Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

08 mar 2008, 10:35

[glow=red][size=200]Wszystkiego najlepszego kobietki z okazji naszego swięta [/size][/glow]
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

08 mar 2008, 12:24

Witajcie Kobietki.
iza, ja też na początku tylko miętę piłam :ico_haha_01: . Dodawałam do niej cytrynkę dla smaku innego. Dobrze,że sprawa z byciem chrzestną już się rozwiązała :ico_oczko: Dziwne są te zabobony...

U nas dzień zaczął się normalnie- o 7:40. Pyza bawi się klockami, Grzesiek wręczył nam piękne kwiatuszki i teraz pojechał do swoich rodziców bić świniaka. Święta zaraz i mięsko się przyda. I swojej kiełbaski zrobimy (mniammmmm).
Ja siadłam pić kawusię.

Od Basi
godz. 8:32
Kochane będą mnie pionowali zaraz. Czuję się ok, tylko podbrzusze boli. W poniedz. wychodzę..
Więc z Basieńką wszystko ok. Dobrze, że ma to już za sobą. Będzie teraz spokojna.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

08 mar 2008, 12:41

Dzien doberek :-)
U nas nocka minela pieknie,wyspalam sie i potrzebowalam sie wyspac :ico_oczko: Marcusek jak wypil mleczko o 23 30 to dopero nastepne wypil o 6 30 a wiec pieknie :ico_brawa_01: a mala Nicolinka wstala dzisiaj o 8 00 i teraz juz sobie znowu spi i ogulnie nocka byla ok.
Kochane ja wam sie wyzalialam ze jestem zmeczona,dzisiaj juz nie czuje sie zmeczona sie wyspalam i mam sile i energie na ten dzien i ja mysle ze nie potrzebuje pomocy.. a tym bardziej mojego tescia ..
Najpierw sie tesc ze mna kloci i mnie obraza i chce ustawiac .. kiedy moge do mojego dziecka podejsc a kiedy nie.. a pozniej ja mam jeszcze mu moja corke zaniesc zeby sie z nia pobawil bo co? Bo ja niby musze sobie odpoczac?? Nie nigdy w zyciu .. Az taka zmeczona nie jestem wiec poradze sobie sama.. Ok jestem zawzieta ale moj tesc tez nie jest aniolem :ico_oczko:
Ok musze uciekac bo mam dzisiaj gosci i kupe roboty.. ok nie jest az tak duzo ale musze troche przygotowac itd.. A dzisiaj przyjedzie do nas moj szwagier malego zobaczyc.. takze trzeba sie przygotowac :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Milego dnia paaa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

08 mar 2008, 18:23

Kristi, super że dzieci dają Ci się wyspać ...


No ja niestety mam wrażenie że nie wyśpię się nigdy .... ni może jak umre :ico_oczko: - czasem wydaje mi się że mam w domu małe niemowlę i to chłopca i dziewczynkę ....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

08 mar 2008, 19:28

[size=150]"cała obolała, ale już chodzę, poniedz. mnie wypisują. Całuje WAS mocno!"[/size]
To od Basieńki nasdzej Kochanej, strasznie się cieszę że juz w pon wyjdzie ze szpiotala.

A ja dostałam pracę, własnie dziś dostałam od nich list :-)

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

09 mar 2008, 00:05

Dobry wieczor
Moje dzieci juz spia,Nicolinka sie dzisiaj wybawila ze swoimi kuzynami i ciotka i bylo fajnie bylismy sami,tescie nie przyszli dopiero tesciowa pozniej przyszla na 5 minut i pozniej poszli do nich jeszcze moj szwagier z rodzinka,bylo milo i porobilismy fotki i bylo tak luzno..
A Marcusek to taki kochany jest,caly czas spi,wypije mleczko tez na pol spiaco i ledwo mu sie odbije i dalej spi..
Ogulnie dzien minal fajnie,wszystko sie udalo z rodzinka dostalam ciuszki od szwagrowki bo oni maja dwoch synow i jest ok :ico_oczko:

Maggie gratuluje pracy :ico_brawa_01: I ciesze sie ze u Basi wszystko ok,i ze juz niedlugo bedzie z nami :ico_brawa_01:

Milej nocki dobranoc paa

[ Dodano: 2008-03-09, 11:34 ]
Hej wam :ico_oczko:
Widze ze mamy weekend a was niema.. ale mam nadzieje ze od jutra bedzie tutaj u nas wiekszy ruch :-D
U nas nocka ok,maly pil mleczko okolo 2 30 i pozniej o 7 30 pozatym Nicole tez dobrze spala i obudzila sie o 8 00
Ogulnie dzien mija ladnie,i siedzimy dzisiaj w domku nigdzie do tesciow nie ide.. a moj maz jak chce to moze pojsc sam do nich ale oczywiscie bez Nicole.. :ico_oczko:
Jest niedziela dzien rodzinny ale watpie ze sam tam do nich pojdzie no nic ja uciekam bo musze konczyc obiadek robic a mala Nicolinka wlasnie niedawno zasnela buziaki milego dnia paa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

09 mar 2008, 17:32

WIADOMOŚCI OD BASIEŃKI
10:09
Witajcie kochane . Czuję sie dobrze , juz prawie nic mnie nie boli najchętniej to już dziś bym do nonono, no ale dają mi jeszcze jakieś antybiotyki . Całuski dla was !

13:08
Właśnie zdjęli mi opatrunki , jest fajnie zagojone został tylko mały 1 cm szew i plaster po drenie. Tęsnkię za Wami


Basieńko - tak bardzo się cieszymy ..... :ico_brawa_01:

no i dziewczyny - do roboty - skrobać tu duzo bo jak Basia wróci to nie będzie miała co czytać .....

[ Dodano: 2008-03-09, 16:56 ]
chwale sie

Obrazek

[ Dodano: 2008-03-09, 20:39 ]
No ładnie ..... Was dalej nie ma ...... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-03-09, 21:12 ]
no - dobra- sama do siiebie nie będę pisała.... idę pośnić o czyms miłym
Obrazek

dobranoc dziewczynki Obrazek

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

09 mar 2008, 22:23

Hej Aginka ja jestem na chwilke :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-09, 21:27 ]
U mnie dzien minal fajnie i leniwie..
Mala juz zasnela,szybko mi poszlo jej uspanie,a Nicole jest taka kochaniutka i jak kocha swojego brata i jak sie lubi przytulac.. A Marcusek tez jest slodziutki i caly czas praktycznie spi...czasami to sie boje bo strasznie nieregularnie pije mleczko bo niemam serca go budzic a czasami musze.. nawet pozniej mleczko na spiaco pije,ale nie za kazdym razem i ma tez czasami kolki.. :ico_olaboga: no ale tak to jest spokojniusi i kochany.
Siedzielismy sobie dzisiaj caly dzien w domku i bylo fajnie.
Ciesze sie ze z Basia juz lepiej i ze jutro wychodzi :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 mar 2008, 11:21

od Basieńki:
"Tak sobie leże, tęsknie za Wami i myślę jakie ja mam szczęście że Was mam!
DZIĘKUJE WAM! Mam nadzieję że jutro wieczorem zapukam do Was na TT"


Także juz dzisiaj Basia do nas zawita mam nadzieję :-D

A my wczoraj bylismy się "rozerwać|" poszliśmy ze znajomymi do pubu, koleżanka Polka z mężem Sri "landczykiem" i córcią 6 miesięczną Hanną :-D
Fajnie było, Antoś się wyszalał troszku zdemolował pub....ale cciiiiiiiiii tylko troszkę.

Aginka śliczna Malwinusia z kwiatuszkiem
Kristi pisze:siedzimy dzisiaj w domku nigdzie do tesciow nie ide.. a moj maz jak chce to moze pojsc sam do nich ale oczywiscie bez Nicole.. :ico_oczko:

hehe, widzę że Kristi nieugięta :one:

A ja myslałam że nie wyrobie wczoraj....znowu dostałam tego koszmarneo bólu stopy, znowu mi nerw "wyskoczył:" chodzić nie mogłam, męzu mi wymasował, ale jeszcze bardziej bolało...na szczęście fastum żel trozhę pomógł, dzisiaj juz chodzić mogę, ale ból jest :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

10 mar 2008, 11:33

witam :ico_brawa_01:
Ja weekend miałam bardzo pracowity więc nie miałam czasu nic popisac z wami :ico_olaboga: :-/
U nas dziś cieplutko więc niebawem na spacerek się wybieramy z Adusią :-D

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość