaczorek no to po cichu gratuluje córci :-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

04 sty 2013, 21:39

hej!!!
kaczorek super i gratulacje:)

w ogole nie wiem czy widzialyscie ale mleka dla dzieci strasznie podrozaly bebilon kosztowal 40zl teraz jest po 50 a inne podrozaly prawie o 70% masakra jakas


Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

06 sty 2013, 01:38

Współczuję wam naprawdę tych cen zupełnie nieproporcjonalnych do dochodów... :( Masakra. Dopiero tutaj do tak dobrze widzę. Kiedy wreszcie możemy normalnie żyć.

Kaczorek, brawo za postanowienie wielo-pieluszkowania. Ja mam całą szufladę wielo dla janka a lecę na pampkach ostatnio od kilku miesięcy jak nic! :ico_noniewiem: Wymówki, a to, że nie mam gdzie suszyć, a to, że nie mam czasu prać (i tak u mnie pralka hula co rusz), a to, że nie schnie mi nic w domu w tym klimacie itd.. :P A lenia mam po prostu :ico_noniewiem: No tak ostatnio mam. Wolę usiąść na chwilę, niż kolejne pranie wieszać...
I gratuluję dziewczynki! Fajna taka odmiana :D

wisnia, oj zazdroszczę tych pampersów BARDZO... Moja Mi przychodzi i komunikuje, ale już z tą wstrętną, woniejącą, paskudną, przylepioną kupą w majtkach :ico_noniewiem: Raz na kilka dni ma przebłyski i idzie, bierze nocnik i robi tam. Sama z siebie. Ale to wtedy świeto jakieś, "dzień dobroci dla matki" bo matka nie musi kaki z gaci wytrząchać :ico_noniewiem:

Anja, żadne z moich dzieci się nie zanosi. Musiało t być przerażające...

Co do prezentów, to głównie poszliśmy w gry. Chłopaki dostali planszówki.
Milena dostała duplo. Jaśko sorter.
Z drobiazgów, to po magicznym ręczniczku dostali, chłopaki portfeliki, lasencja kubeczek z hello kitty, ot pierdolki.

I książki. "poczytaj mi mamo"- pamiętacie tą serię? W merlinie kupiłam zestaw 3 części. :D
My tuż przed świętami znaleźliśmy nowy dom do wynajęcia i pod koniec mca się przenosimy. :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość